Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brak shotgunow?


Recommended Posts

Panowie, rozumiem - moze i idiotyczny temat, bo nie moge przegladac calego internetu w poszukiwaniu repliki - spogladnalem tylko na taiwana/tanieshity/allegro, jednak jedyny shotgun do 70 zl jaki znalazlem, to silver, ktory jak na moje jest zabawka. Mozecie mi doradzic? Nie chce kupowac pistoletow, nie chce rowniez przeznaczac na sprawe wiecej niz 100 zl, bo to niepewna sprawa. Krotko - shotgun, do 70 zl, czy istnieje, jesli tak - jaki?

Link to post
Share on other sites

Jaka podróba?

Zwykły M47A bodajże z DE.

Pamiętasz Err jak z takich się naparzaliśmy ;-).

Echhh castoprecki i te sprawy, śmiesznie było. Tylko edit cylindry [/koniec edit] w nich krótko żyją, ale można to chałupniczo naprawić. Jest o wiele gorszy od AGM 003, ale też idzie z nim się strzelać.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Jaka podróba?

Zwykły M47A bodajże z DE.

Pamiętasz Err jak z takich się naparzaliśmy ;-).

Echhh castoprecki i te sprawy, śmiesznie było. Tylko edit cylindry [/koniec edit] w nich krótko żyją, ale można to chałupniczo naprawić. Jest o wiele gorszy od AGM 003, ale też idzie z nim się strzelać.

 

Ech, to były czasy...

 

Po prostu gość nie wie co sprzedaje - magazynek nie był wsypowy, tylko normalny low-cap, chyba na 19 kulek czy coś koło tego...

Link to post
Share on other sites

Koleś ma wzora 110, tylko pasuje mu jak pięść do nosa, chyba lustrzyca się na obiektyw rzuciła już u niego ;-).

 

19 kulek miał dokładnie ten mag. W/g patentu Kocura666 można dołożyć do tego hi-cupa od byle badziewia pojemność maga rośnie tajemniczo do coś koło 400 kulek. Nie wiem czy on czasem z tym nie biega jeszcze.

Link to post
Share on other sites
Jaka podróba?

Zwykły M47A bodajże z DE.

No właśnie to NIE jest zwykłe M47A od DE. Też od takiego zaczynałem i za nic nie potrafię sobie przypomnieć, żeby miał magazynek wsypowy (miał wyjmowany magazynek na 19 kulek, przy czym dwie ostatnie trzeba było ładować do góry nogami) - a to nie jest jedyna osoba, która ma je w ofercie. Wcześniej w podobnej cenie (co jest dość chore, biorąc pod uwagę ceny hurtowe tej repliki oscylujące u różnych dostawców właśnie w okolicach 30 złotych) miał je użytkownik "Bonia coś tam", który też podawał, że magazynek jest wsypowy. Poza tym, co robią koło tego shotguna te kulki 0,12g? Nie wydaje się Wam to przypadkiem podobne do aukcji tego typu:

http://allegro.pl/karabin-shotgun-kulki-farba-6mm-asg-bron-gratis-i1229535153.html

Przecież tutaj też można tanio kupić shotguna "M47B". Różni się tylko tym, że ma magazynek wsypowy i nie ma z boku szyn na RISie.

 

Według mnie replika z aukcji tego kolesia nie ma NIC wspólnego z M47, bo już dawno by tej repliki tam nie było i na pewno nie w takiej cenie. Możliwe, że się mylę, możliwe, że w opisie znajduje się błąd i wcale nie ma tam magazynka wsypowego. Wtedy przyznam rację i sam kupię dla siebie jakieś 5 sztuk, bo chętnych na to na miejscu znajdę bez problemu. Ale ja eksperymentować nie będę, zobaczymy co zrobi autor.

 

A ja wyślę zaraz e-maila do sprzedającego, jak to jest z tym magazynkiem.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No i proszę:

Witam!

Mam pytanie' date=' związane z shotgunem M47, który mają Państwo wystawiony na aukcji (nr 1231922810).

Otóż M47 mają zawsze wyjmowany magazynek low-cap na 19 kulek, a u Państwa w aukcji pisze, że jest tam magazynek wsypowy. Czy mogą Państwo potwierdzić, jaki rodzaj magazynka posiada wystawiona przez Was replika?

 

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.

Dziękuję i pozdrawiam![/quote']

 

Witam. Magazynek zasypowy tak jak napisano w aukcji. Pozdrawiam. Emil

To chyba wyjaśnia sytuację.

Link to post
Share on other sites

Koleś nie wie co pisze. To widać. Zdjęcie nr 3 w aukcji i masz normalny wyciągany magazynek. Chyba, że sprzedaje co innego niż ma na focie. Te zasypowe mają od góry (tam gdzie jest niby bezpiecznik ognia) dziurew i nie wystają im magi, jeszcze takie które idzie wyciągnąć.

 

EDYTA: A na focie jest M47 i nic innego.

Masz dla porównania:

http://www.jarmix-militaria.pl/product/Shotgun-M47A/?id=833

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&biw=1192&bih=804&q=m47a+&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=483be9f6e24788a9

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Tuksiak, udowodnij mi, że w tym shotgunie jest wyciągany magazynek, to uwierzę. Bo ja twierdzę, że NIE jest wyciągany, podobnie jak tutaj:

http://allegro.pl/karabin-shotgun-kulki-farba-6mm-asg-bron-gratis-i1229535153.html

 

A tymi linkami nie wiem co mi chcesz pokazać. Jak wygląda M47? To ja wiem doskonale, bo dobre kilka miesięcy się takim strzelałem. Ja mam przeczucie, że skoro sprzedawca jest pewny tego co napisał i sprzedaje te shotguny po takiej cenie jak sprzedaje (a wszędzie indziej, gdzie były 2x droższe już się wszystkie sprzedały), to to NIE jest M47.

 

Dopóki ten gość nie udostępni zdjęcia, w którym pokazane będzie, że magazynek jest wyjmowany, to nie uwierzę, że jest to prawdziwe M47. Widziałeś co napisał. Waga podana w aukcji też nie pasuje to M47.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...