Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki szkielet v.2 polecacie?


Recommended Posts

Musze wsadzić coś mocnego do M4 CA, a nie chce się z bardzo bawić w piłowanie (jak będzie trzeba dam rade)

Ma chulać na BU Systemy i 500fps, ale chce żeby to spokojnie 2 lata pochodziło...

 

Skłaniam się ku temu Modyfi lub G&P...

 

Dzięki każdemu kto mi pomoże ;)

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chłopaki, poza Modify z innymi szkieletami miałem doświadczenie.... Akurat KA w życiu nikomu nie polece i sam nie kupie ....

 

Modify... OK... Tylko ja pytam jak z podejściem do repliki CA :D ?

 

KosteQ kostka, przerywacz, spust, płytka itp.... różne firmy podchodzą bez problemu ?

 

Dzięki za pomoc, raczej wejde w ten modify ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A więc:

Jakby kogoś interesowało to zostawie informację

Szkielet G&P 8mm łożyska wszedł do body M4 CA, trzeba było tylko przyszlifować wewn. część selektora, bo szkielet G&P jest nie co grubszy.

Jeżeli chodzi o osiowość, wszystko dało rade bez komplikacji.

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

to ja też coś dorzucę w kolejności :icon_smile:

z tego co montowałem to wytrzymałościowo wyglądało to tak:

 

1. BFT (faktycznie - ostatni szkielet jaki sie kupuje do repliki)

2. 2GX / SHS cnc (2gx nie wszędzie wejdzie, shs chimeryczny, oba mocne)

3. Guarder >170 (tu są różne opinie, u mnie 3 wzmacniane szkielety katowałem na m165 i są spoko, komuś słyszałem pękały na M110 - pewnie kwestia poskładania)

4. Ultimate cnc (mało kompatybilny z częściami innymi niż ultimate dlatego leci niżej od Guardera, również mega mocny - może poza ogranicznikiem)

5. G&P wzmacniany (poległ na m135 i 150 po paczce kulek :icon_smile:, średnio mocny za tą cenę)

6. JG V (jest moc, do tego relatywnie tani)

7. Boyi SB (miłe zaskoczenie, składane na M120 Guardera nie wracały, u siebie miałem z M150 około 5k przebiegu i na M140 ten sam jakieś 8k przebiegu, nadal w super stanie, głównie na semi)

8. CA wzmacniany (loteria, jeden wytrzymuje katowanie na M125 i 25rps, inne poddawały się na semi z M135)

9. cała reszta gównolitycznych mas GB :icon_smile: DeepFire i King Armsa, a na pejotowskich kończąc

nie liczę tu GB wzmacnianych blachami i z mBlockami bo te wytrzymują M170 z auto

 

montowane springi od M100 do M135 (auto i semi), M135 do M170 (semi only), wszystko na cichych głowicach głównie z BU, ilość strzałów - różnie ale wszystko więcej niż 3k :]

Edited by mike88
Link to post
Share on other sites

-klima

-alu

-el szyby

audi a3 i punciak to przecież to samo bo opis podobny.....no żenada

 

inne materiały, inny producent, inna kontrola

 

Naprawde ?!! ło jesu nie wiedziałem... Kilka postów wyżej napisałem porównanie szkieletów. Mam pojęcie o jakości chińskiej i nie chińskiej. A zwracam uwagę, na "PRAWIE TEN SAM OPIS". Materiał wykonania obu szkieletów to aluminium i wykonane na maszynie CNC... czary mary zostaje inny producent.

Tak wynika z "PRAWIE TEN SAM OPIS". Dalej uważasz, że to nie wprowadza w błąd ?

Ogólnie to słabą analogię podałeś. szkielety V.2 są podobne. A Twój "punciak" i "Ałdi" A3 to dwie różne koncepcje... Ale co tam dla Ciebie to samo.

Link to post
Share on other sites

Kac3r - dla mnie to taki sam szrot ;) nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w reklamy, tak samo trzeba brać mega poprawki na to co piszą w opisach sklepy (często różni się to z opisem producenta)

"szkielet wytrzymał około 600 kulek(tylko 600 ponieważ od razu wsadziłem BU" Twoją miarą wytrzymałości jest montowanie wszędzie BU DF :) - wypas ale nie zrozumiałem co ma wytrzymanie 600 kulek do wsadzenia borka

"Dlatego inwestuj w szkielety Ultimate albo w CA" taaaa polecaj szkielety CA które są w 99% do dupy i pękają na potęgę nawet ze stockowymi springami. Ile ich sprawdziłeś ? 1? 3?

Nie zamierzam tu zadymy kręcić ale pisz z sensem bo jeszcze ktoś nie doczyta i kupi szajs

Link to post
Share on other sites

Kac3r - dla mnie to taki sam szrot :icon_wink: nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w reklamy, tak samo trzeba brać mega poprawki na to co piszą w opisach sklepy (często różni się to z opisem producenta)

"szkielet wytrzymał około 600 kulek(tylko 600 ponieważ od razu wsadziłem BU" Twoją miarą wytrzymałości jest montowanie wszędzie BU DF :icon_smile: - wypas ale nie zrozumiałem co ma wytrzymanie 600 kulek do wsadzenia borka

"Dlatego inwestuj w szkielety Ultimate albo w CA" taaaa polecaj szkielety CA które są w 99% do dupy i pękają na potęgę nawet ze stockowymi springami. Ile ich sprawdziłeś ? 1? 3?

Nie zamierzam tu zadymy kręcić ale pisz z sensem bo jeszcze ktoś nie doczyta i kupi szajs

 

Kiedy ja przemieliłem na boyi ponad 20000 kulek i ten cholerny boreup załtwił sprawe jeszcze dwa razy... ale najdłużej trzymał ultimate czyli coś to uwidacznia, że jest naprawdę mocny i dlatego polecam. A co do boyia to się nie zgodzę, mój brat luzem 70-80 tysięcy przez ponad dwa lata na m120 guarder, jak to się stało, że dalej jest jak nowy... dodam jeszcze, że kumpel z ekipy ma szkielet A&K i też do maltretuje od dwóch lat i nic... to ja już zgłupiałem. Zakładam na szkielet blachy, bo moge. Zaklejam mocnym klejem i się nie martwie wychodzi mi taniej poprostu. Zamiast 350 za KWA (które bym chciał, ale mnie nie stać) płace 80 bo blachy mam za darmo i wtedy gdy potrzebuje. Obecnie mam szkielet DF, blachy na nim i nic się nie dzieje na m130 i fullauto. To co mam polecam, to, to sprawdziło się u mnie. W Polsce nawet ersoft jest w krzywym zwierciadle. Z tymi opisami szkieletów na gunfire to widać co jest lepsze - Modify - po cenie... Zwróciłem uwagę na opisy produktów, bo są naiwne.

Ile osób tyle różnych opinii o sprzęcie i częściach.

Edited by Kac3r
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Cześć, potrzebuję porady:

Ostatnio pękł mi szkielet JG v2 7mm przy M125-130(podkładkowanie itd. na b. dobrym poziomie).

Obecnie myślę, czy nie kupić znów szkieletu JG, ale tym razem wraz z Mblockiem.

Jak myślicie, taka konfiguracja wytrzyma ?

Będzie się dało postrzelać przy np. -5 C ?

 

Jak się ma Mblock SHSa http://allegro.pl/show_item.php?item=3678459602 do AP ?

Zda egzamin ?

Komora w emce to G&P, body też G&P.

 

Ps. Jeśli pomyliłem dział to przepraszam.

Link to post
Share on other sites

Ja mam mbloczka od AirsoftPro i luźno siedział zarówno na komorze stock jak i komorze od AP, z którą przecież był projektowany. Po wielu kombinacjach stwierdziłem, że w jakiś dziwny sposób między komorą z mblockiem i czołem szkieletu jest za duża szpara. Także zniwelowałem ją kawałkiem podkładki zrobionej ze starej taśmy komputerowej. Jest to dość sztywne a w środku są żyłki przewodów. Od tego momentu nic się nie telepie a szkielet faktycznie opiera się o mblock, komorę i przód upper receivera. Może ja źle rozumuję zasadę działania tego urządzonka ale wszystko ma być chyba połączone na sztywno.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...