Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki szkielet v.2 polecacie?


Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahaha, Koledze śmiga na SP160.......

No tak, tylko trzeba dobrze poskładać(a nie na ALU. głowicy tłoka) :icon_biggrin:

 

Pzdr.

Guarder był na cichych głowicach systemy NBU i padł na 130 przy rofie w okolicy 20k/sek po około pół roku. Złożony był dobrze bo w serwisie który znam....
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja od siebie polecam szkielet Boyi . Używałem go najpierw przy sprężynie która dawała 490 fps przy bore-up-ie i ciężkim metalowym tłokiem , teraz używam go przy sp125 z rofem ok 20 k . Przebieg na pierwszej z 6tyś , na drugiej 7 tyś już będzie .

(Szkielet wzmocniony z m16a4)

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mam CM 0.41 i na stockowym springu szkielet jednak pękł. (bateria firefox 9.6) W każdym razie chcę kupić nowy. Pytanie:

Czy ten szkielet będzię pasował do mojej Cymki?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_159_508&products_id=3381&name=Guarder_-_Gearbox_Ver._2

 

Proszę tylko o doradę, czy będzie pasował do CM 0.41

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jakoś twoja teoria dziwna... bo kumpel teraz kupił strzela na m130 i jakoś mu to działa normalnie a katuje na auto mocno. Nie wiem zobaczymy ile mu potrzymie.Może trafiłes na jakiś egzemplarz lewy albo po prostu powtarzasz po kimś coś ale mniejsza z tym A jaki szkielet w takim razie polecacie do tego cm0.41 żeby wszedł i w przedziale cenowym takim jak guardera ?

Edited by NooBSaiboT
Link to post
Share on other sites

Dziwne te opinie o guarderze, bo pełny set guardera z borkiem, w tej skorupce wytrzymuje spokojnie m150. Może po prostu mieli rzut jakichś bardziej wadliwych? Prawda taka, że w zasadzie spać spokojnie można tylko przy KWA i tych robionych na CNC :D.

Link to post
Share on other sites

Ale w trakcie składania takiego cnc spać spokojnie nie idzie.Nic nie pasuje,jak powinno.Brakują gwinty,łożyska siedzą strasznie ciasno,zębatek itu guardera się praktycznie spodkładkować nie dało,bez piłowania :)

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...