Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki szkielet v.2 polecacie?


Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Czołem Pany. Z racji że mam dosyć problemów z replikami szukam niezawodnego AEGa z którym mogę trenować na "ostro". Replikę mam ale niestety ma gb v.2 i cóż znalazłem kiedyś jakiś aluminiowy za 500zł CNC? Czy to wytrzyma m140? Polećcie coś, do max 600zł. Aby tak z parę lat pochodziło. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze trafiłem, ale chciałbym zapytać czy szkielet King Armsa będzie się trzymał przy 400-450 fps. Fpsy są zależne od tego jak się wypowiecie na temat tego szkieletu, jak jest wytrzymały to celuję w tą górną granicę 450 fps, jak będziecie mieli wątpliwości czy wytrzyma to tak mniej-więcej po środku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

3. g&p (nie działa z komorą KA)

To ciekawe, używam od kilku lat komory KA w mojej eMce G&P (stockowy szkielet) i wszystko ma się jak najlepiej. I nie jest to odosobniony przypadek, bo kumplowi też montowałem komorę KA w M16'ce G&P, również wszystko ok. Skąd takie ciekawostki bierzesz?

Link to post
Share on other sites

Tacy spece którzy przeczytali i bez sprawdzenia powtarzają takie pierdoły powinni milczeć.

 

A co do GB G&P, jest już pare generacji 7mm, 8mm, też partię G&P się różniły od pewnego czasu zewnętrznie, komorami HU itp. więc to, że komuś nie zadziałało mogło być przypadkiem, albo jego winą.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

A po co tak kombinować z niewiadomego pochodzenia szkieletami? Na sp120 każdy powinien dać bezproblemowo radę. Daj szkielet g&p, dodaj dysk z sorbothanu i będzie Ci śmigać długie lata. Przemieliłem na tym zestawieniu już 30k kulek i absolutnie nic się nie dzieje. A do sp130 wystarczy mblocka dokupić i też będzie hulać miło. możesz też się pobawić w szlifowanie krawędzi szkieletu, pomaga.

Link to post
Share on other sites

No właśnie jest taki problem , że kupiłem używkę g&p i zauważyłem na szkielecie coś w rodzaju ryski (jeszcze nie pęknięcie) w miejscu gdzie szkielety pękają.Znajomy powiedział , że zazwyczaj jest to oznaka tego , że szkielet lada moment pęknie.Nie mam zbytnio klopsu teraz na jakiś markowy szkielet, a tak czy siak będę ściągał coś sobie z rsova...pytam czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi sxkieletami, czy przypadkiem nie pęknie już od samego patrzenia na niego :-).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...