Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelby M180, M183 [Golden Arrow / GA]


Recommended Posts

Znalazłem na airshitguns ciekawe shotguny po okazyjnej cenie :

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152194438-M183-A1-Shotgun-sprezynowy.html

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152194424-SHOTGUN-Sprezynowy-wersja-dluga.html

 

Wie ktoś co to jest?

Cena dość atrakcyjna jak na 100zł z wliczoną przesyłką.Ładowane na shelle.

Miał w ogóle ktoś to w rękach lub jakiś produkt od "GA"?.

 

Edycja tytułu: 12.11.2011

 

/LgN

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehehehehehehehehehehehehehe

 

Kopia kopii bemelki od TM. Pierwsza kopia czyli m56 BothElephanta jest jedną z najbardziej polecanych tanich pompek.

Jeżeli ta będzie podobna pod względem jakości to Airshitgun na nich niewąsko zarobi (o ile utrzyma monopol)

Jeżeli możesz zaryzykować (znaczy jezeli stać cię na ewentualne umoczenie stówki) to bierz

Link to post
Share on other sites

Ciekawe jakie bebechy ma. Arend nie chcesz zainwestować paru złotych? ;-).

 

EDYTA: A i jak miej więcej rozwiązali system podawania przy komorze z hopem i poziomym, a nie pionowym wyjściu kulek z maga (szelsa). Kanalik jakiś zrobili? Tylko miejsca trochę mało, żeby kulki miały zawijać po 10 razy. Kurczaki kusi mnie żeby zobaczyć od środka jak to zrobione ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Duńczycy z Action Sport Games (czy jak się ta firma nazywa, skrót oczywiście ASG) jednokulkowe Benelki tłuką już od jakiegoś czasu (też z hopem, choć tego uchwytu na shellsy nie widziałem... ale to jedyny element, który by mnie interesował :P). Jakoś bez specjalnych sukcesów na rynku.

 

...wygląda na to, że ich chiński producent się zbiesił i oferuje towar na lewo ;)

Link to post
Share on other sites

Czy mi się wydaje, ale w wymiarach piszą, że wersja "długa" z kolbą jest krótsza od wersji z rączką. Zastanawiam się nad zakupem, bo zima idzie, ale za nic nie wiem, czy warto. Jak ktoś kupi, to reckę może strzelić, ja się nie obrażę.

Edited by PiVoSH
Link to post
Share on other sites

What is that!! Ale się napaliłem..... jak ktoś tu da reckę z fotami to kupuję wersję short na shellsy.

 

 

EDYTA: po pierwszym listopada będę z kolegami zamawiał parę gratów to chyba go kupię... poświęcę się dla forum akurat mam 120zł

Edited by Rudy1002
Link to post
Share on other sites

Sklep mi odpisal ze ten dlugi co ma opis ze ma dlugosc 500 mm - jest taki jak na zdjeciu ... wiec raczej blad opisu. Dziwne. Ogolnie sklep jest taki ... niezbyt polecany wiec narazie sie wacham czy przysla to co trzeba.

Batory - daj znac jak kupisz co przyszlo i jak wyglada ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...