Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maxpedition Hard-Use Gear


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to wg. tego cennika Fatboy u Pitera jest niestety jeszcze droższy :roll:

 

A tak BTW to coś mi tu nie gra.

Holman - na cenniku który zamieściłeś jest data 17.05.2005 !!! a ja przecież podawałem, że korzystam z cennika właśnie z maja. Dla porównania wpakowałem teraz na serwer cennik, który otrzymałem od Pitera 18.05.2005 - tu jest link do cennika (.pdf)

Link to post
Share on other sites

Mam Thermita, i choć w mieście jeszcze go nie nosiłem, to mam już pewne pojęcie o jego możliwościach:

- koszenie trawy - do głównej komory dwie butelki mineralnej 0,75; do kieszeni czołowej klucze (duży pęk), do ładownic vicek M-3 i monokular (nad domem mam korytarz powietrzny, a ja maniak jestem :D)

- wycieczka w Tatry - ładownice bez zmian, mapa foliowana idealnie mieści się "pod grubym zamkiem", do kieszeni czołowej cyfra i baterie, do głównej apteczka, i mineralna 0,5. Miejsca było jeszcze sporo. Mam wrażenie, że w tych komorach są malutkie czarne dziury :P

Link to post
Share on other sites
czy ktoś z posiadaczy fatboya mugłby zaprezentować pakowność tej torby z myślą o wyjściu na miasto? Myśle o takich rzeczach jak kapownik, cdplyer/mp3 itd, portfel, drugie śniadanie itd.. Da się tak jakoś rozsądnie go zapakować?

 

Fatboy jest zaskakujaco pakowny, o...

 

fatboy_10.jpg

 

Reszta tutaj: http://guns.com.pl/maxped_fatboy.html

 

Bawilem sie fatboyem, jest zajebisty na miasto ale ja jednak potrzebowalem czegos ciut wiekszego i wzialem pygmy falcona...

 

EDIT: Okruch ja tez mam korytaz nad dachem, i wyobraz sobie jak air force one nisko lecial tutaj...

Link to post
Share on other sites

Czy mógłbym ponowić prośbe do Bulvy aby wrzucił do tego tematu (oczywiście w miare możliwości), zdjęcia proteusa zamontowanego na condorze? Takie rzeczy to niby na pw, ale wiem że ktoś o to już wcześniej prosił.

 

 

pozdrwiam

Link to post
Share on other sites

@LD_cynik na miasto mam odpowiednik grota 25l. Szukam teraz czegoś zgrabniejszego. Ale bardzo mnie interesuje czy da sie tam wpakować blok A4 niezaginając go - ale z tego co widze ze zdjęć aż takie opcji tam niema :(

ps, czemu tu na forum niema moda szybkiej odpowiedzi??

Link to post
Share on other sites

Światło takie sobie troche eksperymentowałem z oswietleniem/ISO :D

 

sidefront0sc.jpg

 

sideangle9km.jpg

 

sideside1fl.jpg

 

frontangleside1lo.jpg

 

frontfront0ln.jpg

 

dustscratches8af.jpg

 

na normalnych ustawieniach

 

frontangle4rf.jpg

 

A tak pozatym czuje się urażony bo wszyscy chcą oglądac maxpedition w tym temacie a nikt nie prosi o moją nagą sesje :cry:

Link to post
Share on other sites

Bulva świetny materiał poglądowy i wszystko ładnie pięknie ale ... czy nie próbowałeś podpiąć Proteusa z boku Condora tyle, że pionowo ??? Mnie np. taka opcja najbardziej interesuje 8)

 

Gdybyś znalazł chwilkę to napisz czy to jest wykonalne a jak będziesz mógł jeszcze fotkę takiego układu wpakować to wogóle będzie super :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wiesz wykonalne napewno jest, moża np przykleić :lol: albo przywiązać hehe, ale żeby się trzymało tak pewnie i porządnie i żeby nic się nie przesuwało to sie nie da raczej, bo taśmy molle idą wszystkie poziomo.

 

Jedyne co mi do głowy przychodzi to uszyć np taką przejściówke jak jest molle/alice, na taśmy pion/poziom.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...