Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maxpedition Hard-Use Gear


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

Jeśli kogoś interesuje Condor 2 :) To posiadam już takie cacko i moge zrobić zdjęcia. "Na oko" jest więcej taśm do montażu i inne rozwiązanie "pokrowca na camela". Rozpina się całe plecy na suwak, a nie tak jak w "1" małą klape.

 

Pozdrawiam

Baca

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia będą jutro wieczorem :( Nie posiadam jeszcze Camelbaka więc Ci nei odpowiem. "Kieszen" na camelbaka ma wymiary (+/-):

 

wysokość: 38cm

szerokość: od 20 do "troszke" powyżej 30cm

co do głębokości ... jest uszyty tak jak kieszeń cargo na spodniach BDU. najwyżej zajmie kawałek przestrzeni głownej komory, na 99% wejdzie.

 

Z zewnątrz rózni się:

-na górnej kieszeni ma 2 rzędzy taśm do mocowań (tylko MOLLE)

-kosmetyczna zmiana na prosotkątnej kieszeni (1 szew więcej) :P

-na bokach ma następująca ilość przeszyć:

3x po 2 (no teoretycznie 3, ale tylko 2 mają "pełna" szerokość :) )

3x po 3 (jak wyżej, teoretycznie 5, ale tylko 3 są "w pełni sprawne) )

Tylko MOLLE

-dodatkowy pasek "kompresujący" na boku (razem po 2 na strone)

-inny materiał na plecach/wew. stronie szelek (cordura i jakiś nylon).

 

Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem :)

 

Pozdro

Baca :)

Link to post
Share on other sites

Oglądaliśmy dzisiaj z Baca różnice między Condorami i wam powiem że porównanie wypada na plus dla Condora 2. Podgumowane dno i więcej molle na bokach to coś czego staremu kondorowi brakowało. Do dupy sa tylko materiały wyściełające szelki i plecy, zupełnei nieoddychające, płaskie (stary ma siateczke) i nie trzeba długo czekać żeby plecy były mokre. Nie bardzo wiem czym tu się kierowali. Ale ogólne wrażenia na plus :D Zreszta niech sie Baca wypowie 8)

Link to post
Share on other sites

Mówię o siatce - wyściółce na plecach, raczej nic przez nia nie prześwituje... Jedno co m przychodzi do gowy to że siatka mogła się zaciągać, alebo ścierać, ale mimo roku intensywnego używania nic takiego sie u mnie nie zrobiło.

Link to post
Share on other sites

Słuchajcie nie ma co gadac :P

Nie miałem "jedynki" wiec nie moge porownac "wygody noszenia". Jednak Condor 2 ma jedna wielka wada... własnie ten materiał na plecach :( Odrazu byłem mokry (dobra, fakt, było goraco i sie zmeczyłem, ale ja sie az tak nie poce). Poza tym bylo naprawde dobrze :)

 

Bulva, moze wymienimy sie Condorami... powiedzmy na jakies 1-2 wypady, sam zobaczysz roznice, i napiszesz cos lepszego :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...