Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro ma byc 9-go( niedziela :F) To juz wole poczekac do poniedzialku i kupic na tajwanie. Dam te 10 zeta czy iles drozej(o ile sie nie skusze na piekne mp5a5 :D) ale mam pewnosc a tu....

 

....ide odwołać zamowienie :roll:

Link to post
Share on other sites

Dnia 3.7.2006 o godzinie 20.42 zamówiłem Kałasznikowa. Do tej pory z zamówieniem nic się nie ruszyło, wciaż w trakcie realizacji. Ciekaw jestem jak to długo jeszcze potrwa, może wszyscy ze snajpera poszli na urlop?

 

Nic się nie zmieniło, zero kontatku, zero zainteresowania klientem.

Zdecydowanie odradzam.

Link to post
Share on other sites

Ale panikujecie :lol: wiecie co to jest dostwa ?? Ludzie troszke pomyslcie zanim cos walniecie. Nazamawialiscie tych kałaszy na raz to zeszly wszystkie (najprawdopodobniej). A ze nie odbieraja tel to rzeczywiscie dziwna sprawa no ale jak sie molestuje 100 emailami to w sumie tez by mi sie nie chcialo z takimi ludzmi gadac :P

Link to post
Share on other sites

Słuchaj może panikuje, ale wpłaciłem 600zł 30.06.06 i nie dosatałem żadnej odpowiedzi :!: Teraz chce zwrot kasy i też bez odpowiedzi :!:

Troche to dziwne, mają kase i się nie odzywają, zwrotu chyba też nie bardzo chcą robić.......

Link to post
Share on other sites

Pisaliscie, że dobry sklep. Niesądzę.

 

Zamawiałem deset eagla - http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...products_id/237

 

Przysłali mi go, ale po ok. 4 strzalach z magazynka wystrzeliwuje cały gaz. sprawę załatwiam - do bucy sie nie moge dodzwonic juz od paru tygodni, zanim jeszcze zamawiałem broń. Wiedziałem że jak im każe przysłać dobry model to będę czekał pół roku, wiec chciałem im już to odesłać z rządaniem zwrotu gotówki, no ale bardziej by mi zalezało jednak na broni. Więc zadzwoniłem do importera tego Deserta (TajGuna), tam koles w serwisie sam się zaoferował żebym wysłał broń jemu, a on zobaczy czy da się naprawić, a jak sie nie da, to napisze odpowiedni raport i wysle to tym ze snajpera, a oni mi przyslą pieniądze.

Dzieki polskiej poczcie przesyłka priorytetowa szła 3 dni, a nie jeden, i miła osoba z Tajguna pojechała sobie na urlop, będzie dopiero za tydzień. Broń właśnie w tym momencie wraca do mnie. Jak tylko dojdzie wyslę go do snajpera z rządaniem zwrotu gotówki lub naprawionej broni.

 

Do snajpera się dalej nie moge dodzwonić, nie odpisuja także na moje maile. raz tylko odpisali - jak zamawiałem tego deserta to mi raczyli go dopiero wysłać - i zmienić status na stronie na wysłany - dopiero jak ich przygnębiłem o to mailem.

 

Jutro napiszę pismo w oparciu o ustawę o ochronie praw konsumenckich (Art. 2. 1. (1) Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.).

 

Cały ból polega tylko na tym, że zbliża się zlot Oldtown (pewnie info jest gdzieś tu na stronie) i bardzo chciałem tego deserta mnieć na niego. Nie wiem teraz co mam robić - działającej broni na pewno mi nie odeślą,

nawet na to nie liczę, a na kasę tez pewnie będę czekał sporo, ale pewnie zdąży dojść. A pistoletu potrzebuję na 20tego.

 

Jak ktoś ma doświadczenie w podobnych przejściach - help!

Link to post
Share on other sites

Ja mam doświadczenie

 

i nie chcę Cię martwić, ale możesz nie ujrzeć już kasy

 

ja się ze sklepem wykłócałem ok 3 miesięcy, biegałem potem po urzędach praw konsumenckich itp, w końcu dostałem pismo mecenasa zaprzyjaźnionego ze sklepem, i na tym się skończyło, bo w koszta sądowe nie chciałem się wciągać

 

życzę powodzenia

Kernest

Link to post
Share on other sites

No narescie odpisali.

Napisali, że jak zamówie AK47 produkcji Double Eagle, albo poczekam 2 tyg. na AK Cymy (pisali, że beda mieli je jako 1-si w polsce :wink: ) to dostane 6000 szt kulek 0,20g Gold Fire. Ja jednak wybrałem zwrot pieniędzy :D (zamówie na taiwangunie :D ).

No nic, teraz tylko czekać na pieniądze.....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem pistolet, zależało mi na szybkiej wysyłce, pieniądze przelałem jeszcze tego samego dnia. Wiem jak działają banki, i wiem, że max po 2 dniach ta wpłata z mbanku na pewno była na ich koncie.

 

Minęło 6 dni. Przesyłka nie doszła. Nie odpisują mi na maile, napisali tylko zanim zamawiałem że przesyłkę wyślą natychmiast po otrzymaniu wpłaty.

 

Piszą że oddzwaniają po napisaniu sms. Nieprawda. Próbowałem sam dzwonić. Nikt nie odbiera.

 

Zedytuje posta jak tylko dojdzie moja przesyłka (o ile dojdzie). Ale tak czy inaczej zdecydowanie odradzam każdemu ten sklep, poziom sklepu można poznać po trosce o klienta i kontakcie z nim. Dno.

 

 

 

EDIT1: Paczki dalej nie ma. Jeśli jest nas tyle oszukanych osób, proponuję, żeby każdy zadzwonił do rzecznika praw konsumenta - propounuja albo rzeszowskiego, albo od razu do Krosna.

 

Ja zadzwonie teraz, liczę że pozostałe oszukane osoby nie machną ręką i stwierdzą, że pieniądze są stracone, tylko podejmą walkę. Tak nie może być.

 

 

 

Edit2. Napisałem skargę do PIH, 5zł na znaczek skarbowy poszło się paść, ale dzięki temu mam pewność że będą mieli inspekcję. Prosiłbym wszystkich oszukanych przez ten sklep, aby także upomnieli się o swoje. Skargę można napisac w swoim oddziale PIH, wtedy przesyłają do PIH w Krośnie, lub dzwonili prosto do niego - 013 4326194.

 

 

Edit3. jak im napisałem że poszła skarga do PIHu, w ciagu kilku godzin dostałem wiadomość, że przysyłka wysłana, i faktycznie doszła na drugie dzień! Ludzie, walczcie o swoje, jak sprzedawca spóźnia się chociaż o godzine!

Link to post
Share on other sites

Z poczatku spodobał mi sie ten sklep. Ciekawe produkty w przystepnych cenach. Zebralismy sie z chlopakami z ekipy i zlozylismy w 4 zamowienie na 190 zł. Pisalem kilka maili do sprzedawcy. DOstalem jednego maila po 2 tygodniach, że nie maja pistoletu i jak podam im inny wysla od razu. Podalem jeszcze tego samego dnia 15 minut pozniej. Pozniej sie juz nie odezwali. Czekaelem jeszcze tydzien, az w koncu dzis zrezygnowalem z zamowienia. Telefon gluchy, kontakt "0"

 

ocena 1/6

 

odemnie wielki -

Link to post
Share on other sites

Witam,

przeczytałem opinie o tym sklepie tu i się załamałem.

Zamówiłem jednak tu ak 47s cymy zobaczymy czy dojdzie. Oczywiście za pobraniem bo szkoda mi kasy. Jeżeli mi go nie wyślą to w sumie nic straconego bo od wrzesnia ten kałach pojawi się na airsoftguns.pl

Ale gdyby mi przysłali ze snajpera nie bylo by glupio:)

Link to post
Share on other sites

A ja niestety musze dać tym razem minusa.

Zamówienie zostało zlożone 19 lipca, pieniążki przelane tegoż samego dnia, do dziś totalny zlew, ani przesyłki, ani informacji dlaczego do dziś nie dotarla. Normalnie wstyd mi przed znajomym bo sam mu poleciłem ten sklep......

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...