Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Serwus. Ja na moją przesyłkę czekam od 28 sierpnia i nic. Mam pytanie do bardziej doświadczonych maniaków. Chcę sklep potraktować tak jak oni traktują klienta czyli olać, i zamówić to co mnie interesuje gdzie indziej, a przesyłki ze "snajpera" nie odebrać. Tylko czy nie będą mnie czekać jakieś nieprzyjemności ze strony sklepu( tym się mało przejmuję bo mine wk... )lub poczty polskiej.

Link to post
Share on other sites

Wiem że poczta lubi długo dostarczać przesyłki a to już jest osobny temat, a sklep ma sporo za uszami. Wysyłałem już do nich maile i próbowałem się dodzwonić ale jakoś do tej pory nie mogę się doczekać żadnej odpowiedzi.Jestem już trochę znudzony takim postępowaniem sklepu, ale jeszcze dam im szansę. Jednak jeżeli czas sobie będzie mijał a przesyłki nie będzie to co?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem u nich.

Ruger MK1 Carbine METAL HU + 1000ml gazu + luneta 4x20 GRATIS!

Przyszedł sam karabin. Bez lunety i bez gazu.

 

Napisałem im SMSa. Czekam aż jakoś się do tego błędu ustosunkują.

 

Edit: Ciąg dalszy historii poniżej.

Link to post
Share on other sites
Witam! czy zna ktos numer gg do tego sklepu? i czy jak napisali :stan zamowienia : wysłano...to czy tą paczke wyslali i za ew.dlugie czekanie moge obwiniac poczte polska? :) pozdr...

 

Snajper kozysta z osCommerca wiec zmiana statusu na wyslany nie rowna sie z jego rzeczywistym stanem. Aczkolwiek batalie o paczke radze zaczac na poczcie. Przyda ci sie do tego numer nadawczy paki :wink:

Link to post
Share on other sites

Wracając do sprawy Carmack vs. snajperasg.

 

Mój SMS wysłany do nich w piątek (15 września) po południu:

Witam. Zamówiłem Rugera MK1 Carabine z lunetą i greengasem GRATIS. Przyszedł sam karabin. Dlaczego?

Ich SMS otrzymany przeze mnie w niedzielę (18 września) w nocy:

Wysyłam gratisy+KULKI

 

Tak więc narzekać nie powinienem.

 

Edit: Paczka dzisiaj (19 września) dotarła. Zarówno luneta jak i greengas. Do tego mała butelka zero dwunastek na otarcie łez.

 

Tak więc... PLUS.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Absolutnie nie polecam!! Zamówiłem towar za sporą kasę, przelałem za pomocą banku elektronicznego (natychmiastowa przesyłka) i co? Po 4 dniach dostaje maila

 

Witam

Pieniądze przelane przez Pana zostały zaksięgowane na nasze dobro w dniu wczorajszym po godzinie 15. W związku z tym, że zamawiane przez pana repliki cieszą się dużą popularnością ostatnie egzemplarze zostały wysłane zanim zaksięgowano pana wpłatę.

Kolejna dostawa towaru dotrze do nas po 10 paździenika. Nie chcemy blokować panu możliwości zakupu towaru w innym sklepie więc wpłacone pieniądze zostaną w dniu dzisiejszym zwrócone na konto z którego wpłynęły lub inne wskazane przed godziną 11.

Pozdrawiam

szymon b

 

 

Nie wiem, obracają towarem, którego nie mają czy co?!?! Nigdy mi się to nie zdarzyło (w taiwangun kolega dostał broń 20 godzin po wysłaniu przelewu!!)...zobaczymy czy oddadzą całe pieniądze...

Link to post
Share on other sites

Sklep snajperasg towar (ak-47 cyma) opisuje jako dostępny na bieżąco (dostawa w 72 h). Po zamówieniu i przelewie elektronicznym mijają 72 godziny i dostaję od nich maila, że towar będzie dostępny za tydzień. Zacząłem się zastanawiać, czy oni są dorośli.

AK cymy w tej chwili nie ma ani w zbrojowni ani w tajwangunie ani w airsoftgunie. Wszyscy czekają na dostawę (za tydzień). Jedyny sklep, który posiada tę replikę na stanie (wg. informacji na stronie), to snajper. Zamawiam u snajpera i okazuje się, że oni też czekają. A to już jest nieuczciwe zarówno wobec klienta, jak i wobec konkurencji. Poprosiłem o kontakt. Zobaczymy co będzie dalej.

Link to post
Share on other sites

Czytając posty poprzedników dochodze do wniosku, że byłem szczęśliwcem w kontaktach z snajperem. Przesyłkę dostałem w ciągu kilku dni od zamówienia, wszytsko się zgadzało. Moja uwaga dotyczy jedynie tego, że nikt nie odpowiedział na mojego maila. dotychchzas wysłałme już dwa, bez rezultatu.

Link to post
Share on other sites
Ostatnio robiłem małe zakupy w tym sklepie. Między innymi kupiłem zwykłe okularki. Zamiast nich w paczce były okularki Uvex'a.

armagedon!!

 

Co prawda moja historia wydażyła się dawno ale myślę że warto ją tu opisać.

Otóż zamowiłem wielki hit jakim jest (może raczej był) AK 47S Cymy. Błyskawica to fakt, zamówienie poszło w poniedziałek póżnym popołudniem a w środe paczka była u mnie, ale wystarczy tych pochwał :lol:

Paczka trafiła na mój stół po czym szybko ją otworzyłem. Patrząc na karabin z wysoka od razu zauważyłem jakieś "wady". Po przyjżeniu się bliżej zauważyłem dość spore rysy na karabinie (pewnie ten przegląd zerowy :wink: ) ale nic jedziemy dalej. wziąłem karabin do ręki i pomyślałem sobie że przestrzelam (jak oni sobie już postrzelali to czemu niemałym tego zrobić i ja :lol: ) wtedy zoriętowałem się ze jakoś dziwnie się celuje... dlaczego? Bo nie ma muszki! Myślę sobie "jak im odeśle to powiedzą że sam wyłamałem... pier*** sam sobie dorobie nie chce mi się czekać). Poźniej wpadłem na pomysł że sprawdzę czy pasuje bagnet z oryginała pasuje. Zabieram się do monatażu, ale co to? jakaś dziórka na w zespole muszki... aaaaa tam miał być bolec zabiezpieczający przed odkręceniem. Z mieszanymi uczuciami postanowiłem przestrzelać (jakby nie strzelał to bym im ten karabin w dupę wsadził za przeproszeniem [cały :D ])Ale tu niespodzianka! Strzela! I to dobrze! Zatrzymałem karabin ale już z tego sklepu nic nie kupię...

 

PS. Bagnet nie pasuje!

Link to post
Share on other sites

narzekań ciąg dalszy, dołaczam sie do wszystkich zrezędzących na snajpera. Zadnego kontaktu, a ż łaskawie powiadomią ze ak nie maja i moga mi dac cos innego i kuleczek troche cobym sobie nimi akwarium dna wysupał by rybki kupe miały gdzie robic. Rezygnuje. A jak jakis pan stamtad juz przeczyta te wszystki posty to niech sie zastanowi, bo jak sie chce na rynku zaistniec to trzeba trochce rzetelnosci. Byloby ok gdyby mi nie powiedzieli ze przekazuja wszystko do pakowania trelemorele a potem po 5 dniach ze moge sobie jakiegos platikowego kalacha, szkoda ze nie tego za 100 zeta kupic. Brak słów, zły jestem, bo mi sie strzelac chiało.

Link to post
Share on other sites

Jestem zadowolony z zakupu, Zamówienie poszło we wtorek, następnego dnia dostałem (rano) maila, że transakcja jest realizowana a potem (wieczorem tego samego dnia) następnego, że przesyłka już została wysłana. Wybrałem opcję "za pobraniem". W czwartek koło południa już otrzymałem paczuszkę.

Ze swej strony polecam 8)

Link to post
Share on other sites

Złożyłem zamoowienie w sobote wieczorem...W niedziele przyszło,że zamówienie przyjęte,wczoraj(wtorek znaczy się)dostałem maila że w trakcie realizacji.Co do kontaktu mailowego nie mam zastrzeżeń - co prawda nie jest to jakaś potworna skuteczność,niemniej na jednego wysłanego maila odpowiedzieli w ciągu 15 godzin,więc nie jest źle...póki co mamy środę i czekam dalej,bo status wciąż ten sam,...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...