Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć chłopaki,

 

Szukam kogoś kto podejmie się przeróbki plate carriera Flyye z cummerbundem.

 

org.

 

http://www.landwarriorairsoft.com/acatalog/Flyye_MOLLE_PC_Plate.gif

 

flyye

 

http://www.wiskurtactical.com/images/P/PCWC.jpg

 

Jak widać na pierwszy rzut oka, Flyye wstawił 7 palsów na górze, zamiast 6, co mnie denerwuje niemiłosiernie i zaburza symetrię ;). Szukam kogoś kto ładnie i profesjonalnie zrobi to jak należy. Odpowiedzi na prv lub tutaj.

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

A nie będzie Cię wkurzał szeroki pas materiału bez PALSów? :)

Gdzie powstanie ten szeroki pas?

Tu zdaje się chodzi o to, że w produkcie eagle'a mamy idealnie po środku dwie komórki pals, w produkcie flyye mamy zaś jedną: całość jest jakby przesunięta na bok o te 1,5 cm, przez co niektóre ładownice podpięte pod produkt flyye będą znajdować się nie co na boku a nie idealnie po środku.

W niektórych przypadkach to rzeczywiście może denerwować.

Link to post
Share on other sites

eee bo nie rozumiem ..to Chyba Flye ma właśnie za mało o jeden rząd a nie Eagle?

Ja widzę na plate Eagle 4 rzędy taśm..a koledze chyba nie o to chodzi tylko o sam fakt że te palsy mają 7 komórek a nie 6.

To mamy nie dość że złą ilość komórek to jeszcze złą ilość rzędów PALS..czyli nijak ma sie to do oryginału.

 

szczerze ? ja bym sobie dał spokój. za dużo zabawy i kombinowania dla uzyskania w sumie małego efektu.

albo się przyzwyczaj albo sprzedaj i kup oryginał.

Link to post
Share on other sites

Ale Eagle ma 3 rzędy PALS, a Flyye 4, więc skoro takie szczegóły mają znaczenie, to rzędy też powinny się zgadzać - trzeba wypruć jeden rząd.

 

A nie, odwrotnie. To trzeba doszyć :)

Aj, znowu nie to: tu nie chodzi o ilość palsów w poziomie (ilość całych taśm), ale w pionie: w górnym pasie mamy w oryginale (eagle) 6 "przegródek", w flyye 7. W efekcie przepleciony pasek molle w górnym otworze (w górnej części kamizelki) nie pokrywa się z tym na dole, na zapięciu. Górne palsy są więc "przesunięte" w bok o pół szerokości komórki na pasek molle.

Słowem odpruć trzeba byłoby wszystkie górne palsy, skrócić o jedną przegródkę, przyszyć tym razem w odpowiednim położeniu (przeszycia palsów będą znajdować się o 1,5 cm w bok)

Edited by Tony Halik
Link to post
Share on other sites

Ok, ja to załapałem, ale skoro ma się zgadzać to ilość rzędów też musi być skorygowana :)

 

A na serio to wątpię żeby się znalazł chętny do przeróbki - cordura jest sztywna, a kmizelka zintegrowana, chyba (domyślam się) nie da się "wejść" maszyną wewnątrz części piersiowej, żeby doszyć taśmy, one były naszywane zanim zszyto zewnętrzną cordurę z wewnętrzną warstwą. Trzeba by rozpruwać całą kamizelkę.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie jak pisze Foka - kasa jaką można wziąć za taką przeróbkę byłaby mocno nieadekwatna do ilości zabawy z tym. A jeśli ktoś chciałby wziąć kasę adekwatną do ilości zabawy to wyszłoby Ci że lepiej (i może nawet taniej) byłoby sprzedać co masz i kupić Eagla. Bo to na dobrą sprawę nie jest przeróbka tylko częściowo szycie kamizelki od nowa (rozpruwanie części kamizelki do zera, przeszywanie PALSów od nowa, zszywanie części kamizelki od nowa).

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...