Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taktyczny


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zakupiłem u nich replikę ASG/KWA. Odbiór osobisty, obsługa OK.

 

Parę dni po zakupie replika mi padła - sprawny kontakt mailowy, chęć pomocy prze telefon. W końcu wyszło, że wysyłka na serwis. Replika naprawiona w 1 dzień ( rozwalony tłok) sprawnie odesłana już po naprawię (gwarancyjnej).

 

Na chwilę obecną mogę polecić chłopaków z czystym sumieniem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Sklep w porządku. We wtorek o 22 przypomniało nam się że kulek nie mamy a taktyczny miał jako jedyny kuleczki g&g 0.25 na stanie (niestety opakowania 3000 kulek). Szybka wysyłka (tylko troszkę droga-25 zł kurier), sprawny kontakt mailowy. Kurier miał małe problemy ze znalezieniem ulicy mojej (kilka dni wcześniej genialni zarządcy poprzestawiali tabliczki), lecz poprzez kontakt telefoniczny udało się znaleźć moje mieszkanko. Podsumowując ode mnie PLUS za sprawną obsługę i szybką wysyłkę. Życzę szybkiego rozwoju i tańszych przesyłek ;).

 

 

Pozdrawiam i polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W sobotę zamówiłem CZ75D compact, we wtorek już cieszyłem się repliką. Paczka dobrze spakowana, ochronną folią bąbelkową. Gwarancja na 5 m-cy. Jedyne, na co mogę narzekać to koszt wysyłki w przypadku zapłaty przy odbiorze - jedyna opcja to kurier, za 25zł.

 

Podsumowując, polecam sklep.

Link to post
Share on other sites

Zamówiona wieczorem G3, została wysłana następnego dnia. Wszystko sprawne, sprawdzone. Tak samo jak z UMP kilka miesięcy temu.

Nie wiem jak z serwisem gwarancyjnym i mam nadzieję, że nie będę musiał się przekonywać, ale sklep jak najbardziej rzetelny. :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupowałem u nich (w sklepie stacjonarnym) i serwisowałem. Polecam - sprawnie i rzetelnie. Profesjonalne podejście.

 

Co do serwisu, to w tej chwili mają topowych serwisantów w Krakowie, którzy od dawna cieszą się w krakowskim środowisku opinią dobrych fachowców.

Edited by rokatanski
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

 

Zamawiałem u nich M4 RIS od KWA. Kontakt telefoniczny wzorowy. Wysyłka jeszcze tego samego dnia, zamawiałem coś około 11:00. Kurier następnego dnia o 12:07 :D zajechał do mnie do pracy z przesyłką.

 

Poza ceną kuriera dałbym sklepowi 6'tkę, a tak tylko dam 5+.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Pogadani Panowie, serwisu nie znam, ale wiem, że mieszkam od nich 0.5km co mnie wyjątkowo cieszy :-)

 

Fachowość w rozmowie, naprawdę uprzejmi, zapraszali na Syndicate Wars, sklep SUPER!

 

PS. Jeżeli ktoś potrzebuje się czegoś u nich dowiedzieć lub sprawdzić to służę pomocą.

Edited by Largo-W
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

W Taktyczny.com Zakupiłem replikę ASG/KWA Defender 16 + modyfikacje serwisowe + magi, batka, itp.

Szczególnie wdzięczny jestem Panu Jakubowi za cierpliwość, profesjonalne doradztwo i podejście do obsługi Klienta.

Wymieniliśmy sporo maili. Na wszystkie moje pytania otrzymałem konkretne odpowiedzi.

Przesyłkę z towarem odebrałem wczoraj. Paczka dotarła do mnie w nienaruszonym stanie (tutaj plus dla Kuriera).

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie. Podsumowujac... FULL PRO. Oby tak dalej Panowie!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Miał ktoś może ostatnio jakiś kontakt ze sklepem? Zamówienie poszlo w czwartek wieczorem, do dziś bez żadnej zmiany jego statusu poza przyjęciem. Rano napisałem do nich maila, do teraz zero odpowiedzi..

 

Byłem u nich w piątek, wszystko działa. W niedzielę, jak się domyślasz, nie pracują.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ostatnio zamówiłem u nich nową replikę. Dałem im znać, że konkurencja ma to samo, tylko taniej i przesyłka za friko - zaproponowali mi tę samą cenę i darmową przesyłkę. Do tego świetny kontakt mailowy i bardzo szybka dostawa. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zakupiłem Beryla w styczniu, przesyłka dotarła szybko i sprawnie. Po paru miesiącach doszło do awarii w nowej replice, miły i fachowy kontakt telefoniczny. Beryla dostałem z powrotem po trzech dniach już z nowym silnikiem. Przy moim kolejnym telefonie ponownie uprzejma i fachowa rozmowa przy której dowiedziałem się co zostało naprawione. Oby każdy sklep miał takie podejście do klienta.

 

Sklep ma poprawioną stronę internetową, według mnie poruszanie się teraz po menu jest o wiele wygodniejsze.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Poprosiłem sklep o złożenie gearboxa do M249 oraz uzupełnienia brakow w mojej M249 bo miałem tylko obudowę repliki w której nie było wnętrzności. Nie zalezało mi na czasie wiec od momentu otrzymania przez nich repliki do momentu wysłania do mnie już gotowej minęło 2 tygodnie bo wiadomo jak to jest w praktyce tego nie ma itd. Jestem bardzo zadowolony. Replika zasuwa ze az miło. Wszystko idealnie zrobione za bdb cenę. Dlatego polecam bardzo sklep i osoby w nim pracujące. Pozdro.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Byłem w sklepie stacjonarnym. Sprzedawca jest pomocny, rzeczowy i uśmiechnięty. Do tego niezły wybór sprzętu, można pomacać, poprzymierzać, dopytać i otrzymać wyczerpujące odpowiedzi... Jakość zakupionego towaru jak i obsługi nie budzą najmniejszych zastrzeżeń. Polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...