Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuję dobrej snajperki


Recommended Posts

Witam, od zawsze ciekawiły mnie różnego rodzaju bronie, lecz od małego chciałem zostać "snajperem". Zacząłem od wiatrówek, ale to mi nie wystarczało, ponieważ one są zbyt mało realistyczne jak na prawdziwe bronie snajperskie. Myślałem również nad zrobieniem licencji na broń palną, lecz trochę pracy z tym jest, aczkolwiek jest to realistyczne rozwiązanie mojego problemu... wojsko odpada więc wybór padł na replikę ASG. Cena tutaj akurat nie gra roli, ponieważ pieniędzy mam sporo i nie jest to w moim wypadku ograniczeniem. Zwracam się do was z pomocą przy wyborze repliki którą mógłbym podrasować do naprawdę sporej mocy. Wiem, że jest o tym bardzo dużo artykułów, ale tak naprawdę nie da się tego wszystkiego ogarnąć.

 

 

 

P.S. Nie mam zamiaru brać udziału z taką repliką w strzelankach, jeśli już to jestem na tyle rozważny aby zachować należyty dystans.

Edited by Feiro
Link to post
Share on other sites

Przepraszam za pomyłkę.

 

A czy np. dałoby radę przerobić ten karabin na sprężynę http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/custom_gun_barrett_m82a1_guarder-2406.html ?

 

 

Nie miało to by sensu. Barret w oryginale jest samopowtarzalny. Jak szukasz sprężyny pod tuning to najlepsze są repliki Tokyo Marui. Ewentualnie jak chcesz taniej na początek to kup http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/sniper_rifle_svd_style_dodatkowy_magazynek_a_k-2354.html tuningować daje rade. Z resztą poszukaj na forum. Jest mnóstwo tematów o tym SWD.

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie jak chcesz taniej na początek to kup http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/sniper_rifle_svd_style_dodatkowy_magazynek_a_k-2354.html tuningować daje rade. Z resztą poszukaj na forum. Jest mnóstwo tematów o tym SWD.

 

 

Przeczytałem na forum cały obszerny temat o tym SWD A&K, lecz po 1. nie chcę chińczyka, a po 2. nie podoba mi się zbytnio.

Link to post
Share on other sites

Raaaany, ale się znawców namnożyło :D Doradzajcie cokolwiek sensowniej.

 

M24 CA to moim zdaniem najgorsza z markowych replik jako podstawa do tunningu. Jest niedopracowana konstrukcyjnie, ma sporo wad których nie przeskoczysz i już.

 

Naciąganie sprężyny nie jest problemem tylko trzeba umieć. I nie, nie chodzi to u obwód bicepsa :D. Kwestia wprawy.

 

Podstawa pod tunning... jeśli sprężynka (a polecam sprężynkę) to chyba najlepiej obecnie brać aps96 maruzena lub VSR od TM. Trudno mi powiedzieć która lepsza, z obu da się wycisnąć duuuużo.

Link to post
Share on other sites

Czemu nie chcesz bareta :)?

 

Ja ledwo co naciągam m 170, muszę o ziemie podpierać, ale oczywiście znajdą się ludzie którzy to robią bez problemów. Ale nie jest to łatwe (mówię o swd).

 

Jak będziesz miał elektryka to samo naciągnie :D

 

 

A powiedz mi czy w jakiejkolwiek armii w bronie ładują akumulatory ? ;) Według mnie repliki karabinów snajperskich powinny być jak najbardziej realistyczne, choć trzeba przyjąć, że tak jak juz kolega przyjął, że ostry odpowiednik jest samopowtarzalny, a uzyskać taki efekt w ASG bez elektryki jest niemożliwe.

 

Podstawa pod tuning... jeśli sprężynka (a polecam sprężynkę) to chyba najlepiej obecnie brać aps96 maruzena lub VSR od TM. Trudno mi powiedzieć która lepsza, z obu da się wycisnąć duuuużo.

 

Tylko spring. Z tego co przeczytałem na temat tych replik wydaje mi się lepsza ta VSR'ka.

Edited by Feiro
Link to post
Share on other sites
ostry odpowiednik jest samopowtarzalny, a uzyskać taki efekt w ASG bez elektryki jest niemożliwe.

 

Bzdura. A repliki gazowe?

 

A powiedz mi czy w jakiejkolwiek armii w bronie ładują akumulatory

 

A jak zasilają celowniki nokto/termowizyjne? W samą broń oczywiście nie, choć np w kolbie M4 jest miejsce na baterie...

 

 

EDIT:

W dziale Karabiny Wyborowe jest temat o przeróbce SWD na CO2/HP z elektrozaworem. Takie coś powinno cię zainteresować-z tym, że projekt ten zdaje się został zarzucony. Ale skoro masz bardzo duże fundusze, może ktoś byłby skłonny wykonać ci takie coś...

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/89154-gazowe-swd-przerobka-akatoza/page__st__160

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Napisałeś, że nie będziesz uczestniczył w strzelankach z tą repliką... hmm

 

Ciężko troszkę zrozumieć o co chodzi. Bo bycie "snajperem" to można rozumieć albo jako strzelanie na dalekie dystanse, albo jako większą "filozofię" i sposób bycia (czy tam - gry w AS).

 

Jeśli chodzi o airsoft, na pewno koledzy wyżej napisali już sporo przydatnych rzeczy.

 

Jeśli jednak interesuje Cię strzelanie na dalsze dystanse - wiatrówka byłaby lepszym rozwiązaniem. Dokładne strzelanie na dystansie -dziesiąt metrów - do monety np. Lub strzelanie na naprawdę "dalekie" dystanse rzędu 200m - za cenę dobrej repliki masz już naprawdę sensowną wiatrówkę do dalekiego strzelania. Plus jeszcze to nanoszenie poprawek na odległość i wiatr. Jak dla mnie samo strzelanie dostarcza więcej zabawy niż to w AS.

 

Niemniej jednak, z wiatrówek przerzuciłem się na AS, bo jednak ileż można strzelać do tarcz czy butelek ;)

Link to post
Share on other sites

Napisałeś, że nie będziesz uczestniczył w strzelankach z tą repliką... hmm

 

 

 

Niemniej jednak, z wiatrówek przerzuciłem się na AS, bo jednak ileż można strzelać do tarcz czy butelek ;)

 

 

Na razie nie mam takiego zamiaru aby aktywnie brać udział w strzelankach. Replika ma służyć wyłącznie do celów rekreacyjnych. Hmm... z resztą replikę ASG mocno po tuningu można porównywać do wiatrówki z której można strzelać do ludzi ( z rozwagą oczywiście )

 

 

edit : 525 fps w stock'u ? http://www.airsoftatlanta.com/ECHO_1_M28_Sniper_Rifle_p/12210.htm

Edited by Feiro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...