Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chińskie latarki LED jako latarki taktyczne


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te wszystkie latareczki "Police" "10000w" itd są ok. Za 2 dychy się cudów nie spodziewaj. Ew zamów w chinach interesujące ciebie elementy. Zapłacisz grosze a masz wszystko "na wymiar"

Szukaj na fasttech, lub dx.com

 

https://m.fasttech.com/products/0/10003889/1574601-cree-xm-l2-u2-4c-1100lm-4300-4500k-led-emitter-on

Do tego jakiś driver, który upakujesz w budzie peq, i możesz robić za jedi pod kinem w dniu premiery :)

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Te wszystkie latareczki "Police" "10000w" itd są ok. Za 2 dychy się cudów nie spodziewaj. Ew zamów w chinach interesujące ciebie elementy. Zapłacisz grosze a masz wszystko "na wymiar"

Szukaj na fasttech, lub dx.com

Właśnie o to chodzi, że celowo nie chcę cudów :icon_biggrin: Do robienia miecza świetlnego mam Solarforca, w PEQ chcę mieć coś zawsze pod ręką do okazjonalnego przyświecenia, np. w CQB na góra kilkanaście metrów.

 

Lampki "police" wiem jak działają, ale pod tą soczewką nie ma żadnego odblasku nawet. Zresztą jakby był, to i tak za duży. Dlatego tę opcję traktuję jako rezerwową, a szukam raczej czegoś z odbłyśnikiem.

Link to post
Share on other sites

Hmmm... Nadal polecam ci coś w chinach kupić. Są też diody słabsze, ir itd.

Wszystko co na alledrogo sprzedają, jest z właśnie sklepów ze sporym przebiciem.

Ew. na torch, lub swiatełka.pl w komisach poszukaj. Mają tam sporo części do latarek na spyl.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

odkopie temat.

 

Czy ktoś jest w stanie łopatologicznie wytłumaczyć jak przerobić chińczyka z 5 trybami świecenia tak aby świecił tylko 100%? Ewentualnie może ktoś z trójmiasta lub okolic podjąłby się takiej przeróbki?

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...