Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! Ostatnimi czasy mam manię na rekonstrukcję Rosyjskich sił zbrojnych. Stanąłem na naszywkach na ramionach. Przeważnie na jednym ramieniu występuje w formie tarczy a na drugim w formie koła, przykładowo dla VDV prezentuje się to tak, że na jednym coś jak na numerze 1.

a na drugim no coś podobnego jak tu wklejam przy numerze 2. nie moglem znaleźć dokładnie,

jak mówią kumple, emblemat BAB :P Ostatnio kupiłem rosyjski mundur z taką tarczą na ramieniu jak na numerze 3.

a więc Rosja: Siły zbrojne. Brzmi to jak tarcza "dla każdego" rosyjskiego żołnierza. Czy jest to może tarcza tylko dla "zwykłej" piechoty? Co na drugie ramię w takim razie? Pozdrawiam.

 

1.vdv_emb_n6707.gif2.vdv_emb_n6708.gif 3.39625801.gif

Edited by Dejnol
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To na zdjęciu powyżej to naszywka z godłem kraju. Na lewym ramieniu nosi się emblemat WDW, czyli dokładnie na odwrót niż zawsze było (lewe ramie kraj, prawe rodzaj wojsk). One się przewijają najczęściej na manewrach i paradach, a i wtedy to jest mix starych, nowych i całkowitego braku naszywek. Ale ja bym w ogóle radził olać temat. W polu mało się tego nosi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...