Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy można skutecznie zastosować matę pod panele? Tą cienką piankę w rolkach na którą nakłada się panele?

 

 

Można. Ale lepszym rozwiązaniem będzie pianka uszczelniająca do okien.

Wytryskujemy odpowiednią ilość do body, czekamy aż pianka (urośnie-zwiększy swoją objętość)

I modelujemy ją ostrym nożykiem.. Replika stanowczo się wyciszy, i znikną luzy pomiędzy body a resztą repliki.

Link to post
Share on other sites

Zmorak, żeby wyciszyć replikę będziesz musiał:

 

1. Wypełnić przestrzeń pomiędzy lufą wew. i zew. najlepiej idź do sklepu akwarystycznego i kup filtry do rybek ;).

(2. Owiń lufę wewnętrzną bandażem i na to izolacyjna <- dla wytłumienia wibracji.)

3. Naklej kawałek gumy na głowicę tłoka.

4. Polecam zmianę O-ringa, albo daj taśmę tefonową pod uszczelkę. Tylko nie zaciasno! Ma być szczelnie ale, nie do stopnia kiedy sprężyna niemoże ruszyć tłokiem.

5. Smar grafitowy, albo inny dość gęsty na sprężynę prowadnicę i wnętrze tłoka.

6. teflon fix.

 

Wszystko co napisałem nie było zwykłą teorią, a zostało zastosowane w praktyce.

Link to post
Share on other sites

Czy da się jakimś magicznym sposobem uszczelnić połączenie głowica-hop'up? A dokładniej samą głowicę?

 

Wykonałem teflon-fix, i różnica jest niewielka.. Szczelność cylindra w mojej replice wynośi jakieś 95%, lecz szczelność Hop-up, jest zerowa...

Wykonując test (strzykawki) całe powietrze ucieka komorą Hu.

Jest jakaś na to rada?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli sprawdzasz szczelność komory HU przy użyciu "strzykawki" w cylindrze...

Przy strzale wytwarzane jest takie ciśnienie, że gumka, która przylega tylko na wcisk do głowicy cylindra zawsze będzie przepuszczać, chyba, że przykleisz gumkę do głowicy -.-

 

Nakładanie teflonu jest bezsensowne, ponieważ powietrze i tak go wypluje spod gumki(prędzej czy później). Możesz obwiązać koniec gumki na lufie żyłką ( obciążenie do 4kg, 2 supełki), ale z wyczuciem, bo przetniesz. Ja tak mam w VSR i sobie chwalę, lecz tutaj jest całkowicie inny układ komory.

Link to post
Share on other sites

tutaj trick z żyłką i kawałkiem szczoteczki do zębów na gumce hopka, z VSR nic nieda bo gumka już jest sciskana przez komorę. Ja obszedłem rozpychanie gumki uszczelniając ją woskiem, ale nie wiem czy ktoś się na to odważy ;D.

Link to post
Share on other sites

Bingo ! : D

 

Tak jak pisałem wyżej, zamontowałem w komorze Hu malutki O-ring który zastępuje metalową obręcz. Ten element, znajduje się przed gumką w komorze..

Zdjęcie : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b47a446c69bd5cd2.html

O-ring, sprawuje się o niebo lepiej niż swój poprzednik (obręcz). Szczelność jest znakomita. Dopiero po tym zabiegu można wykonać efekt "strzykawki".

Tak wygląda sprawa z punktu widzenia głowicy cylindra : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70354d9257280e8a.html

 

Jeszcze jedno zdjęcie, okazujące o-ring w komorze : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa46fbb586918864.html

O-ring, przepuszcza kulki bez żadnego problemu. Jest lekki "opór" ale to właśnie on gwarantuje nam większą szczelność. Nie ma możliwości, by nasz O-ring wyskoczył z komory, czy może się przemieścił. Siedzi tam tam samo twardo jak jego poprzednik.

Po oddaniu 40 strzałów, jestem zadowolony. Szczelność poprawiona, powtarzalność i precyzja także..

Co tu więcej pisać, jeżeli jest ktoś zainteresowany takim O-ringiem , mogę bezpłatnie kilka sztuk tego zielonego skarbu..

Link to post
Share on other sites

No i wreszcie zamówiłem...

M24(SW-04) z GunFire, które miało mieć 550FPS, a ma... 390 :blink: - sprawdzałem na swoim chrono, pomiary na pewno dobre.

Czyli 550FPS to ściema ;/ Napisałem reklamacje, zobaczę co oni z tym zrobią i się wypowiem.

 

A i jeszcze jedno - Macie tak, że jak włożycie maga, to z jednej strony on nie tkwi sztywno w łożu magazynka, tylko jest jak jakby na sprężynce? Z jednej strony tak jakby wystaje, a z drugiej trzyma go zatrzask...

 

Są jakieś charakterystyczne znaki na replice, po których można poznać że to SW-04?

Edited by taken
Link to post
Share on other sites

Nie no spoko, w l96 kumpla mag tkwi sztywno, więc mnie to zaciekawiło...

To co mnie zaciekawiło to instrukcja na której pisze model SW99-04 i tam jest pokazany dodatkowy schowek w miejscu gdzie wkłada się naboje w oryginale, a w replice tego nie ma :| Błąd instrukcji?

Link to post
Share on other sites

Tak. To ta sama replika...

 

Lufa KM jest dedykowana do replik APS-2 , więc ..... Nie wiadomo : ) Pewnie jeszcze nikt tego nie sprawdzał.

Porównując ją z stockową lufą, wygląda podobnie. I w 80% powinna pasować do stockowej komory...

Link to post
Share on other sites

Dobra , dzięki .

 

Sprawdzał ktoś zasięg i skupienie na stocku ? - bardziej chodzi mi właśnie o wersję 550 fps.

Z tego co widziałem w wersji tej 440-450 fps , skoki są dość duże fps , czy wersji 550 fps też takie są?

Widziałem m99 Snow Wolfa , i zrobiła na mnie ogromne bardzo pozytywne wrażenie , pomimo 440 fps - które nie ma co się oszukiwać ma teraz większość stockowych chińskich AEG-ów , zasięg był od nich o niebo lepszy , czy podobnie nie zawiodę się na m24 ?

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu tej M24, jednak mam jedno pytanie:

Czy ta luneta, na tym montażu podpasuje do tej repliki?

 

Może nie koniecznie ta konkretna luneta na tym konkretnym montażu, ale czy luneta 50mm wejdzie na niski montaż? Wiem, że niski montaż jest ogólnie za niski na 50-ki, ale przecież szyna nie jest równo z lufą, trochę wystaje. Bardzo bym chciał żeby luneta prawie dotykała lufy (1-2 mm przerwy). Bardzo mi się to podoba no i do oka wygodnie ;)

 

Pozdro,

Kiekos

 

PS Nie znalazłem odpowiedzi ani w tym temacie, ani w temacie o M24 CA.

 

EDIT: Pragę dodać, że to nie ma być replika na strzelanki, a ozdoba.

Przynajmniej na razie. Później zajmę się bebechami (może) :P

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...