Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witajcie!

Widzę, że sporo się tu pisze czy pasuje komora PDI, więc:

Sama komora NIE pasuje do karabinu. Komora stockowa utrzymywana jest przez śrubę mocują też gniazdo magazynka. Lecz nie jest to koniec świata. Body komory ma grubość ok. 7mm co wystarczy by nawiercić gwint. Ja użyłem gwintownika M3 i pasuje idealnie.

Następnie: stockowa gumka i lufa także nie wchodzą do komory PDI...

W przypadku lufy która ma długość powyżej stockowej konieczna jest operacja pilnikiem przy wylocie lufy ponieważ w stocku siedzi ona w środku i trzeba troszke poszerzyć wylot..

 

Na razie mam w środku

 

-Lufa JBU

-Gumka Promyk czerwona

-Komora PDI

 

Niestety czerwona gumka podkręca dopiero przy <500fps, więc zasięg na razie wynosi jakieś 40m...Ale..na ostatniej strzelance trafiłem z 30m dwa razy w manierkę bo tylko ona wystawała zza rogu budynku :wink: więc TAK fula i komora jednak coś dają

 

Myśle, że do szczęścia potrzebna jeszcze jest sprężyna (160) i będzie snajpa klasy średniej za 1200zł :P

 

 

EDIT:

 

Oczywiście lufa, a nie fula... :icon_biggrin:

 

Jeszcze jedna sprawa. Nowa giwera, wyjęta z pudełka nie dała się złożyć, gdyż jeden z montażowych otworów mocujących urządzenie spustowe nie był nagwintowany. Musiałem posiłkować sie gwintownikiem M5. Taka zaskoczajka...

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

mam mały problem... dostałem od znajomego jego stary cylinder 300% od CA żebym mógł wsadzić do mojego M24 sw o ile wiem to Cylinder ten jest w standardzie APS-2 zdziwiłem się kiedy chciałem przykręcić rączke przeładowania okazało się że bolce na zakończeniu są różne... ten od SW jest gróbszy i na zakończeniu tam gdzie przykręca się końcówke podtrzymującą rączke przełądowania jes wcięcie w kształcie litery D taki wystający cypelek, zaś ten pindolnik od CA jest z 2x chudszy i cypelek na końcy jest kwadratowy... Może się mylę i końcówki cylindra od APS-2 są właśnie takie jak opisałem w SW... czy może To jest Końcówka od APS typ 96 albo VSR?? czy wogóle ktoś wymienił cylinder w SW? ja chciałem wymienić bo mi się coś w stokowym cylindrze zrypało j jak jest łączenie pomiędzy cylindrem a pindolnikiem który opisuje mam tam luzy...

Link to post
Share on other sites

Gumka Falcona do m24 SW pasuje i zapewnia lepszą szczelność - ale potrzeba wywalić ten mosiężny dystanser między gumką i komorą. Niestety bardzo ciężko wchodzi. Do do działania samej gumki na zimnie to nie wiem ale jak sprawdzałem

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_134&products_id=9185&name=Falcon_-_Gumka_HopUp_-_AEG_-_High_Rate_-_F44 w wariorze to strasznie widać było efekty jej rozgrzewania się.

 

Co do wyników (w m24SW) jak założyłem cylinder gazowy od m24 CA to na stockowej gumie były wyniki max 485fps a na falcona gumie dochodziły do 530fps.

 

Co do zakończenia cylindra to mam tak samo jak post powyżej - kombinuję rączkę do m24 CA

 

Co do działania samego cylindra gazowego - spust od SW nie jest do końca kompatybilny do m24 CA - trzeba przeładowywać z wciśniętym spustem...

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites
dostałem od znajomego jego stary cylinder 300% od CA żebym mógł wsadzić do mojego M24 sw o ile wiem to Cylinder ten jest w standardzie APS-2 zdziwiłem się kiedy chciałem przykręcić rączke przeładowania okazało się że bolce na zakończeniu są różne...

 

Pomyślmy- cylinder w standardzie m24 jest inny niż ten od aps2? ZASKAKUJĄCE!!

Link to post
Share on other sites

Zostaje Ci jeszcze ten cylinder z Czech, ale nie wiadomo jak wygląda precyzja jego wykonania. BTW APS-2 ma IDENTYCZNĄ końcówkę co m24.

 

Jakość jak na cnc przystało...wymagana lekka polerka na zewnątrz. Kupowałem do m99 snow wolfa...Pozdro

Wymagał lekkiego dopasowania: tu podkładka, tam dłuższa śruba etc.

Edited by babski
Link to post
Share on other sites

APS: http://www.combatdepot.com/images/APS2-06.jpg

 

M24: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs146.ash2/40622_146598758699752_100000488878207_388524_410168_n.jpg

 

 

Dziękuję googlem za całe 5s doskonałej zabawy. Polecam zapoznać się z ta wyszukiwarką, bardzo ułatwia życie.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

I widzisz Dexter ja nie mam takiej końcówki w swoim SW... dlatego nie mogłem jej znaleść przez te 5s na google. zrobię zdjęcie i pokaże o co mi się rozchodzi :)

 

 

Edit

 

http://imageshack.us/photo/my-images/845/img00198m.jpg/

 

oto dlaczego tak trochę marudzę :P ten walec co mnie męczy jest tak 2x grubszy niż ten w M24CA (na oko)

Przypomina wam to coś??

Edited by haldir15
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Generalnie to BAR wygrywa już na starcie, bo jest repliką VSR. Żeby zupgreadować m24 sw trzeba trochę po przerabiać niektóre części, a w przypadku BAR'a wchodzą od ręki. SW jest bardzo średnio opłacalny w stosunku do CA, więc jak koniecznie chcesz m24 to CA.

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami ze względu na to, żeby któryś z nich posłużył jako dawca narządów. SW mogę kupić o połowę taniej niż BAR'a, kwestia co się lepiej opłaca, tudzież kupić SW i dołożyć tych części za 300zł ... gdzie jest łatwiej ewentualnie wymienić lufę i podnieść moc. Magicznych 500FPS nie widzi mi się przekraczać...

Link to post
Share on other sites

W vsr NAJTANIEJ można podnieść fps do 500 przy pomocy części od użytkownika Bart_a. Jakiś czas temu kolega brał od niego parę części, bodajże za 400, czy 500zł. Wygląda to faktycznie porządnie, plus na starcie jest bardzo dobra komora, czego o sw powiedzieć nie można.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...