Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C (CM003) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@nazgul to podeślij fotki, będę wdzięczny :) Jeszcze mam pytanie ogólne : zmieniłem gumę HU i na poluzowanej na maxa nadal podkręce kulki trochę do góry, tj. dosyć bardzo dystanser ją wypycha do góry, zważając że stockowy nie był nawet okrągły. Tak ma być czy nie koniecznie ? Jakaś rada ?:)

Link to post
Share on other sites

Zielone gumki G&G i białe Guardery mają za duże wypustki jak na swoje dystansery. Wrzuć stockowy dystanser i będzie w miarę ok;)

CZŁOWIEKU, CZY TY MASZ POJĘCIE CO MU DORADZIŁEŚ?!

 

Stockowe dystansery są niesamowicie wręcz paskudne, nie mają kształtu, kulki lecą na boki itd. Już lepszy jest przycięty kawałek wkładu od długopisu.

Co jak co ale lukira zna się na rzeczy. Podejrzewam że się pomylił. Rzeczywiście stockowy dystanser jest zj...ny (nawet w recenzji CM.003 jest to wypunktowane)

Link to post
Share on other sites

Looool, ale poruszenie się zrobiło.

 

Stockowy dystanser do rewelacyjnych nie należy ale mega super hiper daremny nie jest (jest jedynie za krótki) - inaczej, da się założyć tak, żeby działał. Po prostu trzeba to umiejętnie złożyć. Bo wsadzanie dystansera typ H do gumki zielonej G&G to istne szaleństwo. Nienawidzą się jak bolec i stolec.

 

A to, że w recenzji napisali, że daremny nie oznacza, że taki jest. W innej recenzji napisali też, że emki KWA są daremne i co, też im wierzycie? ;)

Link to post
Share on other sites

Masz zieloną gumkę G&G + dystanser typ H elementa? Który dystanser i jaki fps? Aż sobie sprawdzę.

 

Ja mam w swoim kałachu zieloną gumę G&G i biały dystanser P&J (to jest chyba rebrandowany element), nie gryzą się ze sobą i mam 70 metrów zasięgu maksymalnego, i skutecznego, kulki lecą jak po sznurku. Inna sprawa że lufę Promyka tam mam :icon_wink:

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...