Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.

Na początku chciałbym podziękować adminowi za otwarcie tego tematu a także użytkownikowi który wysłał wiadomość do kolegi na stronie Nasza-Klasa. Chciałbym coś wyjaśnić. Zostały tu umieszczone linki na FaceBook’u trzech osób w tym mnie przez użytkownika Lesio. Jesteśmy pełnoletni i wiemy co się może wydarzyć w takich sytuacjach jakie zostały wymienione przez pozostałych użytkowników które zostały umieszczone na filmikach. Na pierwszym linku został umieszczony kolega który dopiero zamierza kupić replikę oraz nie uczestniczył w tych filmikach jak i strzelankach. Dalej kolejny kolega i ja. Nie jesteśmy członkami tej drużyny. Podczas podróży na teren mieliśmy repliki schowane w pokrowcu. Jak to udowodnić? Na filmiku który był zatytułowany „Powrót do domu” czy coś takiego w oddali można nas zauważyć z pokrowcem w którym były nasze repliki. Wydaje mi się również że określenie „mordy” może było trochę nie na miejscu, ale można to zrozumieć w takiej sytuacji. Dlaczego trzymaliśmy się w odległości od reszty? Ponieważ chcieliśmy spokojnie porozmawiać o różnych rzeczach.

Zostaliśmy zwymyślani od różnych, jednak jest inaczej niż sądzicie. Wystarczy trochę porozmawiać i można się przekonać o tym. Gratulacje także dla użytkownika który potrafił określić producenta repliki po filmiku nawet jak nie widział jej na własne oczy tylko na filmiku który nie był wyraźny. Ale jednak się pomylił. A swoją drogą powiedzcie mi czy repliki producenta D/boys są jakieś nie dobry czy co bo nie wiem nie za bardzo się na producentach znam.

Jest mi przykro że wynikła z tego taka sprawa. Na ewentualne pytania jeżeli mnie nie zjedziecie i nie zrównacie z błotem, postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam Grzegorz.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie ma tylu odpowiedzi co na początku kiedy zaczęliście nas obrażać i mówić że jesteśmy niedojrzali. Rozumiem, że tacy są Ci którzy nie noszą pokrowców i nie chowają broni, ale moi koledzy mieli pokrowce, a ja 1 na linku do fb w ogóle nie mam repliki, więc dlaczego wy teraz zachowujecie się nieodpowiedzialnie?

 

 

PS. Założyłem sobie konto tutaj ponieważ poczułem się urażony, ponieważ mnie wyzywaliście, a ja nie należę do zespołu RUSH TEAM ... Baaa nawet nie mam repliki, więc za co zebrałem można się dowiedzieć? Pomijając fakt że, mi akurat należą się przeprosiny, ponieważ NIGDY nawet nie strzelałem z repliki ASG. Na pewno zastanawiacie się, dlaczego lubiłem od nich stronę na fb. Dlatego, że mieszkają w Zabrzu, a ja dopiero chciałem zacząć moją przygodę z ASG, a już mnie spotykają niemiłe niespodzianki.

Edited by Kargesh
Link to post
Share on other sites

Ale kolego nie płacz, Lesio zamieścił linki, nikt nawet się do nich nie odniósł... Więc w czym problem? Kolega wyżej wyjaśnił że wy nie zachowywaliście się tak jak reszta na filmikach czy zdjęciach i wystarczy.

 

Podaj mi przykłady gdzie ktoś cię tu wyzywał? Robisz z siebie ofiarę nad wyrost...

 

Ba, nawet powinieneś podziękować ;D teraz nie dostaniesz serii z 10-15 aeg'ów w plecy z 5m w ramach rekrutacji jak ci z filmików ;)

Edited by Zambezi
Link to post
Share on other sites

Ja wcale nie płacze tylko denerwuje mnie ktoś kto umieszcza linki do fb i twierdzi, że mamy mordy, jesteśmy jacyś tam... Więc jak na razie to Lesio jak widać zachowuje się jak zachowuje. Ja poczułem się głównie urażony zdaniem, żeby zapamiętać te mordy bo to jest bardzo nie miłe i nie kulturalne, a sami chcecie by zachowywać się kulturalnie. Więc, dlaczego się tak nie zachowujecie? Nie mówię oczywiście o wszystkich tylko o wyjątkach:)

Link to post
Share on other sites

Hehe ;D. Z mojej strony pragnę tylko tyle dodać: założyłem ten temat po to aby zwrócić uwagę na tego typu zachowanie (jak kto woli: W IMIĘ ZASAD!). Dla mnie jest to nie do pomyślenia aby tak się zachowywać! Rozumie, czasami się "odwala" czy jak kto woli "mamy odpały" ale można je ujawniać w jakiś inny sposób a nie strzelać do kolesi z 5m! W tym temacie już wypowiadać się nie będę (chyba, że będzie taka konieczność). Dziękuję dobranoc!

 

P.S. Pragnę przeprosić wszystkich tych, którzy nie uczestniczyli w filmowych "zabawach" a należą do Teamu.

Link to post
Share on other sites

Nie należę do TEAM-u i raczej nie będę, ponieważ oni chyba nie umią wymyślić rozsądnych rozgrywek prowadzony w normalny sposób aczkolwiek nie będę ich z góry osądzał bo nigdy ich nie widziałem, a tym bardziej rozmawiałem. Dziękuję także za przeprosiny zwłaszcza Lesia i mam nadzieję, że będziemy mieli okazje kiedyś razem zagrać w ASG i dobrze się bawić:)

 

Rozumiem też, że takie zachowanie jest niedopuszczalne i mam nadzieję, że nie zaszkodzi waszej społeczności w żaden sposób. Jeżeli takie coś się pojawia na internecie to warto zwracać uwagę na to i dobrze, że tak zrobiliście bo raczej ich wyczyny nie zostałyby zatrzymane i pochwalam to, że poczyniliście takie, a nie inne kroki tylko nie warto obrażać bo szkoda słów na takich ludzi, a także może się to spotkać z czymś niemiłym bo jak wiemy za obrazę można pozwać do sądu.

 

PS. Tak czy siak dziękuję za przeprosiny oraz chcę napisać, że pochwalam, że podjęliście jakiekolwiek kroki:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie miałem wątpliwej "przyjemności" zobaczenia filmików tej grupy, lecz filmiki z chrztu asg są dość pospolite na youtube, wystarczy wpisać frazę "chrzest asg". Nie są one drastyczne jak te opisane w tym temacie. Brak mi słów[przynajmniej tych zgodnych z polityką forum] dotyczących tej "ekipy".

Link to post
Share on other sites

Nie widziałem tych filmików, nie znam tych ludzi, a fotki za dużo nie mówią. Szkoda, bo bym coś więcej wysnuł niż z Waszej krytyki.

To, że ktoś ma problemy ze stylem to nie wolno się z niego nabijać. Ja mam dosyć spore i ciężko mi z tym walczyć, ale tak to jest jak się mało rozmawia, a polskie szkolnictwo z roku na rok jest coraz gorsze (przykład: na geografii dowiedzieliśmy się, że uczeń 2 gimnazjum nie znałstolicy Polski). To, że ktoś jest idiotą to nie musi być jego wina.

Ci, którzy byli na tych fotkach lub filmikach i tutaj pisali mają czyste sumienie. Reszta usunęła wszystko, pozamykała fora itd... Więc wiedzą, że zrobili źle i nie będzie tego typu głupot umieszczanych publicznie.

 

Krytyka jak najbardziej na miejscu, gdyż sam pamiętam, że przez takie nabijanie się z mojej osoby dało mi do myślenia i wiem jak się zachowywać w świecie jak i na forach airsoftowych.

Tak to jest jak ktoś ma 16-19 lat, jest jeszcze w wieku edukacyjnym (dojrzałości psychicznej) to ciężko mu odrazu rozumieć świat airsoftowy, oraz ich ludzi, którzy mają po 25-45 lat i takich swojskich rektutów polewają zimną wodą.

 

Choć nie popieram tego jak pisaliście, wracania ze strzelanki z replikami, które nie są w pokrowcach. Wystarczy 1 głupi telefon, a głupie wygłupy moga skończyć się dość poważnie na komendzie.

 

Co do fotek, to żałosne były osoby z fajkami. Przypominają mi się gimnazjaliści, którzy myślą, że świat jest ich.

 

Pozdrawiam Miszcz

Edited by Miszcz_HK417
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Przeczytałem cały ten temat i bardzo pozdrawiam wszystkich tych, którzy pomimo że mają swoje rejony dbają o zasady AS nawet poza granicami swoich teamów. Osobiście mogę powiedzieć tylko tyle, że na wielu fotkach jak i filmach do których linki pojawiały się w tym temacie pojawia się kilku moich znajomych z czasów kiedy mieli jeszcze bronie sprężynowe, a ich autorytetami byli właśnie poszczególni ludzie (mający już elektryki) z tego RushTeam który już nie istnieje - dowodem na to jest fakt, że ja mieszkam w Rudzie Śl. a inqubator to miejsce gdzie czasami przebywam dlatego szybko poznałem te miejsce, a pomimo że gram już ponad 1,5 roku to o tym teamie nie słyszałem. Co prawda dziś ja i moi znajomi uprawiający AS ostro przestrzegamy wszystkich praw i zasad regulaminu AS. Przykra prawda jest taka, że własnie tylko poszczególne jednostki ze znanej mi grupy z Zabrza są niekulturalni i nie chowają broni do pokrowców. Na zjazdach ich nie widuje... Natomiast wszyscy znani mi reprezentanci Rudy1 nie mają sobie nic do zarzucenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...