Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, zauważyłem na Youtube filmiki z bandą kretynów:

http://www.youtube.com/watch?v=hvFS8ZigqeI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=sIvqHgsR6nE&feature=related

 

Prawdopodobnie to jest ta ekipa (na filmach są to dzieci): http://wmasg.pl/pl/team/show/84368

Ich zachowanie na tych filmikach zalicza się do NAGANNYCH. Dlaczego? Na pierwszym filmiku uwieczniony został "chrzest". Mimo prośby a raczej błagań "chrzczonego", oni dalej "dobijali" swoją ofiarę. Na drugim filmie widzimy jak grupa tychże "ersoftowców" maszeruje po mieście (wracając do domu) w mundurach, z replikami na wierzchu.

 

Dla mnie jest to zachowanie NAGANNE lub KRETYŃSKIE narażające całą społeczność Airsoft'ową na straty! Apeluję do Administratorów o interwencję.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Autor tego filmiku raczej wie że został założony temat o jego dziełu bo dopisał że to teren prywatny.

Ja powiem tak: Nawet jeśli to teren prywatny to repliki muszą być schowane i najwidoczniej to tylko głupie tłumaczenie się autora że później schowali repliki.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mi to również nie wygląda na teren prywatny. Co najwyżej teren jakiś fabryk produkcyjnych czy zakładów. Na parkingu są samochody, widać wychodzącego mężczyznę z budynku, narażeni są na to, że ktoś ich zauważy chociażby z okna. Wiem, że mój apel nie wiele da (co najwyżej ban?) ale niech ten temat będzie przestrogą dla nowo przybyłych jak nie należy postępować i jakie mogą być tego konsekwencję.

 

Powracając do usuniętego filmu (pierwszego). Nie dodałem jeszcze, że do ofiary oddawano strzały z co najmniej 10-ciu replik. Po konsultacji na czacie z miejscowym airsoft'owcem nie należącym do tego teamu udało mu się rozpoznać na tym filmie osobę z repliką która posiada (wierząc temu użytkownikowi) wartość prędkości wylotowej w granicach 600 FPS !! Co przy takiej odległości mogło dojść do tragedii!

Edited by Pyzdra
Link to post
Share on other sites

No cóż. Wystarczyłoby żeby podczas "chrztu" (że już o chodzeniu po mieście jak John Rambo nie wspomne...) takiemu synkowi przypadkiem coś się stało. Jeżeli dodać jeszcze do tego "czepliwą" matkę myślę że mogłoby dojść do sporych jaj i przy odrobinie pecha wzięto by się za dalsze ramowanie i ograniczanie prawem airsoftu. Wiejski domorosły airsoft powinien być eliminowany bezlitośnie w środowisku. Polecam zerknięcie na to - http://www.youtube.com/watch?v=FQQsBCROAUE&feature=youtu.be&a i http://www.youtube.com/watch?v=iZro_m1hpbM&feature=youtu.be&a . zdecydowanie lepiej widać jak chłopaczki sie bawią niż na linkach podanych na początku.

Edited by Skinhead
Link to post
Share on other sites

siemka. znam team. nawet chcieli mnie dodać. średnia wiekowa to 15-16 lat. niby mają team ale są niezarejestrowani czyli niby nielegal.

 

Ale dowaliłeś. Nie ma "nielegalnych" teamów. To nie jest taka organizacja żeby podlegała obowiązkowi rejestracji ... Chyba, że trzeba idiotyzm rejestrować i odprowadzać od tego podatek.

Może by zaapelować do lokalnego środowiska o "bana" na strzelanki o ile biorą udział w czymś poważniejszym?

Link to post
Share on other sites

Na pewno pastwią się nad swoimi domowymi zwierzętami.

 

Odnoszę nieodparte wrażenie, że zarówno przedmiotowe wybryki jak i i niektóre reakcje na nie, stanowią dwie strony tej samej monety. Zważywszy na upodobania muzyczne inkryminowanych małolatów oraz czekistowski zapał komentatorów, pozwolę sobie przypuszczać, ze jest nią kopiejka...

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Istne apogeum debilizmu i porażka wychowawcza. Jestem ciekaw czy rodzicie wiedzą w jaki sposób ich synowie bawią się "zabawkami", które im zapewne zafundowali. I pomyśleć, że poprzez takich młodocianych idiotów cierpi reputacja całego środowiska ASG, jeszcze tylko brakuje publikacji w telewizji jak taka banda wyżywa się na swoim koledze. Jak dla mnie repliki ASG powinny być dozwolone od lat 18.

Link to post
Share on other sites

Przedmiotu sprawy nie będę komentował, bo brak słów. Skupię się jednak na zapobieganiu: moim zdaniem trzeba trochę nagłośnić nasze potępianie takich zachowań. Jaki nowy zagląda do tego działu? Ja osobiście trafiłem tu przypadkiem klikając po prostu na "Ostatnio na forum" na stronie głównej. Może by zrobić coś a'la pręgierz, czy Wilka Lista Idiotyzmów. Umieszczało by się tam takich osobników z możliwością dodawania komentarzy - wyglądało by to jak artykuły czy newsy na stronie głównej. Oczywiście link do tego musiał by być w widocznym miejscu...

Link to post
Share on other sites

[...]

 

Pomysł nie jest głupi, ale powinien skupić się na potępianiu zachowań, nie osób. Środowiska AS są różne, osoba nowa może nie zauważać złych zachowań gdy są akceptowane przez środowisko. Dlatego też nie potępiał bym na forum ogólnopolskim konkretnych osób czy nawet teamów, raczej skupił bym się na wskazywaniu co i dlaczego jest złe.

Link to post
Share on other sites

Istne apogeum debilizmu i porażka wychowawcza. Jestem ciekaw czy rodzicie wiedzą w jaki sposób ich synowie bawią się "zabawkami", które im zapewne zafundowali. I pomyśleć, że poprzez takich młodocianych idiotów cierpi reputacja całego środowiska ASG, jeszcze tylko brakuje publikacji w telewizji jak taka banda wyżywa się na swoim koledze. Jak dla mnie repliki ASG powinny być dozwolone od lat 18.

 

Z tego co widnieje na pudełku mojej repliki wnioskuję, że owe repliki są jednak dozwolone od lat 18.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...