Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP [G&G]


Recommended Posts

Ja do swojej UMP wstawiłem lufę 300mm Premetheusa wpuszczoną w tłumik, w związku z czym wymieniłem cylinder z 3 na 1 teflonowany Systemy(akurat nie było 2). Wstawiłem sprężynę 100 G&G i poliwęglanową głowicę tłoka Systemy choć oryginalna wyglądała dobrze. Chciałem zmienić łożyska na PDI ale okazało się że w środku są mosiężne ślizgowe wiec zostawiłem oryginalne. Tłok zostawiłem. W środku zero śladów zużycia i wysoka kultura wykonania.

Jedyne co mi się nie podoba to przewody i przy najbliższej okazji zmienię je na lepsze.

Po złożeniu wszystko śmiga choć replika stała się trochę głośniejsza.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam,

 

Tak czytam i czytam....a ,że właśnie mam zamiar kupić nową replikę ,mam pytanie czy takie batki wejdą do UMP. Czy nie są za długie? I ewentualnie jakie można inne wsadzić?

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=541

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2241

 

Pozdrawiam,

Levy.

Nie wejdą... (trzeba coś przerabiać)

A ta 2 G&P mieści się tylko w AK bo ma długość taką jak normalne 12V... (poj 2200)

Edited by pidżefjat
Link to post
Share on other sites

No, dzięki za szybką odpowiedź.

 

Mam teraz problem ,bo w sumie już sie zdecydowałem na tą replike, aczkolwiek kwestia zasilania jest jedyną wadą i przeszkodą na drodze kupna. Batki 8,4 nie mam co kupować ,bo wiem ,że zaraz sobie coś tam podkrece...wiec szukam 9,6....te znowu mają lichą pojemność. Trzeba bedzie kupić dwie...albo coś.... :(

 

Chyba ,że jakiś dotychczasowy wesoły i zadowolony użytkownik UMP ma pomysł ,patent i chęć do podzielenia sie informacjami na temat zasilania.

 

Pozdrawiam,

Levy.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

Ja mam wywieroną dziurkę jakiś 1cm od początku kolby.

Nie ma z tym za wiele problemów, tyle co kabelek delikatnie przeciągnać.

 

 

Pytanko mam tak apropo.

szukam jakiegoś w miare krótkiego aczkolwiek eleganckiego tłumika do UMG, żeby lufke przedłużyć.

Polecilibyście coś?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Co jest najbardziej wadliwe w tej broni. Co by trzeba wymienić żeby osiągnąć max 350 fps i nie mieć dziwnych przygód i nie chce wymiany lufy.

Czekam na konkretne propozycje.

Łożyska, sprężynę, gumkę HU. Reszte wymieniasz jak się popsuje.

Edited by Gallain
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zależy o jakie części chodzi - jeśli gearbox, to jest to V3, ale szkielet nieco inny niż w giecie, trzeba przerobić ten dynks co się dokręca z prawej strony przy selektorze (tam w g36 chyba pin wchodzi), ale to nie problem. Części zewnętrzne powinny być kompatybilne. Zagadką pozostaje komora hopa, podejrzewam, że jest to ten sam typ, ale może wymagać jakichś przeróbek, żeby pasowała - ta od DE wymagała nieco przypiłowania, żeby weszła do gearboxa CA.

Link to post
Share on other sites

No to nie rozumiem w czym masz problem, w jednej i w drugiej replice siedzi V3, więc i do jednej i do drugiej wsadzisz V3. Jak już pisałem, możliwa jest konieczność podpiłowania tego i owego, ale V3 to V3, a nie np V7 gdzie każda firma robi coś zupełnie innego.

 

Może napisz dokładnie, co chcesz gdzie wsadzić, gearbox od GG do DE czy odwrotnie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...