Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mutanty i Mutantki - przypominam:

 

Sobota 16 kwietnia:

 

8:00 - Odprawa postaci NPC oraz dowódców frakcji.

8:00 - 9:00 - Rejestracja uczestników imprezy grających po stronie wojska, specnazu, najemników i mutantów. PUNKTUALNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

 

 

w związku z powyższym:

 

proszę od godziny 8 rano o nierozłażenie poza obręb fortu, po odprawie, będę miał do przekazania ważne informacje do tyczące naszej skromnej kompaniji. Nie zajmie to wiele czasu i spokojnie zdążymy sie porejestrować, a informacje ważne, bo w tym naszym chaosie też musi być jakaś metoda.

 

I pamiętacie: to mutanty żądzą w Zonie - cała reszta to pokarm. :icon_twisted:

Link to post
Share on other sites

"Daj spokój. Jak ktoś będzie mnie chciał przek...eee...dogadać się za pomocą Snickersa lub Marsa dostanie w odpowiedzi kompozyt "

 

I później na zlecenie mutka najemnicy sie tobą zajmna :D hehehe wiec przemysl sprawe KOMPOZYTU :D

 

Bo najemnik robi dla tego kto da wiecej :]]

Edited by Juza
Link to post
Share on other sites

I później na zlecenie mutka najemnicy sie tobą zajmna :D hehehe wiec przemysl sprawe KOMPOZYTU :D

A co ma mutek do tego ?

To się tyczyło tylko Stalkerów.

Co do najemników to się nie boję, a nawet, jak są chętni to mogą przyjść, ugościmy ich odpowiednio :biggrin:

Link to post
Share on other sites

a to ma mutek co tego, że to mutek napisał więc tak to wyglądało jakbyś mutkowu grozil hehe :D

Bez obrazy, ale czy czytanie ze zrozumieniem już umarło :biggrin:

Tak przy okazji, ja dla mutków już mam smakołyki, no poza świeżymi ciałami stalkerów :biggrin:

Edited by GZ
Link to post
Share on other sites

oj wy paskudni! ja wam dam takie zboczone frazesy! :P na tą edycję jedzie nas trójka jako dzieci zony... już się doczekać was nie mogę... niektórym batoniki ani konserwy wojskowe nie pomogą z tego co widzę xD

 

Doktorku, jesteś moim numerem jeden na tą edycję... ciekawe ile mutek dostanie batoników za Twą głowę w gułagu? ]:->

 

a batoniki...hmmm.... snikersy Mutek lubi Aghhhrrrrrr! :)

 

a i Doktorku! zastanów się czy to normalne "czynności seksualne z mutem" xD

 

Najpierw będzieci mnie musieli zidentyfikować a to nie będzie łatwe z racji profesji jaką pełnie w tej edycji. A co do czynności seksualnych z mutkami to po ostatniej dawce fluktuacji psionicznych każdemu by sie we łbie to i owo popier***

Edited by Doktor P
Link to post
Share on other sites

super, najpierw nienawiść do snikersów, teraz będzie do pawełków, jak tak dalej pójdzie to przestanę jeść... Po jakiejś 1000 edycji Nysy :)

Czy mutki muszą łazić w jednej grupie, czy mogą czasem pofiglować w pojedynkę? Bo wiecie, chciałbym wreszcie odwiedzić 'Słodką anomalię' x3

Link to post
Share on other sites
Czy mutki muszą łazić w jednej grupie, czy mogą czasem pofiglować w pojedynkę?

Wedle uznania, nie ma co do tego żadnych ograniczeń. Ba! Pojedyncze/dwójkowe eskapady mutantów są nawet polecane, bo przecież im więcej grupek tym więcej ludzi was spotka i tym więcej będzie "przeżyć". :happy:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...