Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SWZ - Szwadron Wolności Zony

Czyli coś na na wzór Wolności :icon_biggrin:

 

Edit: Swoją drogą, zdaje się że "Wolność" miała być już ostatnio ale się nie pojawiłeś na imprezie :wink:

Edited by soldat
Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś w drodze do Zony będzie mijał Krapkowice, a w jego środku transportu będzie jeszcze jedno wolne miejsce dla zabłąkanej duszy, niech pomyśli o samotnej istocie (czyli mnie) i otworzy jej drzwi do raju.

 

W skrócie: Nie zmieściłem się do głównego transportu z Krapkowic, proszę o kontakt każdego kto mógłby mnie podwieźć ;p

Link to post
Share on other sites

Kolejna mała niespodzianka aby narobić Wam smaka :icon_biggrin:

 

http://rapidshare.com/files/452483862/Zona_Nysa_III.rar

 

Paczka zawiera zdjęcia oraz opisy niemal wszystkich rekwizytów i znajdek jakie były dostępne na poprzedniej edycji imprezy. Wewnątrz znajduje się również zeszłoroczny numer "Popromiennika" a także zdjęcia wszystkich "Artefaktów Unikatowych".

 

PS: W zasadzie poza morfiną oraz plakatami całość to moja robota :cool:

Link to post
Share on other sites

Smak, który już był wielki, stał się wielgachny :P Rekwizyty - pierwsza klasa, gratuluje pomysłowości i zapału do pracy. Odnalezienie skrytki, przedmiotu lub zdobycie artefaktu będzie dawało mega satysfakcję ;)

Edited by Husajn
Link to post
Share on other sites

ja chce! ja chcę! ja na pewno chcę grać cała noc xD

 

jak znam życie, to mogę ręczyć za 6 osób chcących grać cała noc (nasza ekipa + Rzeszów) wiec weźcie nas pod uwagę :P

 

ja chce! ja chcę! ja na pewno chcę grać cała noc xD

 

jak znam życie, to mogę ręczyć za 7 osób chcących grać cała noc (nasza ekipa + Rzeszów) wiec weźcie nas pod uwagę :P

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Panie i Panowie, w tym roku wraz z Siwym dowodzę wojskiem. Do wszystkich wojaków mam tym samym prośbę o odpowiednie przygotowanie sprzętu - w szczególności przydadzą się:

 

- saperki,

- kajdanki zaciskowe, jednorazowe (część kupię z własnych funduszy),

- noże (do budowy umocnień, a nie do patroszenia stalkerów),

- światełka chemiczne typu lightstick (kolor czerwony i zielony),

- kilka czystych kartek (format A4) plus długopis,

- telefon komórkowy (najlepiej z sieci ERA, ale inne nie będą problemem) - KONIECZNE I ABSOLUTNIE WYMAGANE,

- naładowana do pełna bateria do ww telefonu (ważne!),

- płachty materiałowe lub z tworzyw sztucznych,

- sznur,

- latarki, szperacze o dużej mocy,

- no i to wszystko co potrzebne do przetrwania (woda, jedzenie, itd, itp).

 

Wszystkich chętnych wojaków (którzy mogą być wcześniej w Nysie) zapraszam już w piątek na teren fortów, gdzie zrobimy mały rekonesans po terenie, tak by nie tracić czasu w sobotę rano.

 

Dla moich wojaków przygotowałem już szereg zadań i atrakcji, tak by się Wam nie nudziło :) Dodatkowo małe prezenty i upominki (żebyście potem nie mówili, że o Was nie dbam).

 

W razie konkretnych pytań proszę pisać na PW lub w temacie.

 

Pozdrawiam

Frodo

Link to post
Share on other sites

Nie odnalazłem w mechanice żadnego zapisu dotyczącego limitu kulek per magazynek. Czy w związku z zastosowaniem kart amunicji (1 karta = 30 kulek) nie byloby zasadne wprowadzić limit ---> 1 magazynek = maks. 30 kulek?

 

Moim zdaniem byłoby to rozsądne i wręcz klimatyczne ;)

Edited by przemekp
Link to post
Share on other sites

To słabo szukałeś:

 

E. Procedura Amunicja

(...)

IV. Gracze mogą posiadać dowolną ilość kulek oraz kart amunicji. Jedynie ilość dostępnych strzałów zawartych w posiadanych kartach amunicji jest ograniczeniem.

 

To chyba wyjaśnia sprawę.

Takie rozwiązanie jest już sprawdzone i pozytywnie przyjęte po poprzedniej edycji. Wprowadzenie (teraz) czegokolwiek nowego niepotrzebnie skomplikuje i tak już rozbudowaną mechanikę gry. Przyznam że od dawna myśleliśmy nad innymi sposobami kontrolowania "amunicji", może następnym razem uda się wprowadzić je w życie.

Link to post
Share on other sites

UWAGA!

 

No dobra, musi być post pod postem bo edycja się "straciła" już.

Będę Was męczył do skutku :icon_biggrin:

 

1. Mechanika gry - Znajomość i przestrzeganie zasad jest obowiązkowe!

 

http://rapidshare.com/files/451266456/Mechanika_V6.rar

 

2. Harmonogram imprezy.

 

Pątek 15 kwietnia:

15:00 - Przedstalkerowska część nieformalna na terenie Fortu Prusy (za wieżą ciśnień) dla osób, które przyjadą do Nysy wcześniej. Parking przy skrzyżowaniu ul. Obrońców Tobruku i ul. Eichendorffa. Prace porządkowe, pomoc w budowie głównych lokacji gry.

20:00 - Ognisko integracyjne. Zaopatrzenie w wyłącznej gestii osób uczestniczących oraz ich kulinarnych upodobań. Możliwość noclegu na terenie Fortu Prusy (potrzebne własne karimaty, śpiwory, ciepła odzież).

 

Sobota 16 kwietnia:

8:00 - Odprawa postaci NPC oraz dowódców frakcji.

8:00 - 9:00 - Rejestracja uczestników imprezy grających po stronie wojska, specnazu, najemników i mutantów. PUNKTUALNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

10:00 - Rozpoczęcie rejestracji uczestników imprezy grających po stronie stalkerów oraz pozostałych frakcji na terenie Baru (w przypadku stalkerów nie ma sztywnej godziny zamknięcia rejestracji).

 

Niedziela 17 kwietnia:

3:00 - Koniec gry, zakończenie wszelkich działań. Godzina może zostać przesunięta, jeżeli będzie wystarczająco dużo chętnych na grę do rana.

8:00 - 9:00 - Sprzątanie i opuszczanie terenu gry - fort i poligon.

 

 

3. Mapka dojazdowa spod dworca PKP/PKS w Nysie.

 

a5385e7117decfe2m.jpg

 

4. Aktualny i obowiązujący regulamin imprezy znajduje się na stronie:

 

http://http://stalker.nysa.pl/regulamin.html

 

5. Paczka ze zdjęciami rekwizytów oraz artefaktów z poprzedniej edycji imprezy. Wewnątrz również stary numer Popromiennika:

 

http://rapidshare.com/files/452483862/Zona_Nysa_III.rar

 

6. Odprawa NPC i dowódców:

Proszę wszystkie osoby grające jako NPC czy dowódcy wszelkich frakcji i stron gry o spotkanie ze mną w sobotę rano przed odprawą wojska (8:00-9:00). Planuję małą odprawę, wydawanie rekwizytów, sprzętu oraz ostatecznych wytycznych. Obecność obowiązkowa!

 

7. Na koniec dla przypomnienia filmik z wprowadzeniem w fabułę gry:

(Do pobrania w oryginalnej jakości tu: http://rapidshare.com/files/446135570/Trailer_Zona_Nysa_IV.rar )

 

 

 

 

Pozdrawiam Sławek

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...