Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

Mimo wszystko nie bójcie się zbyt, jako nieśmiertelne mutki jesteśmy przede wszystkim do robienia klimatu, to nie jest naliczanie sobie fragów, bo w taki sposób to moglibyśmy np zdobywać Gułag co godzinę. Ja np, jeśli będę widział, że stalker fajnie wczuł się w rolę i świetnie gra (na ostatniej edycji- akcja z mutkiem reagującym na ruch) pozwoli też mi grać, niekoniecznie musi się to skończyć zgonem stalkera. :)

 

Oczywiście zzgadzam się z kolegą. Dodam jednak, że mutant też człowiek i nie jest chodzącą tarcza strzelniczą i na peweno na to nie pozwoli :icon_biggrin: tak więc nigdy nie wiadomo czy jak się odstraszy jednego to czy nie wóci z kolegami :icon_biggrin:

Edited by bart1974
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

C.2

a) Gracz zostaje uznany za trupa w przypadku bezpośredniego kontaktu z mutantem, tzn. dotknięcie/złapanie przez mutanta za dowolną część ciała, munduru, oporządzenia lub broni gracza

 

jakby na to nie patrzeć... to by było "dotknięcie/złapanie" przez mutanta pewnej cześci ciała ;)

Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem do kąd ta dyskusja zmierza ale nie mam zamiaru łapać za żadne "części ciała". :icon_biggrin:

A czy oplucie "mazią" uznaje się za trafienie?? :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

oj wy paskudni! ja wam dam takie zboczone frazesy! :P na tą edycję jedzie nas trójka jako dzieci zony... już się doczekać was nie mogę... niektórym batoniki ani konserwy wojskowe nie pomogą z tego co widzę xD

 

Doktorku, jesteś moim numerem jeden na tą edycję... ciekawe ile mutek dostanie batoników za Twą głowę w gułagu? ]:->

 

a batoniki...hmmm.... snikersy Mutek lubi Aghhhrrrrrr! :)

 

a i Doktorku! zastanów się czy to normalne "czynności seksualne z mutem" xD

Link to post
Share on other sites

Khe khe

 

Rejestracja zakończona mamy nad stan uczestników, kilka osób pewnie odpadnie dlatego nie powinno być kłopotu.Wszystkim osobom które liczą na to że zostaną przyjęte na imprezę w dniu rozpoczęcia gry bez wcześniejszego zgłoszenia mówimy stanowcze NIE.

 

Pamiętajcie drodzy uczestnicy iż legitymacja bez zdjęcia jest nie ważna. Brak zdjęcia w legitymacji = kłopoty w kordonie (pierwszeństwo do gułagu).

 

Drugą ważną sprawą jest zasada "białego ręcznika" i wynikające z niej konsekwencje.

 

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi. "biały ręcznik" wprowadza umowność do gry,do momentu gdy nie wypowiedzcie tego magicznego słowa będą na Was krzyczeć,przeszukiwać, krępować, zabiorą replikę ,broń białą i wszystko to co znajdą a będzie miało związek z grą. W gułagu będziecie torturowani itp.

 

Do momentu w którym nie wypowiecie magicznego "białego ręcznika" możecie załatwić klawisza ukrytym nożem,zastrzelić dowódce patrolu skitranym pistoletem itp

 

Po wypowiedzeniu "BR" wszyscy stają się mili a cała procedura przebiega na zasadzie poleceń i np : po komendzie "przeszukuje Cię " oddajecie wszystkie rekwizyty związane z grą, nie możecie użyć repliki ani ukrytej broni.

Na hasło :" jesteś związany" zachowujecie się tak jak byście byli skrepowani itd.

 

Liczymy tu na wczucie się graczy w razie gdyby ktoś przesadzał prosimy o kontakt z organizatorami, będzie kwarantanna a w skrajnych przypadkach usuniecie z imprezy.

 

Pobyt w gułagu dostarczy Wam wielu możliwości użycia "BR". Nie ma możliwości abyście odsiadywali wyrok z repliką w ręku czy w oporządzaniu, Wasze rzeczy będą złożone w bezpiecznym miejscu gdzie nikt nie będzie się nimi bawił.

 

W przypadku gułagu "BR" oznacza "samobójstwo" gracz zostaje zwolniony z gułagu ale jego respown będzie trwał maksymalny wymiar czasu bez względu na posiadane rekwizyty itp.

Link to post
Share on other sites

Uwaga techniczna dla osób, które będą chciały pracować na rzecz nauki (czyli dla mnie). Podczas wykonywania zadań dla naukowca, czasem NAPRAWDĘ mogą być przydatne notes + coś do pisania. Żeby potem nie było, że ktoś musi się uczyć na pamięć listy zadań, bo nie miał jej czym zapisać :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Panowie Bracia, jako, że robię sobie nową mutancią maskę, zauważyłem, jak świetne efekty daje drybrushowanie pędzlem nasączonym woskiem z zawartością pigmentu.

Sam używam puszki wosku do drewna Liberon- kolor: mahoń. Po szybkim przejechaniu nim po sprzęcie uzyskujemy świetny efekt rdzy i brudu.

Na szkle wygląda, jakby ściekała na nie długi czas rdzawa woda, daje lekką mgiełkę. Naprawdę, świetne efekty można zrobić z woskiem do drewna. Polecam do brudzenia masek przeciwgazowych, itemów, które mają udawać stare i zniszczone, nawet do kartonów i dokumentów. Maziamy, odstawiamy aż wyschnie: aby zrobić efekt rdzawych zacieków-> rozcieńczamy wosk w słoiku benzyną ekstrakcyjną (uwaga, benzyna ta bardzo szybko wysycha, słoik należy pozostawić zamknięty)

i chlapiemy na item.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...