Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dostałem na święta Colta 1911 WE i dostałem do niego ten o to gaz http://gunfire.pl/product-pol-1132504871-Green-Power-Gas-1100ml.html po jakimś uszczerbił mi się kawałem zamka. A chce zauważyc że karabin jest prawie nowy, nie był na żadnej strzelance ani na powietrzu i to że karabin jest używany zgodnie z instrukcją. Pojawiło się jeszcze kilka innych drobnych usterek więc oddałem go do reklamacji. Teraz facet zadzwonił i powiedział że te wszystkie usterki są spowodowane używaniem za mocnego gazu. Nawet gdyby była to prawda, to nie ma takiego podpunktu w instrukcji że niemożna uzywac za mocnego gazu.

 

Proszę o odp.

 

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

A pytanie jest taki: czy za mocny gaz może wyczynic takie szkody. Czyli odłamanie się kawałka zamka w dolnym, tylnim prawym rogu.Tak facet od reklamacji mówił że ten kawałek mógł się ułamac przez to że uzywałem za mocny gaz i zamek aż się wyginał. To są słowa gościa od reklamacji. niestety narazie nie mogę dodac zdjęc.

Link to post
Share on other sites

Dostałem na święta Colta 1911 WE i dostałem do niego ten o to gaz http://gunfire.pl/product-pol-1132504871-Green-Power-Gas-1100ml.html po jakimś uszczerbił mi się kawałem zamka. A chce zauważyc że karabin jest prawie nowy, nie był na żadnej strzelance ani na powietrzu i to że karabin jest używany zgodnie z instrukcją. Pojawiło się jeszcze kilka innych drobnych usterek więc oddałem go do reklamacji. Teraz facet zadzwonił i powiedział że te wszystkie usterki są spowodowane używaniem za mocnego gazu. Nawet gdyby była to prawda, to nie ma takiego podpunktu w instrukcji że niemożna uzywac za mocnego gazu.

 

Proszę o odp.

 

Z góry dzięki.

Wyszczerbienie czegoś w zamku nie może być spowodowane mocnym GG no chyba że jakimś chińskim pierunem wytworzonym z radioaktywnych toksyn.

Repliki WE ładuje się każdym green gazem.

Taki Ciebie kręcą żeby kasę wykręcić.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...