Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Także posiadam tą replikę jednak muszę Cię zmartwic, body pasowac nie będzie, tylko oryginalne od ICS dostępne na MadOnion bedą współgrały z tego co mi wiadomo, spowodowane to jest dwudzielnym gearboxem:<

 

Góra: http://madonion.eu/Gorne_body_karabinow_serii_M4M16_ICS_p343.html

Doł: http://madonion.eu/Dolna_czesc_body_do_M4M16__z_logiem_ICS_p1030.html

Edited by Rosti
Link to post
Share on other sites

A na co patrzysz, jak wybierasz replikę? Nie na wygląd? To czemu jakakolwiek replika z v2, które jednak częściej pęka?

 

Jakiekolwiek plastikowe body w eMce to IMO zbrodnia. Co nie zmienia faktu, że Viamortis ma rację i są większe, na przykład body od Boyi. Źle toto wygląda i jest słabiutkie (byłem świadkiem przełamania całkowitego w okolicach tyłu body).

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Laokoon wygląd także jest ważny jednak przedewszystkim zależy mi na tym aby replika była jaknajmniej awaryjna i dobrze działała:) np gdybym miał do wyboru ics universal lub uber oszpejowane boyi z metalowym korpusem i innymi bajerami, wybrałbym ics:) co nie zmienia faktu ze także chciałbym mieć w swojej emce metalowe body jednak póki to dziala, zmienial nie będę:) pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites
Jakiekolwiek plastikowe body w eMce to IMO zbrodnia.

 

 

Zwłaszcza w tej :)

AZ-C15M4PRE.jpg

(dla ułatwienia - ostra emka z korpusem z tworzywa robiona przez Bushmastera)

 

 

Skoro producenci ostrych Aerów nie przejmują się korpusem z tworzywa, to tym bardziej airsoftowcy nie powinni :)

Edited by Dread
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...