Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad/Rising Storm


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

cała ta gra z resztą słynie z takich 'smaczków' które dodają cholernie atrakcyjności grze. (aż się nie chce wymieniac ich wszystkich ;) poza tym zniszczalnośc terentu to jedna z rzeczy która na pewno przyciągnie równie dobrze jak 'jedynka'

już wiem, że częśc funduszy przeznaczonych na kompozyt pójdzie na upgrage komputera :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam pytanie. Kupiłem wersje pudełkową gry w empiku. Po włożeniu płyty 1 do napędu i zaktualizowaniu Steam'a rozpoczęło się pobieranie 8 GB aktualizacji. Każdy to miał? Co najśmieszniejsze, mam dwie płyty, ale Steam nie chciał póki co ani jednej. Instalacja płyt rozpoczyna się po ściągnięciu tej łatki, czy po prostu coś jest nie tak?

Link to post
Share on other sites

Ja zrobiłem tak, odpaliłem instalke z płyty, przypisało gre do steam'a (nie lubie tego syfu). Stem aktualizował wczoraj grę 2 godzinki.

Dziś znowu był patch, ale maciupeńki.

Pierwsze wrażenia są takie:

Bardzo fajny odrzut broni, 1 strzał z rajfla zabija, milusia penetracja ścian. Zdziwiło mnie że na niektórych mapach KOMPLETNIE nie ma huda, w sumie tak sie gra najfajniej, masz minimum informacji czyli mape po wcisnieciu m i podpis zabitych graczy + bonusik (widać z jakiej odległości ustrzeliłeś wroga).

Już teraz widzę że jakaś część map jest z pierwszej części gry. 64 osoby na servie robią swoje :D

Podoba mi się to że nalot czy inne bombardowanie jest raz na jakiś czas i to konkretne a nie jak w bad company 2.

Jedyne co mnie martwi to bugi (przenikanie przez ściany), crashe i optymalizacja.

Mam qx6700 gtx460 i gra chodzi dość wolno, ok 20-50fps na ustawieniach średnich i najniższych.

Nie wiem jak można się dodać do friendsów, bo nie gram w gierki steamowe. Mój nick to pawelo1991 jakby co.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...