Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zadałeś pytanie typu: Mam samochód, zamontowałem turbinę i wlałem paliwo od bolidów F1 ile teraz pojedzie???

 

Brakuje jeszcze "kilku" parametrów aby nabrało to sensu. Nie uważasz?? :huh:

 

 

Ale spróbuje odpowiedzieć na podstawie zawartości jaką podałeś w poście.

Mając do dyspozycji dane o Twojej replice - producent/model, rodzaj lufy - długość i średnica, użytych podzespołów np: cylinder/głowice, gumkę HU, rodzaj uszczelnienia jaki masz na myśli, umiejętności w poskładaniu tego wszystkiego...

 

To myślę, że mieścisz się w przedziale między 450 a 720 fps

 

 

Oczywiście wiem iż uprawiam czepialstwo bo można co nieco zobaczyć w Twoim profilu ale na przyszłość pisz więcej lub chociaż skopiuj to co jest w profilu. Leniwce mają tu ciężki żywot :wink:

 

P.S. Lufę to raczej masz od APS 96 a nie od asp :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

Dziękuje Viper za odpowiedz.

Elka podana w moim profilu to przeszłość.

 

Chodziło mi o oznaczenia procentowe. Kompletnie się w tym nie orientuję tak samo jako kolega Lambert.

Dlatego chciałem się dowiedzieć , do jakiej AEgowej sprężyny można porównać takową 380%..

Link to post
Share on other sites

Milosz@Precyzuj bardziej pytania bo chyba nie tylko ja Cie nie zrozumiałem :teeth:

 

 

Sushi@ Jak chcesz możemy nad tym popracować :icon_twisted: :hahaha:

 

 

Abis@ Pewnie jest snajperski dlatego iż jest w dziale dla snajperów i strzelców wyborowych, dyskutują tu głównie osoby zainteresowane lub czynnie działające na polu snajperskim, ponadto jakoś nie miałem innego pomysłu na nazwę :tongue:

A co masz na myśli konkretnie? Że niby zła nazwa? :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

Mam jedno głupie pytanie.

Dlaczego kulka leci mi łukiem?? Tzn na dystansie 20m leci prosto w krzyż na 50 metrze odchodzi jakies 40cm w lewo a na 80m znowu jest w krzyżu. Mam lufe promyka, gumke systemy (czarna), dystanser typu H (za 6,90zł). Strzelam z GUARDERÓW 0,40g. Komora stockowa M24 CA.

 

Troche mnie to denerwuje bo nieraz mam szczelinę między drzewami i nie moge przez nią przestrzelic bo kulka na chwile odlatuje gdzies w lewo i zachacza jakkieś drzewo. :blink:

Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli mówiąc o źle zmontowanym hopku? Chodzi o położenie dystansera? :zastanawia:

Do jakiegoś czasu ładnie strzelał czy możliwe jest że dystanser z czasem się przemieszcza? Wie ktoś jak go dobrze ustawić?

 

pozdrawiam :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak jest skonstruowana komora w M24 ale;

zwłaszcza w komorach stockowych z regulacją pokrętłem w kształcie pierścienia umiejscowionego osiowo na lufie możliwe jest jej "przekręcenie" wraz z pierścieniem. Tzn. podkręcając hopka przekręcamy komore z dystanserem. Najczęsciej neiwiele ale ( np. 1-1,5mm ) ale to wystarczy by dystanser zszedł z "godziny 12-stej" na np. 11:50.

I będzie to się działo w trakcie użytkowania.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...