Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest też tu tylko niestety niedostępny i w innej wersji ... http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=892

chodzi o to , że nie chce ściągać ze stanów .

co myślicie o tych replikach ?

 

Mauser SR http://www.military.pl/mauser-sr-spring-sniper_6244t.html

 

Mauser SRG - G&G G96 Gas http://www.military.pl/mauser-sr-g-g-g96-tactical-gas-sniper_8037t.html

 

CA - M24 SOCOM http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=3540&name=Classic_Army_-_M24_SOCOM_-_Civilian_Version

 

Która z nich zapewnia najlepsze osiągi ?

Słyszałem też , że gaziaki są dużo gorsze od springów , czemu ?

 

PS. Jakich Wy snajperek używacie ?

Edited by KetjakPL
Link to post
Share on other sites

Spec niestety zawiesił sprowadzanie towaru z Japonii. A nawiasem mówiąc RedWolf jest z Honk Kongu, a nie ze Stanów ;)

Kupując replikę kieruj się przede wszystkim potencjałem tuningowym, bo łatwo trafić na bubel do którego nie ma części. Możesz kupić kopię jakiegoś markowego systemu np. VS czy APS. Polecam lekturę wątków na forum i artykułów w magazynie internetowym OpForce :)

Link to post
Share on other sites

Ja na temat gazówek słyszałem że za każdym razem pobierają trochę inna porcje gazu, zależy to między innym od temperatury otoczenia, ilości gazu w magazynku lub cylindrze oraz zużywania się uszczelek. Gazówki nie są tak dokładne jak springi, raz kulka w gaziaku może polecieć w górę bo magazynek się na słońcu nagrzał a raz w dół bo uszczelka przepuściła trochę gazu. Szczerze polecam sprężyny są najtańsze w tuningu i na dobrych częściach dają najlepsze osiągi jedyny ból jest w naciąganiu.

Link to post
Share on other sites

Ja mam Bar-10 (kopia vsr TM'a) z tego zostanie mi tylko loze i komora, bo ida juz do mnie czesci: ZT i caly zespol cylindra. Do tego jeszcze lufa promyka i gumka kmhead'a i jest full tuning (no i jeszcze mozna wymienic cylinder, ale ponoc nie strzela przy m190 a ja bede uzywal max170) wiec narazie go nie licze.

No i na dobrze spasowanych czesciach, przy dobrej szczelnosc i tunigach homemade, mozna z niej wyciagnac 670fps z m170. (to akurat rekord VSR'ki czyli tego czego kopia jest BAR od JG) w Barze osiagi zmierze dopiero po full tuningu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wlasnie nie czytajac jeszcze Twojej odpowiedzi, skapnalem sie ze uzylem zlego slowa. A replika ma potencjal ;D

 

A no i przy ew. tuningu tej repliku musisz prawie napewno sie liczyc z tym ze bedziesz musial zamawiac czesci od naszych skosnookich kolegow. Bo gumek Km'a w polsce dawno nie bylo tak jak i luf promyka, bo tutaj akurat jest dedykowana lufa.

Edited by MloteK
Link to post
Share on other sites

To może tak . Wiem , że bardzo opłacalny jest VSR od TM'a , ale w Polsce go nie kupię . Myślę o kupieniu go z redwolfairsoft.com - LINK . Kosztuje on dokładnie 907.04zł przy obecnym kursie walut i jest to cena bez przesyłki do polski (40.00 usd)

oferują oni także dodatkowo "tuning" - do 450fps za 109 usd oraz malowanie za 40.00 usd . Czy to się opłaca ? Brać z tuningiem i malowaniem czy bez ? Czy ktoś już z tamtąd zamawiał , bo nie wiem jak dokonać zakupu (tak tak "OMG Co to za koleś?" ) .

Od góry serdeczne dzięki za pomoc :)

 

Pozdrawiam

KetjakPL

Edited by KetjakPL
Link to post
Share on other sites

@KetjakPL, ghilie się nie czyści. Ufajdane w błocie, z liśćmi i gałęziami wygląda tylko lepiej. Za to trzeba je wtedy chronić przed członkami rodziny (proces myślowy: bezkształtne, dziurawe, brudne => do kosza). ;)

Jedyny wyjątek to strzępy mchu, zaplątane w jutę: zielony, świeży mech jest bardzo pożądany, za to nie wolno go pozostawiać w ghilie do wyschnięcia, bo zamieni się w pumeks. :/ Raz zdarzyło mi się wykruszać błoto z juty. Było mi zwyczajnie za ciężko i przypominałam błotnego potwora, a nie 'leśną ninję'. :)

A co do repliki, mam APS SR2 Maruzena. Trafiłam na używkę na allegro (więcej szczęścia, niż rozumu). W podobny sposób weszłam w posiadanie komory PDI oraz lufy TanioKoba, też jakoś tak wybitnie fartem za pół ceny. Obie rzeczy mają etykietkę "świętego Graala", ale razem wyczerpują pokłady mojej cierpliwości przy ustawianiu hop-up. Ostatnio zamieniłam się na lufę Promyka + parę rzeczy nie do snajpy i jestem szczęśliwa.

Pointa jest taka: możesz poczytać nasz spam na forum, możesz przeszperać fora zagraniczne, ale kup coś, co Ci się podoba. Z repliki, której nie lubisz, i tak nie będziesz strzelał. A przecież chodzi o frajdę z zabawy w snajpera, nie?

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam M14 cyma long wood a w środku :

 

 

Spreżyna M130 SHS

Lożyskowana prowadnica sprężyny

2 zębatki CA środkowa stok

Alumniowa wyciszona podwójnie uszczelniona głowica cylindra

Tłok CA

Wyciszona głowica tłoka

Gumka Systema energy

Lufa JBU 550mm 6.01

Większy dystanser bo kulasy G&G 0.25 g wogule nie leciały do góry

Tłumik z specshopu a 70zł

Mocniejszy sinlik PJ z niebieską dupą :D

Link to post
Share on other sites

Jezeli chodzi ci o zamawianie z redwolfa czy z innych zagranicznych sklepow, to mozesz sie dorzucic do zamowienia zbiorowego ktore sa organizowane na tym forum w dziala sklepy zagraniczne. A co do malowania repliki i tuningu to nie bralbym, po pierwsze tuning musisz kupic profesjonalny i odrazu najlepszy jezeli myslisz o snajperce a nie "snajperce" wiec lepiej jest dozbierac i poczekac. A co do malowania to przynajmniej w moim przypadku to potrzebne nie jest bo do kolby mam zamaskowane wszystko juta, a od kolby mam pokrowiec z jedna kieszonka na maga w woodlandzie wiec kolor repliki w tym przypadku czarny mi nie przeszkadza.

Edited by MloteK
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...