Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Filmiki F.E.A.R z Dąbrowy Górniczej


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 cześć wyszła za 40tyś odsłon, do wszystkiego potrzeba czasu, powoli jesteśmy kojarzeni w środowisku z filmików to nam wystarczy

 

jak śledzicie od 1 do 10 części zobaczycie gigantyczny przeskok jaki dokonaliśmy w ciągu 4 lat, w dalszym ciągu realizujemy swoje pomysły dysponując coraz lepszym sprzętem, aktorami, zmysłem reżysera dlatego oglądajcie nas dalej :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Za dużo w efekty poszliście, a aktorsko kuleje.

 

No i żart o kulce z bliska słaby wydźwięk ma jak wszyscy hasają sobie bez okularów. Mocniejszy miał by gdyby podstawowy środek ostrożności był zachowany, wtedy zasada kontrastu bardziej by uwydatniła to co chcieliście pokazać.

 

Ewentualnym niezłym zabiegiem było by przedstawienie wszystkich w ostatniej scenie z okularami, wtedy można by pokazać kontrast między wyobrażeniem podczas strzelania i nagłym przerwaniem kiedy wszystko wraca do świata realnego, gdzie zabawa zostaje przerwana wypadkiem.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcami, dochodzi też fakt, że 3/4 filmiku to po prostu jakaś tam napierdzielanka, bez większego sensu - chodzi mi o to, że w poprzednich filmikach, do czegoś ona prowadziła, lub była do czegoś tłem. Tutaj nic nie znaczy, nie jest ani śmieszna ani ciekawa.

Aczkolwiek + za chęci, i tak jesteście wielcy, bo robicie coś oryginalnego :)

Edited by Śliwa
Link to post
Share on other sites

no i masz, widzę że przyzwyczailiście się do wysokiego poziomu, raz człowiek puści coś ciut słabszego i pretensje :P żart

 

wydaje mi się że poprzeczkę postawiliśmy dość wysoko, przyznam że wszyscy czujemy że słabo wyszło, mamy nadzieje że będziemy się uczyć na błędach i was nie zawiedziemy w 13 odcinku :) ale stwierdzając fakty to 12 i tak kosi 80% filmów ASG na YT :D

 

aktorsko słabo, słabo, może gdybyś my nie byli grupą airsoftową a profesjonalnymi aktorami było by pewnie lepiej :)

 

Jedyną osobą która nie strzela, nie siedzi głęboko w ASG jest osoba która pisze scenariusze, montuje to wszystko dlatego nie zawsze rozumie nasze uwagi o okulary i inne drobiazgi :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...