Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Filmiki F.E.A.R z Dąbrowy Górniczej


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

berety po 2zł do fotek i filmów :P

 

co do samego zastosowania beretów w boju to czemu nie, jedynie kolor może psuć kamuflaż ale mamy dość widoczną naszywkę http://wmasg.pl/pl/team/show/73618 i nie mamy większych problemów, wręcz przeciwnie łatwiej się rozpoznać

 

co do samych beretów to zielone się sprawdzają,

 

Napoleon raczej nie, choć w naszych planach na przyszłość jest miuzikal, ciężko ocenić czy uda się zrealizować choć powstają pierwsze zwrotki :D

 

Najbliższy odcinek chcemy poświęcić Lansowaniu się w Airsofcie :)

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą właśnie je znalazłem wpisując "wielka bitwa asg" na youtubie i oglądnąłem większość z nich, a teraz wchodzę na MWMASG a tu pierwszy post w dziale to wasze filmiki xD

 

Jedną rzeczą która mi się podoba najbardziej w nich to praca kamery, jest po prostu genialna :D no i jeszcze moja rodzina pochodzi z Dąbrowy Górniczej to ogląda mi się jeszcze ciekawiej :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

świetna realizacja, genialne efekty, bardzo dobra muzyka

 

tylko pointa jakaś słaba :/

 

lans mi osobiście kojarzy się z noszeniem na strzelankę rzeczy o wątpliwej przydatności np: replik noktowizorów w dzień, bieganie w UCP po lesie, noszenie granatników bez granatów.....a u was jedynym elementem jest ta druga replika ;) u gościa z m249. Lansiarze często tez nie potrafią się dobrze obslugiwać tym co mają ;) Po prostu myślałem że jakoś inaczej podejdziecie do tematu.....

 

ahhh i niestety nie rozumiem co ten gościu na końcu mówi :/

Link to post
Share on other sites

Gdyby na końcu padło "Ała dostałem" było by banalne, sorry musimy trzymać poziom :P

 

A tak swoją drogą jako over 9000 czasem się zastanawiam po co to wszystko, wątpliwie przydatny sprzęt ale któż nie czeka do niedzieli żeby móc się trochę polansować :D reszta chodzi na akcje tylko z repliką i okularami

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...