Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kamizelka "tactical vest" ?? :|


Recommended Posts

Słuchaj się kolegów, żeby być masywniejszym trzeba popracować, a nie żadne Mc.

 

[Nosze pejsy i nie znam sie na tatuazach- koszerny moderator]

 

EDIT: Kapral to że nosisz pejsy to wiedzą wszyscy, którzy cię znają osobiście, a że nie znasz się na tatuażach to było widać na pewnej fotografii na tym forum. :lol:

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Gosciu ma przyrosty!

Jak dla mnie to siłka jest dodatkiem do treningu, więc picgam tylko te partie które nie pracowały na treningu (zresztą pewnie Kapral też). Ostatnio robiłem nogi, bo chciałem sobie poprawić wjazdy, siłka + rower + odżywki i mój trener powiedział że mam nogi jak koń, tylko dziewczynie się nie podoba, ale one się nie znają.

Zgedi nie zasuwaj nam takich panienek na zdjęciach, spójrz na niego widać że wymiękł :wink:

Link to post
Share on other sites

Rob zmień temat na Tac Vest & Kulturystyka :wink:

 

Zgedi odrazu załapałem o co ci chodzi, sam właśnie coś takiego planuje i myślę że LBV na początek jest ok... - ale jakbym miał kasę to wzią bym TAC V, można więcej wpakować :D - ...do tego na pasie ze dwie ładownice i manierki plus buttpack...wszytko ładnie wypchać, wymyśliłem sobie że w ładownice wsadzę klocki drewniane :D :wink: powinno być klimatycznie bo głupio tak mieć kamizelkę dla jednego magazynka :) .

 

Teraz pytanie do znawców...jak ta kamizelka którą pokazał Rob nazywa się orginalnie?...chodzi mi o pełną nazwę...producent, typ...bo już jestem skołowany jedni że Omega inni że TAC-V?!

Link to post
Share on other sites
I jak ta lbv sie sprawuje?...bo byc moze ja sobie kupie a zalezy mi na jakiejs opini...smiesznie to zabrzmi ale chce kamizelke taktyczna nie tylko po to zeby nosic sprzet ale zeby troche masywniej wygladac jesli wiecie o co mi chodzi :)

1. jaka masz giwere - czy magazynki beda pasowaly

2. kup ELBV a nie LBV :)

3. ja uzywam od ok roku i jestem bardzo zadowolony. wchodzi 10 magow do MP5, wygodna, ale warto miec do niej butt packa bo poza kieszeniami na magi (i 2 granaty) nie ma zadnych kieszeni.

 

No wiec chodzi mi o takkie cos

to jeszcze musisz kupic duza Alicja, maske pgaz, ladownice na nogi i jeszze prae rzeczy... apozniej dzwig do wstawania.

Link to post
Share on other sites
Teraz pytanie do znawców...jak ta kamizelka którą pokazał Rob nazywa się orginalnie?...chodzi mi o pełną nazwę...producent, typ...bo już jestem skołowany jedni że Omega inni że TAC-V?!

i jedni i drudzy maja racje ;)

BlackHawk Omega Tactical Vest #1 w/Hawktex Pad

ale pewnie Eagle tez taka produkuje. To niejako "standard"

 

no wlasnie takiego standardu szukam.... wyglada fajnie, a o kolorze juz wspominalem.... wszyscy krawcy w polsce nie maja takiego koloru....

Link to post
Share on other sites

do Zgedi co d LBV ja taką mam spisuje się niezle ale napisałeś że lubisz masywnie wyglądac :D a ona charakterysytcznie ściska się na plecach co nie wygląda za ciekawie dla tego zbieram na Omege. Jeśli chcesz wyglądć masywnie kup sobie jakąś cieżką kamizelke taktyczną w stylu seal 2000 Guarder lub Omega EOD dorzuć do tego jekieś ładownice udowe lub torbe na line i efekt masz gwarantowany.Zajrzyj na Military.pl tam mają dużo fajnych kamizelek ale drogich(jak na BlackHawk itd. to tanie)

Link to post
Share on other sites
do Zgedi co d LBV ja taką mam spisuje się niezle ale napisałeś że lubisz masywnie wyglądac :D a ona charakterysytcznie ściska się na plecach co nie wygląda za ciekawie dla tego zbieram na Omege. Jeśli chcesz wyglądć masywnie kup sobie jakąś cieżką kamizelke taktyczną w stylu seal 2000 Guarder lub Omega EOD dorzuć do tego jekieś ładownice udowe lub torbe na line i efekt masz gwarantowany.Zajrzyj na Military.pl tam mają dużo fajnych kamizelek ale drogich(jak na BlackHawk itd. to tanie)

gdzie ci sie cos sciska?? ja nie wiem..... polecam LBV jako pierwsza kamizelke i juz.... cargo, manierki i dodatkowe ladownice super pasuja i wogole.... a do tego jak bardzo chcesz to dopiero plecak...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...