Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

Saigonie, zraniłeś mnie..

Oj, no już dobrze, nie jest tak źle. Jak założysz kominiarkę ;)

 

@Saigon, przeczytałem, ja dzień zaczynam od Altaira cool.gif Po prostu z mojego puntu widzenia widok Beryla zasilanego magami od M4 wydał mi się lekko egzotyczny. Jakoś do tej pory nie mogłem zrozumieć że Baikał produkuje wiatrówki na podzespołach ostrych egzemplarzy, Springfield Armoury, Sig Sauer czy H&K spokojnie brandują repliki, tylko w Radomiu magazyny pękają w szwach od towaru na który nie ma zbytu...

 

Noi w końcu ktoś to zrozumiał, a z tego arta wynika że Archer nie jest na M-kowe tylko na rosyjskie AMO (o czym piszą w kontekście Tantala).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z przerwami na większe okresy ochlaństwa od 5 lat :-)

 

i jak oglądam filmiki nawet z polski to pewnie nawet nie 50% ma maski, więc nie widzę żebym tylko ja miał z tym problem :-) Uśmiechem na życie nie zarabiam, a moje drugie hobby jest znaaacznie bardziej urazogenne :D

Link to post
Share on other sites

No cóż... każdy jest odpowiedzialny za własne zdrowie, a WIĘKSZOŚĆ musi dostać nauczkę, żeby się czegoś nauczyć. O wiele gorzej, jeśli rzuca się do innych, że oberwał w nieosłoniętą twarz (a to się często zdarza), rzadziej że zęba stracił (co się zdarzało po postrzale ze stockowego TM).

Na pierwszej strzelance, co kupiłem/założyłem maskę, dostałem serię kilkunastu kulek z przyłożenia w twarz. Świetnie się poczułem (mając świadomość co by było gdyby).

To samo z okularami - żal mi ludzi, którzy latają z takowimi, bo właściciel tego nie widzi, ale jak chodzę po terenie np. z kamerką to widzę dobrze, że zwykle między twarzą, a okularami robi się szpara, że palec wejdzie. Ale cóż...

Link to post
Share on other sites

Nie zgodzę się!!!! :D

 

Mam gogle x800 i drucianą maskę i pasują idealnie...

pod warunkiem, że ktoś wpadnie na pomysł dopasowania sobie maski pod swoją twarz.

Po wyciągnięciu z opakowania maska nie pasowałaby nawet na największe twarze. :D

 

Pozdrawiam

Junak

Link to post
Share on other sites

ach no ja nie jeżdze na poznańskie cqb bo nie mam repliki ponizej 350fps i w sumie odkad zntk nie ma to nie bardzo mi sie chce ciułać mpk na miejscówki :-) u mnie w grupie nikt nie ma repliki poniżej 380fps i strzelami sie nimi po chatach pgr itp. i nikt nie ma nic przeciwko ;-) po mimo, że już raz mi ktoś na plecach wymalował wielki wóz ;-) i nie ma przez to większych zgrzytów bo strzelamy się w gronie kumpli, więc nikt nie będzie sie sadził że dostał "zza bliska" i ma kuku ;-)

 

i możecie sobie uważać mnie za debila lub nie ale już tyle razy miałem kończyny do kupy składane że jeden ząbek by nie zrobił na mnie wrażenia :-)

 

 

 

aaaaaaaaa i nie wiem czy spójnie napisałem bo jestem teraz najebany jak świnia wieć pardon :d

Edited by MoreLike
Link to post
Share on other sites

@Yunac: Ja mówię o tej masce, co zakrywa uszy. Próbowałem ją dopasować do X800 tak, żeby można było ściągać machę bez zdejmowania gogli, co ma dla mnie priorytet, zwłaszcza podczas dłuższych gier i jakoś nie udało mi się wykombinować tak, żeby było wygodne. Na razie biegam w samych goglach, ale już kombinuję jakieś inne rozwiązanie. Najprościej będzie kupić ESS ICE i zakładać tę głupią maskę. I ochrona będzie wzorowa, i po 2 dniach w polu nie będę się czuć, jakbym odrywał sobie kawał twarzy.;p

Link to post
Share on other sites

A czemu Wacolu nie chcesz tej maski co nie zakrywa uszu? Ja też używam zestawu X800 + maska "half face" i uważam, że to najlepsze połączenie. Tylko trzeba ją zapinać mniej więcej na czubku głowy, a nie z tyłu jak gogle, to wtedy lepiej się z goglami układa w okolicach nosa. No chyba, że ktoś ma krzywy ryj, to już nic nie poradzę :D

 

@MoreLike

..

i możecie sobie uważać mnie za debila lub nie ale już tyle razy miałem kończyny do kupy składane że jeden ząbek by nie zrobił na mnie wrażenia :-)

...

 

Dobrze, będziemy xD

Szczególnie jak będziesz miał uśmiech szczerbaty jak jakiś wiejski głupek.

Kości Ci się zrosną, siniaki zagoją ale komplet oczu i zębów ma się tylko jeden.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...