Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Próby poprawienia szczelności.


Recommended Posts

Mnie juz powoli zaczyna irytowac ciagle pytanie o doszczelnienie.

Tak jakby na wmasgu nie bylo artykulu o ty... Ale tak zakopanego w spamie ze sam nie znajde.

To samo jest u nas na forum, i na koalicji polnoc...

Kiedys sie wkurzylem i napisalem to z uwagi na dziesiatki ludzi ktorzy pisza pmy z pytaniami.

Wystarcza tylko wskazac linka ;p

 

ps. Przydaloby sie poradnik doszczelniania przykleic i bylby sposob ... to samo tyczy sie tematow o wyborze baterii w zasilaniu i o oznaczeniach i paramatrach lipoli ;) Ale wtedy ilosc nowych durnych topikow spadlaby o 90 % i nie byloby kogo tyrac co nie ?

Link to post
Share on other sites

Byłoby było. Przyklejenie wielkie G daje. Jak się tyłka nie chce ruszyć i poszukać.

W praktycznie każdym temacie o replice jest non stop, "jak doszczelnić, jak uszczelnić, po co teflon, co zrobić/zrobiłem żeby strzelało lepiej". Zobacz w temat o klocku z cymy, na ostatniej stronie jakiś mądra pisze o tym jakim jest zajerzastym uber-mega-pro-mechaniorem-wynalazacą, kopiując to co jest napisane stronę i dwie wcześniej o bateriach. Tak samo zerknij w temat o szotach AGM, co dwie strony piszesz debilkom (bo nie wiem już jak takich nazwać) z jakich kulek najlepiej strzelać i ze dwa razy na stronę masz pytanie o to samo. Myślisz, ze skąd się ten bałagan bierze? Właśnie od takich leni którym się tyłka nie chce ruszyć i poszukać i dawanie linków co chwile o tym samym i do tego samego bynajmniej porządku nie spowoduje.

Ciebie denerwuje, a mnie wkurza, jak co chwilę jakiś leń nie chce poświecić całych 3 s swego zajebiście cennego czasu i musi dostać wsio na tacy. A tak wykazać odrobinkę chęci i zaangażowania? Gdyby napisał: "robiłem to i tamto, tutaj i tutaj zerknąłem i jestem w ciemnej pupie" - to wtedy można pomóc, a nie tyrać. Ale jak ma wsio w nosie i liczy na gotowy przepis na sukces i trafienie 6 w DL to niech sobie sam szuka i spamu nie produkuje i nie ma dawania linków, tylko jest tyranie.

 

 

Dalszy ciąg dyskusji możemy przeprowadzić przy jakimś browarze, bo tak to się zaraz pożremy i po co na publicznym forum? ;-).

Link to post
Share on other sites

Co do szukania jest jeden jedyny maluteńki błąd: szukajka do najtrafniejszych nie należy... Przy próbie wyszukania "głowica" mi wyświetla brak wyników, otwieram forum upgrade i tuning a tam na pierwszej stronie w temacie jak byk "BU orgin(...) głowica guarder"

Link to post
Share on other sites

You-dash używałem, używam i będę używał opcji "szukaj" która przenosi do strony z szukaniem zaawansowanym, i specjalnie sprawdzałem kilka razy przed napisaniem posta czy zadziała (różne konfiguracje, przeszukiwanie wszystkich działów, w cudzysłowie itp.) oczywiście nie zadziałało. Teraz już wyszukuje poprawnie więc wnioskuje, że albo mój Firefox doznał olśnienia, albo coś zostało z tym zrobione. Tak czy siak dobrze, że funkcjonuje teraz poprawnie.

I łaski mi nie zrobiłeś podając swój magiczny sposób więc Twój ogólny ton wypowiedzi mógłby być milszy :)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...