Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hop up w AK 74n Boyi


Recommended Posts

mam problem z AK 74n (RK-03) od Boyi, mianowicie chodzi o hop upa, jak mam skrecone nawet na zero to pod koniec lotu podbija mi do góry kulka troche, a jak podkręce na maksa to nie podaje kulek, a jak w środku mniej więcej to lecą w kosmos po prostu ;) gumka jest guardera, karabin uzywany kupiłem, ale nie strzelany praktycznie.

Edited by dazzoth
Link to post
Share on other sites

Za lekkie kulki, założyli stokowy dystanser który był z gumą, on jest bardzo duży, guma bardzo miękka i świetnie kręcąca.

Użyj cięższych kulek Luke, nic Ci nie spadnie, za to celność Ci wzrośnie i skupienie i może przejdziesz na jasną stronę mocy i na singla, a nie spray&pray ;-). nie wiem z czego strzelasz, ale ja od 290 fpsów w górę, do żadnej ze swoich replik nie używam kulek lżejszych niż 0,28g, a nie mam mocniejszej niż 370 ;-).

 

P.s. Tak na marginesie Boyi RK to nie jest TANIA REPLIKA. A temat o nim masz w 2 klasie.

Link to post
Share on other sites

dystanser tez wymienili, moze faktycznie cięższe kulki bedą lepsze, aczkolwiek dam znajomemu zeby sie przyjrzał gumce i dystanserowi. Replika ma chyba 360 fps- bede musial sprawdzic na chrono. A co do działu to faktycznie nie w tym napisałem, mam nadzieję że może mod działu go przeniesie w odpowiednie miejsce :)

Edited by dazzoth
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...