Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taaak pamiętam jak jakiś koleś strzelał ze stubby killera do celu oddalonego o jakieś 120m i darł się "dostałeś, dostałeś" albo "Terminator", a kiedy "ustrzelił" VIPa doświadczył "nadmiaru szczęścia".

 

Generalnie terminatorstwo nie było zbyt wielkie, ale faktem jest że więcej było skarg na brytoli(a konkretnie na jednego). Ale i tak większość skarg było od tych co strzelają z 120m.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Polecam wam obozy z Wonderlands albo Almaturu (dwie firmy organizują to samo) do Mrzeżyna na jeden z ich obozów. Co prawda w tym roku już za późno, ale może na przyszły ktoś się pokusi. Pierwszy raz tam pojechałem 4 lata temu na obóz militarny. Kadra wspaniała, koledzy, atmosfera również. Sporo się tam nauczyłem, choć jest też tam sporo dzieciaków. Obozy nie są tanie, ale naprawdę warto. Nie trzeba mieć własnego sprzętu, tam wszystko pożyczają. Polecam polecam, byłem tak 3 razy. W tym roku już nie mogłem pojechać, bo... jestem już za stary. xD

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Jak chcecie jechać na obóz z Almaturu (albo Wonderlands, Almatur jest pośrednikiem), to polecam tylko i wyłącznie Mrzeżyno. Mała miejscowość na zachód od Kołobrzegu, kadra jest po prostu super (nie wiem, czy kojarzycie Szczypiora, Jaszczura...), atmosfera jeszcze lepsza. Pierwszy raz byłem tam w 2008 roku i ze względu właśnie na atmosferę, postanowiłem pojechać tam jeszcze 2 razy. Żałuję, bardzo żałuję, że już teraz nie mogę, bo z chęcią bym się przejechał, ale w tym roku już mi 19. stuknie. ;D Chyba że pojadę jako kadra, a wtedy to bójcie się, bójcie. XD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...