Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obóz był zajebisty. Super ludzie, zakwaterowanie jak na obóz militarny tez super. Kadra dosyć ostra, ale dało się wymigac od pompek. Generalnie strzelanki były fajne, survival był niezły, sporo "odpałów". Jedyne do czego można się przyczepić do rozplanowanie zajęć, jednego dnia padałeś na ryj już w południe, a drugiego nie czułes zmęczenia pod wieczór.

Ale co najważniejsze - zajebiści ludzie.

Link to post
Share on other sites

Witam. Dysponuję telefonem do Organizatora.(chodzi o obóz w Bornem Sulinowie)

 

Repliki mogą mieć max 340 FPS,chociaż jak sam mówił organizator dopuszczalna maksymalna to 370 FPS.

 

Pytałem o ograniczenia,organizator mówi ,że można strzelać full auto jak i semi(najwidoczniej się pozmieniało)

 

Lufy precyzyjne-jak ktoś ma,może brać,podobno mają kulki do luf precyzyjnych,lecz ja w racie czego wezmę stockową ,jakby się okazało że jest inaczej.

 

PS. jadę na 3 turnus,ktoś jedzie na 3 ? :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Odpowiadam - 340 do limit dla full auto, jedank dopuszczają do 370. Potem może być tylko semi. Masz wybór - blokada lub spring m100-110. Kulki to kwadratowe gunfire - 0.2. Zabierają ci twoje kulki, jeśli im dasz. Kup sobie kilka paczek porządnych, podziel na woreczki i podmieniaj. Działa, nikt się nie zorientował :P

Link to post
Share on other sites

Limit jest 380 fps. Powyżej tego limitu pozostaje ci downgrade, bądź blokada semi ( do 450 fps ). Dla snajperek jest to chyba trochę ponad 500 fps. Kulki to standardowe kuleczki 0.2 gunfire ( te najtańsze), ale nawet przy preckach nikt nie miał z nimi problemu, każdy dostaje 8k na obóz ( w praktyce nikt tego nie wystrzelał). Do snajperek dają madbulle 0.30g, ale ich dostajesz tylko 500 ( i tu już się zdarzały przypadki, że kolega snajper pożyczał na polu walki moje 0.2'ójki, bo mu się jego skończyły).

Link to post
Share on other sites

Hmm ale i tak jadę,przede wszystkim dla towarzystwa i poznania nowych ludzi.

 

Patent na przysypywanie kulek na pewno się przyda(chociaż lufy gunner mają nawet niezłe skupienie na gunfire'ach :P Ale te kulki to ostateczność)

 

A jak rozwiązujecie transport replik?

 

jedna plecak na karabin i jego akcesoria,i jeden na szpej oraz ciuchy

 

Czy jeden duży plecak (np 100L) i w nim wszystko?

 

Czy serwisant na miejscu posiada jakieś części zamiennie?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Serwisant jest niezły, aczkolwiek pracuje pod bardzo dużą presją czasu, więc przy robieniu downgradów czy blokad zdarza mu się coś popsuć, aczkolwiek jak tak w połowie obozu ma więcej czasu to wszystko ci zrobi super.

 

Dużo osób brało walizy, ale spora część też takie plecaki. Ważne aby nie brać tysiąca t-shirtów, bo czasu na ogarnianie tego wszystkiego jest niewiele .

Link to post
Share on other sites

limit w elektryku to 380 fps, masz 381+ i wybór downgrade lub semi. na ten obóz polecam jednak snajperkę semi z ~650fps :D. Btw można mieć swoje kulki...

 

co do obozu to był fajny, dużo biegania, pompowania, jedzenia :D mało wolnego czasu i spania :) troche nieogarniętych ludzi i terminatorów, kadra sztos :D nie było źle :P

Edited by michal4128
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Odgrzewam temat, zapomniałem ocenić obozu :D

 

Kadra : Z humorem, miejscami za ostra, ale fajnie się do nich strzelało po podejściu na 10m, kiedy beztrosko gadali :D

 

Limit FPS : Moja Beta Specnaz miała 370FPS, a Kosa (człowiek kadry ds. technicznych rzeczy) mówił że "mam szczęście, to jest granica"

 

Strzelanki : Teren bardzo OK, szkoda tylko, że nie można było się strzelać w budynkach ze względu na ich obecny stan, ale na minus zasługuje fakt, że Brytole okropnie terminatorzyli :S koleś zszedł dopiero po serii ode mnie z M14 Janka (janek122) w szyję/korpus z 10m

 

Zakwaterowanie/Jedzenie : Nic dodać, nic ująć - apartamenty (to na pewno nie były pokoje) zostawiły bardzo pozytywne wrażenie, jedzenie bardzo dobre i w odpowiedniej ilości

 

Kulki: Na 5 strzelanek po 3 rundy każda + 1 całodniowa dostaliśmy 2 paczki x 4000szt. ale niestety 0.2g - do dzisiaj mi została paczka podpisana DROZDEK, a w niej ok. 1500 kulek

 

Miejscówki:

- czołgowisko (teren pseudopustynny z koleinami i różnymi dziurami + miejcami młodnik iglasty)

- lasek (iglasty, z porobionymi okopami i dziurami do ukrycia się)

 

Ludzie : Oprócz Terminatorów bardzo OK ludzie, do strzelania i różańca, czy jakoś tak

 

Pozdro dla wszystkich z II turnusu (nie wymieniam bo mi się nie chce) - Michał

Link to post
Share on other sites

Serie z 10m w szyję, nawet z 370 fps to jest masakra, do kadry po podejściu na 10m ostrzał... +termosy.

Obozy uczący młodych ersoftowców zasad fair play i podstaw asg.... naprawdę jest się czym chwalić.... nie byłem i nie będę na żadnym obozie tego typu, ale z Twojej opowieści wystarczająco dużo wynika.

 

Pozdrawiam

 

ps: rozumiem komuś w ferworze walki przypadkowo z bliska serie walnąć, ale zdanie "fajnie się do nich strzelało po podejściu na 10m", wskazuje na to że robiliście to notorycznie i dla zabawy.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie też to ciekawie brzmi... rozumiem że ktoś terminatorzy, ale kuźwa... seria z 10m z M14? Cieszę się, że 1800 zł które miało pójść na jakiś obóz poszło na wyposażenie, bo kilka strzelanek, z średnio ogarniętymi 12-18 latkami którzy albo terminatorzą albo walą z 10m w szyje, nie jest niczym... ekhem - interesującym.

Link to post
Share on other sites

Też ciekawił mnie taki obóz, jednak po tym co tu przeczytałem, wolę nie jechać.

Rozumiem, że jak ktoś termosi się chce mu mocniej dowalić, ale nie z 10m. Widziałem na własne oczy, jak koleś po dostaniu z 350fps z 10m miał obrażenia do krwi. To ma być zabawa, a nie zawody kto komu zrobi mocniejsze kuku.

 

POZDRAWIAM.

Link to post
Share on other sites

Lol, M14 w stocku obrażenia do krwi? Jak mi pokazał ślady wyglądały jak ukąszenia komara

A po podejściu do kadry wspomnianym przeze mnie grzecznie spytaliśmy czy nie chcą się poddać, na co otworzyli ogień a my ich po nogach ostrzelaliśmy. Nikt z naszej 3 osobowej małej grupki nie strzelał wyżej niż pas

 

A CQB nie było

 

Pozdrawiam serdecznie

Link to post
Share on other sites

tez zawsze strzelam w jajca, wiedzą, że dostali i realistycznie padają.

 

Hahahahaha to jest jakiś sposób. My umawiamy się, że w łeb nie walimy (chyba że nic innego nie wystaje), ale o jajcach nic nie jest gadane. Spróbuję na najbliższym cqb.

 

POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

hehe

 

Pani z kadry: Stój! Kto idzie?

Ja: Swój!

Pani z kadry: Pyr Pyr Pyr (seria z P90)

 

Ot taka mała historyjka.

 

A teraz do oceny.

Zakwaterowanie: super

Poziom strzelanek: nie spodziewałem się cudów i ich nie doświadczyłem. Brytole termosy ARGhhh

Atmosfera: Lepiej być nie mogło :)

Czy jadę za rok: oczywiście, choćby po to by postrzelać się z kadrą i pognębić terminatorów.

 

Pozdro dla całego II turnusu, ale najbardziej dla mieszkańców "mieszkania".

Edited by janek122
Link to post
Share on other sites

Nie pier****ć mi tutaj o jakimś mega terminatorstwie, założe się że i wy pare razy dostaliście z 40 metrów, a się nie przyznaliście. Prawda jest taka że na czołgowisku ( piasek, strasznie jasno ) po prostu nie widać kulek, a często "nowi" oddaleni o 100 metrów strzelają do kogoś ze swojego Stubby killera i krzyczą " dostałeś, dostałeś" to aż mnie krew zalewa.

 

Wróbel 650fps+, chyba nawet ty z czegoś takiego nie dostałeś.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...