Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M15A4 [CA]


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo mi zależy na wytrzymałości i oczywiście na osiągach....z tego co wiem z zasięgiem jest spoko....choć według nie których jest inaczej...a wytrzymałośc...ehh...z tego co czytałęm jedna osoba mimo żę ładowała klasycznie to już w pierwszy dzień repliczka do odesłania ehh...czemu m15a4 nie jest tak wytrzymałe jak MPA3 z TM :?: :?

Link to post
Share on other sites

Owszem 30 m to spox dystans dla tej e'M'ki :D 35 też ok, 40 to cięzko ( wiesz na początku forum możesz poczytać "łoooooooo z 50 m trafiam w cel wielkosci człowieka" gówno prawda),

broń jest bardzo celna

Jest bardzo celna :!: , choć mówie, czasami odbija w lewo, ale wytarcie lufy............i jest ok 8)

 

Powiedzcie jak mam rozłorzyc zespół szczerbinki :?: :?: :?: (juz o tym wspominałem we wczesniejszych postach)

Link to post
Share on other sites

Bardzo podoba mi się ten gun i chyba go kupie.....wiecie coś może o tutnigu tej repliki...nie chodzi mi tu o tutnig siłowy, ale bardziej lufka prec, jakieś wzmocnieni żeby dłużej mi podziałał

 

Moge prosić o linki do części??

 

Pozdrawiam

i jak tam Lewan?? ile już kulek wystrzelonych?

Link to post
Share on other sites
To może coś o tuningu tej pompki ?? Czy ktoś próbował cos z nią zrobić ??

bo ja sie przymierzam ale nie wiem czy warto  :?:

 

 

Po przeczytaniu wszystkiego o tej eMce na forum, doszedłem do wniosku, że nie warto.

Nie warto bo o ile rozłozenie karabinka jest łatwe, to poskładanie graniczy z cudem. Jakakolwiek ingerencja w jej "całościowość" może doprowadzić do posiadania M15-stki w kawałkach.

 

 

Jednak jeśli komus uda się poskładanie tego (zakładam późniejsze działanie), sprężynke ~130% powinno wytrzymać przez okres paru miesięcy.

 

[/size]

Link to post
Share on other sites

hehe . ten kolega o ktorym marys mowil to ja :P , no wczoraj wreszczie mozna bylo ja sprawdzic w boju i swietnie poprostu swietnie sie spisala :D poprostu wymiatalem wczoraj :lol: 8) mp5TM miala straszne problemy ^^"" . mam tylko nadzieje ze nie bedzie znia takich problemow jak na poczatqisowanie sie udalo i jak narazie moge sie nia pocieszyc :) .. jak tymrazem cos mi w niej strzeli to wyskocze przez okno o.O

Link to post
Share on other sites

Ja wiem…...........… jeżeli chodzi o strzelanie ..jak by to ująć…… „precyzyjne” 8) to może tak na dystanse do 35m. Bo karabinek jest naprawdę bardzo celny, montaż, kolimator lub lunetka i można strzelać. Nie licz że z 50 m zdejmiesz kogoś bo takie odległości są niemożliwe z tym karabinkiem :x , natomiast do tych 35m dostrzelisz z zachowaniem względnej celności bo potem to kulka już zaczyna powoli opadać i jest podatna na wiatr. Mój egzemplarz strzela skutecznie do ok. 40 m lecz jak mówiłem „precyzyjny” taki strzał nie jest :|

Link to post
Share on other sites
witam

 

wlasnie dzis ją nabyłem:P

powiedzcie mi czy nadaje sie na karabin parasnajperski? (bo dla takiego celu ma być u mnie:P)

 

Nie, dlaczego? M15-stka ma normalny zasięg, taki jaki powinien być w stoku i w żaden sposób nie będzie on parasnajperski. No chyba, że na kulkach 0.12.

Link to post
Share on other sites
witam

 

wlasnie dzis ją nabyłem:P

powiedzcie mi czy nadaje sie na karabin parasnajperski? (bo dla takiego celu ma być u mnie:P)

 

Nie, dlaczego? M15-stka ma normalny zasięg, taki jaki powinien być w stoku i w żaden sposób nie będzie on parasnajperski. No chyba, że na kulkach 0.12.

 

oki,ale czasami męczy mnie bieganie z aeg pzreciw springom i chcialbym tez cos miec zeby szanse byly wyrównane...:P a na tym dystansie ten karabinek moze robic chyba za snajperke... ale ok, dzięki za opinie:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...