Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obsługa sklepu stoi na najwyższym poziomie. Zamówiłem u nick kulki Gold Fire 0,2g 3000 szt., niestety akurat się skończyły, a oni bez żadnych dopłat przysłali mi Excele 0,2g 3000 szt. ! Widać, że sklep nie leci na jak największą kasę tylko na dobre samopoczucie klienta :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

+

Normalnie cacy... uzbroiłem się cały w tym sklepie.

Dostałem solidny rabat! Oraz zapewniono mi że wszystko dotrze na czas... no i dotarło. Mimo tego że sporo dzwoniłem... marudziłem, żebrałem :roll:, sprzedawca za każdym razem był cierpliwy i uprzejmy.

 

Jeszcze wisi mi sprawa bluzy, jednak jestem przekonany że wszystko będzie ok (brak na stanie).

 

 

zamówienie:

1. Tokio Marui G36C

2. Ładowarka mikroprocesorowa

3. Bateria 9.6V KAN 1050mAh

4. Dodatkowy magazynek HC-g36cTM oraz 2xMAG LC do mp5CA (metal)

5. Kulki (ok.~6000) Excel.20g

6. Ładownica kulek - 2szt.

7. Kominiarka – cienka, czarna, jeden duży otwór.

8. Okulary Strong PCV

9. Spodnie Woodland

10. Bluza mundurowa Woodland

11. Kapelusz Woodland

 

Cenę za to zamówienie ujawnię jeżeli Pan z Capri pozwoli :wink:

 

ps. Po co zamawiacie w innych sklepach? Tu jest najtaniej i najlepiej... nie róbcie sobie pod górę :P

Link to post
Share on other sites

Ceny fajne - ja zacząłem zaopatrywać się u nich w kulki EXCEL - tańszych w sieci nie znalazłem, realizacja też szybka, choć ostatnie zamówienie przysłali z nie moim towarem, i na dzisiejszej imprezie muszę oszczędzać amunicję :cry:

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj doszła zaległa paczka i ku mojemu zdziwieniu Panowie z Capri dodali mi bonusik - czapkę z daszkiem Classic Army w ramach rekompensaty z tytułu pomylonej przesyłki.

 

Miła niespodzianka, widać że firma dba o klientów i o swój wizerunek.

Mimo niewielkiego zamówienia bardzo profesjonalne podejście, dziękuję bardzo i pozdrawiam załogę CAPRI :lol:

Link to post
Share on other sites

Polecam jak najbardziej, w poniedziałek wieczorem kupiłem magazynek, w wtorek pieniądze były juz na ich koncie i otrzymałem wiadomość, że paczka została wysłana, przed chwilą pojawił się listonosz i doręczył mi paczkę.

 

Wszystko bardzo profesjonalnie, miły i szybki kontakt mailowy, solidnie zapakowana przesyłka.

Duży +

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sklep ma drastyczne błędy w opisach! Kupiłem baterię 9,6 3000mah KAN sugerując się opisem ,ze pasuje do każdego AK-47 i wszystkich eMek i Mp5 ze stałą kolbą.:( Niestety ta bateria nijak sie nie mieści w kolbie AK. Taka mała wpadka , ale dla sklepu i tak plus, bo przeproszono mnie , zaoferowano wymianę .Plus za to ,ze zamówiłem wczoraj, a dzisiaj juz kurier zapukał do drzwi.

Link to post
Share on other sites

Mam problem z przeglądaniem strony w Operze. Mianowicie nie wyświetla się w ogóle lista kategorii (z prawej strony). Czy ktoś jeszcze(z użytkowników Opery) ma podobny problem? Jeśli tak to sądzę, że sklep powinien coś z tym zrobbić - w końcu jest to trzecia, najpopularniejsza przeglądarka ;) .

Link to post
Share on other sites

Hmm... fakt kategorie są po lewej stronie, ale w Operze jest jakiś problem i zgłosiłem go przed chwilą do naszego webmajstra.

Mam nadzieję, że uporamy się z nim w ciągu najbliższych dni.

 

A co do problemu z serwisem ...

Jaki konkretnie to problem?

Może uda mi się jakoś pomóc?

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie to ustawienia przeglądarki, bo menu było testowane na Firefoxie, IE 5, 6 oraz 6.01 i bezproblemowo działa. W IE czasami trzeba zaczekać aż się "dociągnie", gdyż przy wejściu na stronę ładuje się ono w całości i nie trzeba później czekać na jego ładowanie przy poruszaniu się po menu.

 

Tak, czy inaczej jesteśmy w trakcie tworzenia dwóch całkiem nowych menu (jedno dla Opery 9.0 i drugie dla pozostałych).

 

W przypadku dalszych problemów z działaniem sklepu internetowego lub jeżeli znajdują się w nim błędy (jesteśmy tylko ludźmi ;)) proszę o bezpośredni kontakt mailowy -> strona@asg.com.pl.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

 

A co do problemu z serwisem ...

Jaki konkretnie to problem?

Może uda mi się jakoś pomóc?

 

W tamtym roku, czyli dosc dawno, kolega mial problem z rączką w m15 sprezynowym od CA, raczka przychodzila w stanie takim jakim byla odeslana, tzn lekko przyklejona, po kilkunastu minutach sie lamala na nowo, daj wkoncu sobie spokuj i sprzedal karabin na czesci.

 

Pozdrawiam

Sir

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie kleiliśmy rączek, ani żadnego innego elementu w tych replikach.

Zapewne problem polegał na lekkim naciągnięciu rączki w momencie oddawania strzału, a to zawsze w tym modelu kończy się ułamaniem tłoka lub cylindra. Wydaje mi się, że raczej to któryś z tych elementów musiał zostać wymieniony. Nie widzę jednak tu problemu w serwisie, a raczej w samym produkcie i użytkowniku. Tak czy inaczej produkt wycofaliśmy ze stałej oferty właśnie ze względu na jego awaryjność. W chwili obecnej jest on dostępny wyłącznie na wyraźne zamówienie klienta.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...