Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

a ja z serwisu jestem zadowolony, szczególnie jeśli sie przyjeżdza osobiscie, można

rozmawiać z odpowiednią osoba (w zależności od tego co chcemy załatwic w sklepie)

Wszystkim z okolic wawy polecam dojezdzanie samemu (metro wilanowska -> autobus 709 lub 710 (709 lepiej) kawałeczek według mapki ze strony i jestesmy na miejscu)

Edited by klepczar
Link to post
Share on other sites
  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja też się dorzuce :)

 

Niedawno kupiłem "u Capriego" ostatnią sztukę M4A1 G&P (jestem z niej bardzo zadowolony)

Kilka dni później spotkałem Capriego na strzelance - i natychmiast stało się jasne, ze to nie jest zwykły handlowiec -on to lubi, on tym żyje i on się na tym zna :)

 

 

Polecam wszystkim.

Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś dodać, że w samym sklepie panuje przyjazna atmosfera i zawsze można tam spotkać znajomych. :uśmiech:

 

A to świadczy tylko o tym, że jeśli tak duża grupa fanatyków ASG robi kolejne (nie tylko jednorazowe) zakupy, serwisuje sprzęt i spotyka się właśnie u Capriego to musi być to człowiek godny zaufania a usługi (upsss... ale zabrzmiało :mrgreen: ) ociekają profesionalizmem i są godne polecenia.

I coby nie był OT to przybyłem, kupiłem i modyfikowałem - I JESTEM ZADOWOLONY !!!

Tak trzymać Piotrze!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak dla mnie ten sklep jest super! Moim skromnym zdaniem największą zaletą tego sklepu jest miła atmosfera. Można tam faktycznie wpaść i posiedziec z nimi kilka godzin rozmawiając o sprzęcie itd. Pozatym sprzedaja tez kulki "pestki", które sami produkują= maja najtańsze kulki na rynku bardzo dobrej jakości. Jak dla mnie bomba, szczególnie dla ludzi z Warszawy :) pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zachecony waszymi notkami pojechalem tam dzisiaj kupic kilka rzeczy na dobry poczatek. Na wstepie zaznaczylem, ze zaczynam dopiero przygode z ASG i prosze o fachowa pomoc. Karabin juz mialem, wiec kupilem baterie, ladowarke, kulki i jeszcze kilka rzeczy. Po powrocie zadowolony (rzeczywiscie jest tam mila atmosfera) postanowilem naladowac baterie aby postrzelac do tarczy, ktora z reszta tez u nich kupilem i tu niestety nastalo zdziwnienie. Ladowarka ma inne zlacze niz bateria. Trzeba przyznac pelen profesionalizm :evil: Dobrze, ze glowa na karku i bateria wlasnie sie laduje. Niestety pierwsze wrazenie pozostanie.

Link to post
Share on other sites

Ladowarka ma inne zlacze niz bateria. Trzeba przyznac pelen profesionalizm :evil: Dobrze, ze glowa na karku i bateria wlasnie sie laduje.

 

Drogi allfredoo,

 

Serdecznie Cię przepraszam, że mój pracownik nie zaproponował Ci dodatkowo przejściówki, co uczynić powinien. Wszystkie ładowarki w naszej ofercie mają wtyk duży i problem nie leżał w tym, że sprzedano Ci złą ładowarkę, tylko sprzedano Ci o jeden produkt za mało. Jak zapewne zauważyłeś klienteli u nas raczej nie brakuje i przy takiej ilości klientów 3-4 osoby z personelu mają co robić i najwyraźniej kwestia przejściówki koledze umknęła.

 

A tak na przyszłość - gdybyś taki temat załatwił mailem lub telefonicznie z nami, to byś dostał w ramach rekompensaty przejściówkę gratis.

 

P.S.

Dobrze rozpoczęta kariera na forum ;)

Link to post
Share on other sites

Nie uwazam, ze mam powody do reklamacji chodzi tylko o profesionalna obsluge. Ale rozymiem, kazdemu moze sie zdarzyc. ;-)

W poniedzialek wysylam do was mojego agenta po przejsciowke i nie tylko, wiec mam nadzieje ze tym razem wszystko pojdzie OK, biorac pod uwage, ze jest to osoba niemajaca zielonego pojecia o ASG.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Niedawno tuningowałem M15 do 400fps w capri. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu jaka osiągneła moja broń, lecz przede wszystkim za życzliwą i profesjonalną obsługę, za dobry kontakt, szybkie odpowiedzi na e-mail i za krótki pobyt mojej repliki w serwisie :-P (pewien niesławny sklep trzymał moją replikę w swoim serwisie aż miesiąc. Wymieniając mi sprawne części na sprawne). Naprawdę polecam !

Link to post
Share on other sites

No to i ja się dołączę...

Wprawdzie nie robiłem tam większych zakupów, jedynie drobiazgi jak Pestki czy okulary (nie mają póki co w ofercie VFC, więc replikę AKS74U musiałem kupić gdzie indziej) jednak potwierdzam z całą stanowczością, że panuje tam świetna atmosfera, a obsługa jest miła i kompetentna.

Tak trzymać chłopaki! Jak dojrzeje we mnie myśl o zakupie broni bocznej, to jeden z Glocków z Waszej wystawki będzie zagrożony 8)

Link to post
Share on other sites

Świetny sklep. Kupiłem u nich parę rzeczy m.in gogle i kulki. Były problemy z potwierdzeniem zamówienia, nie wiedząc czemu towary po złożeniu zamówienia nadal były w koszyku. Zadzwoniłem do nich i miły Pan wytłumaczył mi w czym twki problem. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny, jednym słowem polecam robić tu zakupy! 8-)

Edited by Ghosty
Link to post
Share on other sites

coś przedłuża się termin "niedostępności" kulek "Pestki" było 26 teraz jest 30 , szkoda cholerka bo sie nastawiłem ze kupie z 10k a już kumple sie doczekać na kulki nie moga i musze kupić 5k na allegro :???: ehh ale cóż zrobic :D presja otoczenia :D może następnym razem jak nam sie skończą trafie na "dostępność" pestek....

 

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Niestety faktycznie termin dostawy został przesunięty. Opóźnienia są związane z rozładunkiem w Hamburgu na który nie mamy jakiegokolwiek wpływu :(

Mam nadzieję, że za tydzień będziemy mogli zaspokoić Wasze potrzeby amunicyjne :)

Link to post
Share on other sites

To ja nie wspomne nawet o dostepnosci CIRASA. Dwa tygodnie temu dostalem wiadomosc ,, towar wroci do oferty w przeciagu dwoch tygodni" ok spoko pomyslalem, odczekalem dwa tygodnie i co ?? nic .

Wyslalem kolejnego maila i jaka odpowiedz dostalem??"towar wroci do oferty w przeciagu dwoch tygodni"

Jestem ciekaw czy naprawde mozna nie miec zielonego pojecia o konkretniej dacie dostawy towaru.

Link to post
Share on other sites

Można, bo w szczycie sezonu u producentów na wschodzie na potwierdzenie złożonego zamówienia nie czeka się jeden dzień, tylko tydzień, dwa, miesiąc a nawet półtora!

 

Przykro mi ale tego nikt nie jest w stanie przewidzieć i czasami terminy dostaw są tylko czysto teoretyczne.

 

Jeżeli kolega woli, możemy udzielać odpowiedzi typu "proszę sprawdzać status na stronie - jak się pojawi to będzie".

Link to post
Share on other sites

Drogi Dornorze, nie jest to raczej miejsce na zadawanie tego typu pytań (właściwe to kontakt@asg.com.pl), ale jak mam w zwyczaju odpowiem i na to pytanie.

 

Posiadamy w ofercie oryginalne magazynki do VSR-10 Tokyo Marui oraz ich zamienniki firmy G&P. Nie wiem czy będą pasowały do twojej repliki, gdyż nie zajmujemy się sprzętem pochodzenia chińskiego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...