Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eeeee, wszystko byłoby ok, zamówienie dotarło i jest kompletne, ale mała rada... NIE KUPUJCIE U NICH OLEJKU SILIKONOWEGO 400ml!!! Podtopił mi uszczelke Hop Up i tą gume (głowice?) na tłoku :( Czyli teraz DE uhc idzie do kosza :(

Ale poza tą "drobnostką" reszta w porządku, niepowinni tylko sprzedawać niesprawdzonego towaru...

 

Skutek tego jest może złe nasmarowana replika. IMO Wlałeś tego 50 ml i sie dziwisz że Ci hopka zalało... :roll: :roll: :roll:

 

Być może sie powtarzam ale nie chciało mi się czytać wszystkich postów... :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Skutek tego jest może złe nasmarowana replika. IMO Wlałeś tego 50 ml i sie dziwisz że Ci hopka zalało... :roll: :roll: :roll:

 

Być może sie powtarzam ale nie chciało mi się czytać wszystkich postów... :poddanie:

 

 

Wystarczyło za to spojrzeć na datę cytowanego.

 

Sorki za OT

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Miałem przyjemność zamówić w Capri gogle i chusteczki do nich. Kontakt rewelacyjny, zawsze można było sie dopytać kiedy będzie dostawa czegoś tam (pozdro Templar- sorki za męczenie). Poza tym towar rewelacyjnie zabezpieczony! - gogle przyszły w nadzwyczajnie dużym pudełku- otwieram, a tam pocięte gazetki tak, żeby produkt sie nie uszkodził. Dużo rzeczy zamawiałem przez neta, delikatnych też, ale tak dobrze zabezpieczoną paczkę dostałem po raz pierwszy. Sklep rewelacyjny. Opinię potwierdzają moi znajomi. Niezależenie, czy kupujesz sprzęt za 1000 zł, czy 200 zł, czy 15 zł- jesteś traktowany jednakowo.

 

Nie raz będe składał jeszcze u Was zamówienia!

 

Jest przyjemnie. :D

 

Z pozdrowieniami dla Załogi Capri:

David AT

Edited by DaVID AntiTerrorist
Link to post
Share on other sites

Wczoraj zamówiłem trochę pestek i ładowarkę mikroprocesorową. Dzisiaj przed południem była u mnie, wszystko dobrze zabezpieczone. Jedynie troche dziwna jest ta dopłata za pobranie, jednak jako, że nie miałem czasu bawić się w przelewy (kulki potrzebne na niedzielę), machnąłem na to ręką. Ogólnie polecam.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Elegancki sklep. Nie ma problemu z kontaktem. Czekałem na replikę prawie 2 miechy (wina sklepu w tym żadna, bo musieli ją sprowadzić) i przez ten czas raz w tygodniu nękałem ich mailami i telefonami, ale chłopaki cały czas byli kulturalni. Stalowe nerwy mają.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wszyscy piszą o zakupach w Capri.. Ja napiszę słów kilka o serwisie.. REWELACJA.. WSZYSTKO NA TERMIN... Jak powiedzieli tak zrobili.. Podliczając całkowite koszty wymienionych części w moim m249 CA przyznać muszę,że skasowali dosyć mało.. Dzień w dzień wykonywałem kilka telefonów, na które Pan Jakub Rz. rzetelnie i konkretnie odpowiadał..Gratuluję Panie Jakubie takiej cierpliwości do klientów mego typu.. Podsumowując: OGROMNY +. Moje repliki już zawsze będą trafiać na serwis tylko do CAPRI.

Link to post
Share on other sites

Ja niestety nie jestem wstanie polecić serwisu Capri, sklep i obsługa, pierwsza klasa, ale na serwisie sie mocno zawiodłem. A wiec po kolei, z moim g36 były problemy z elektronika (standard w tym modelu CA) wysłałem GB, po jakimś tygodniu może troszkę więcej ( nie pamiętam już dokładnie) dostałem wiadomość o zakończonej naprawie jako, że mam blisko pojechałem do sklepu osobiście, odebrałem, nijak sie dowiedziałem co było nie tak ( tyle, że coś w GB było nie tak). Za serwis zapłaciłem 120zł co mnie bardzo zdzwiło, ale jeśli mój GB miał już dobrze działać to tak bardzo nie żałowałem. Na drugi dzień GB padło! Było to dla mnie przeogromne zdziwienie jak również rozczarowanie.

Tym razem postanowiłem wysłać GB do innego serwisu na przegląd oraz ew. naprawę lub wymiane części aby wszystko działało jak powinno. Po kilku dniach dostałem maila w którym stwierdzono że odkręciła się śrubka na prowadnicy i zmieliła tłok, wyszło również między innymi wysokie zużycie popychacza... zawsze mi sie wydawało, że ocena zużycia części wewnętrznych należy do prac serwisowych, czego niestety w sklepie Capri nie zrobiono i mnie o tym nie poinformowano. Spodziewałem się czegoś więcej po tak polecanym serwisie, tym bardziej, że do najtańszych nie należy.

Link to post
Share on other sites

Kiedy miała miejsce ta naprawa? Sprawdzę temat i się do niego ustosunkuję.

 

Tak już nawiasem mówiąc, to jeżeli sprzęt był u nas w serwisie to masz gwarancję na usługę i jak cokolwiek się dzieje w ciągu 3 miesięcy to usługa naprawy jest gratisowa nawet przy sprzęcie nie kupionym u nas i używanym.

Obsługa wydająca sprzęt nie zawsze wie co dokładnie jest robione, ale jest to zapisane u nas w systemie i klient dostaje do na piśmie przy odbiorze.

 

Wyślij mi na PW informacje o terminie naprawy i jaki to był GB (stock czy modyfikowany), bo jakoś mi się lekko nie chce wierzyć w historię o śrubce z prowadnicy ...

Link to post
Share on other sites

Capri jest serwisem z mojego punktu widzenia jak najbardziej godnym polecenia.

 

Chciałem zamówić u nich kilka rzeczy jednak zamówienie miało by zostać opóźnione. Przy magazynkach na stronie widniał napis BRAK. Napisałem maila z pytaniem czy mają jakieś w sklepie. Odpowiedź przyszła bardzo szybko, żebym wpadał bo kilka wisi na ścianie. Dziś wybrałem się osobiście do CAPRI kupiłem co miałem kupić i odpowiedziano mi bez żadnych problemów na kilka pytań.

 

Nie ostatni raz będę gościł w waszym sklepie.

 

ps. szkoda, że mi nie przypomnieliście o ładowarce do kulek. :lol:

Link to post
Share on other sites

witam, a ja jestem śrenio zadowolony z usług w/w sklepu. W zeszłym tygodniu zamówiłem tam ładowarko-rozładowywarke mikroprocesorową firmy batimex w promocji za 95zł....bardzo zależało mi, aby przesyłka dotarła do mnie przed weekendem, bo chciałem wziąść udział w bardzo ważnych manewrach dlatego też wybrałem kuriera...przesyłka dotarła do mnie w piątek...otwieram pudełko ładowarki i tak się zastanawiam jak mam podpiąć baterie...okazało się, że w zestawie brakowało przejściówki z kabla na duzy wtyk...czyli teoretycznie najwazniejszej części...zadzwoniłem do capri, wysłali mi odrazu w pt. brakującą część, która doszła dziś, niestety przez niefrasobliwość pracowników nie wziąłem udziału w tak ważnych dla mnie manewrach...:(

Link to post
Share on other sites

Ja niestety nie mogę w 100% polecić sklepu Capri.

15 Sierpnia 2007 złożyłem zamówienie na Hi Capa Full Metal WE. Z tego względu, że sklep był nieczynny z powodu przerwy urlopowej nie dostałem wiadomości dotyczącej terminu realizacji zamówienia. 20 Sierpnia otrzymałem maila w którym napisano:

 

"Czas realizacji zamówienia 4-6 tygodni / Nowy status: oczekiwanie na dostawę produktu".

 

Na stronie produktu widniał status- Brak, tak więc postanowiłem poczekać jakiś czas i sprawdzić jak się sprawy mają. Po około czterech tygodniach wysłałem maila w którym zapytałem kiedy Hi Capa będzie dostępna. Niebawem otrzymałem odpowiedź (17 Września):

 

"W najbliższym czasie będziemy składać zamówienie u dystrybutora. Towar powinien pojawić się u nas w ciągu 4 tygodni."

Pomyślałem sobie wtf? Drugiego października wysłałem kolejne zapytanie, a w odpowiedzi 3 października otrzymałem:

"Właśnie wysyłamy zamówienie na w/w pistolet."

Wynika z tego, że przez ten cały czas moich oczekiwań towar nie był nawet zamówiony u dystrybutora!

No i co teraz myśleć o tej sprawie... Wiem, że na ściągnięcie Hi Capy z Taiwanu trzeba trochę poczekać, dlatego liczyłem na to, że Capri ASG poinformuje mnie bez zbędnego mieszania kiedy rzeczywiście otrzymam pistolet.

Pozdrawiam

Edited by asgrugermk1
Link to post
Share on other sites

Niestety ode mnie - .

Potrzebowałem prezentu dla kolegi. Wiec przejrzałem ofertę internetową. Znalazłem tam pokrowiec na replikę. Nauczony doświadczeniem że nie zawsze to co jest na stronie dostępne jest fizycznie, zadzwoniłem do sklepu. Pan z obsługi zapewnił mnie że jest i można po niego przyjeżdżać. Niestety na miejscu okazało się że jednak go niema. I tak przed samą imprezą pozostałem bez prezentu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...