Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

Wielki "+" dla całej ekipy z capri!!! :)

Jestem pod niesamowitym wrażeniem cierpliwości jaką okazała mi obsługa. Uważam się za "klienta" dość wymagającego i upierdliwego ale muszę przyznać dostawałem wyczerpującą odpowiedź na każdego emaila czy telefon (a trochę tego było ;)) Dodam jeszcze że czułem sie naprawdę jak klient a nie facet którego trzeba olać i zbyć... Gorąco polecam ten sklep i serwis każdemu! Paczka solidnie zabezpieczona i jest wszystko co zamówiłem.

 

 

 

 

 

P.S.: Jedyne zastrzeżenie mam do ich dostawcy akumulatorów :???: i firmy DPD... :wink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po prostu cud, miód i orzeszki. "+" to chyba za mało.

 

Kupa maili z pytaniami - odpowiedź miła,rzeczowa i szybka. W końcu zamówiłem ładownice które miały dopiero dojsć do Capri, no nie ma co się rozpisywać bo sprawa załatwiona na 6+ :)

 

Dzisiaj wysłane PP, o dziwo pare godzin później było u mnie w domu (ok 150 km).

 

Dziwi tylko delikatnie 14 zł za przesylkę, skoro na paczce jak wół jest napisane 8, no ale. Warto było nawet nadpłacić te 6 zł :P

Edited by PieTrzaK
Link to post
Share on other sites

panowie nie ma co gadac kolejna sprawa zalatwiona szybko zwiezle i na temat .Wielkie podziekowania w strone pana Emila i Pana Piotra naprawde znaja sie na rzeczy i dbaja o swoich klientow jak nalezy kolejny wielki plus z mojej strony :uśmiech:

Edited by Piterskii
Link to post
Share on other sites

Właściciel (to chyba nawet ja) odwiedza czasem ten temat, ale nie wiem jaki ma to związek z cieknącym camelem ...

 

Do rzeczy - odpowiedź nastąpi w dniu jutrzejszym. Możliwe, że jest opóźniona i pozostaje mi tylko przeprosić.

Ostatnio nie wyrabiamy się z uwagi na dużą ilość imprez w których bierzemy udział (targi, zloty, szkolenia).

Edited by capri
Link to post
Share on other sites

Goraco polecam ten Sklep wczoraj zlozylem zamowienie dzis juz paczuszke mam i jest po prostu swietnie kazda czesc szczelnie i bezpiecznie zamknieta kontakt ze sklepem bardzo dobry jak rowniez doradztwo swietnie jeszcze raz polecam ogromny + dla NICH

Link to post
Share on other sites

Taaak muszę przyznać obsługa klienta jest na najwyższym poziomie i panowie z Capri chętnie odpowiadali na każde moje głupie i upierdliwe pytanie. Jak dla mnie jesteście na równi z asgshop'em, jako najlepszy sklep dbający o swojego klienta i szeroki asortyment !!! Ogromniasty + dla obu tych sklepów, szczególnie Capri - im można zaufać :) PZDR

Link to post
Share on other sites

Zgodze sie z Goginem ze obsluga sklepu Capri ma naprawde cierpliwosc ze stali i odpowiada na wszelkie pytania dotyczace zakupu czy tez informacje na temat promocji.Swietnie sie znaja na swojej pracy i sa naprawde zetelni nie to co inni jak np tajgun.pl.Stwierdzilem ze jepiej zaplacic troszke drozej ale miec towar naprawde z gornej poleczki z szybka dostawai obsluga godna polecenia

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Camel musiał najpierw wyschnąć ;)

 

A tak z istotniejszych informacji, to zapewne większość z Was zauważyła, że od 2 miesięcy walczymy z rozbudową sklepu internetowego.

 

W ten weekend uruchomiliśmy jedną z najważniejszych funkcji, które planowaliśmy - sklep całkowicie on-line sprawdza nasze stany magazynowe i koniec z błędnymi statusami oraz dostępnością częściowych ilości zamawianych produktów.

 

System jest w fazie kończenia wdrożenia i jeżeli zauważycie jakiekolwiek błędy w jego funkcjonowaniu to piszcie - web@asg.com.pl.

 

Miłych zakupów!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mlody Capri ma wszystko co potrzeba w dodatku w swietnych cenach

zgoda ceny są umiarkowane ponieważ robie zakupy w różnych sklepach i jestem na bieżąco ale kosztów wysyłki(przy zakupie powyżej 1000zł jaki dokonałem) jakoś nie mogę strawić może sie czepiam ale taka jest moja opinia

pozdrawiam

Edited by mlody76
Link to post
Share on other sites

wzcoraj wlasnie zamowilem gumke hop up olej i piercienie do lunetki a dzis prosze sa juz u mnie w domu !!! TO SIE NAZYWA OBSLUGA KLIENTA!!!!!!!!!!!!!.Wielki kolejny plus w strone ekipy pana Piotra ,i podziekowania dla pana emila wszystko w najlepszym porzadeczku .Tak trzymac panowie!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie tak dawno złożyłem tam zamówienie za ponad 203zł teraz leci kolejne za prawie 600zł i jestem bardzo zadowolony.Szybki kontakt,towar dobrze zapakowany,ekspresowa wysyłka,jeden wielki +. Widać,że ten sklep prowadzi gracz ASG z pojęciem a nie jakiś biznesmen kombinujący jak tu dobry interes ubić!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...