Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAPRI.asg.com.pl


Recommended Posts

Chyba nie jest to miejsce na takie pytania, mimo to odpowiem.

Chyba Glock, bo Colta 17 raczej nie ma w tej, ani żadnej innej cenie ;)

Glock 17 TM z hop-up'em tyle kosztuje (bez HU 85,-).

 

[ Dodano: Pią 10 Lis, 2006 12:41 ]

Z przyjemnością informuję, że wreszcie udało nam się zwalczyć problem z wyświetlaniem kategorii w Operze.

 

Bardzo proszę o testowanie i wszelkie uwagi na maila.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 431
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja rowniez daje duzy plus dla sklepu.Duzo towaru w dobrych cenach,rewelacyjna obsluga,ktora z duza cierpliwoscia wysluchiwala moich pytan, typowych dla poczatkujacego maniaka ASG.I to nie tylko wysluchiwala,ale rowniez zyczliwie doradzala co nalezy robic, aby sprzecik dzialal niezawodnie.Naprawde wszystkim polecam :!: .

Link to post
Share on other sites

z Piaseczna do Warszawy powiadasz?

Nie wiem czy sie uczysz/pracujesz a w zwiazku z tym jak masz rozplanowany dzien ale czy nie rozwazales opcji pojechania po paczke osobiscie? Autobusem jedzie sie do Piaseczna 20 minut do 30 (od stacji metra wilanowska). Spacerkiem od przystanku kolo 10 i jestes na miejscu.

 

Nie wiesz siedzę w domu cały dzień i zbijam bąki z kolegami.. . Nie mam czasu jechać do Piaseczna, w tygodniu jestem strasznie zalatany i nie wyrabiam się.

Ale ok, paczka dzisiaj doszła, dobrze zapakowana, towar ok. Postaram się zapomnieć o tych nieprzyjemnościach z Masterlinkiem. Sklep polecam i nie mam żadnych zastrzeżeń, w końcu to kurier nawalił.

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zamówienie o 15... paczka u mnie o 13 8) Oczywiście kurierem ;)

 

Jeden z solidniejszych sklepów na naszym rynku. Śmiało mogę polecić :)

 

Jakoby można odebrać mojego posta w stylu "jej! Dostałem paczkę, którą zamówiłem!" ;) wyjaśniam, że ocena moja jest na podstawie wielu doświadczeń ze sklepem na różnej płaszczyźnie :)

Link to post
Share on other sites

Orginalny nie będe, niskie ceny, super kontakt, miła obsługa, pomimo kilki błędów które popełniłem nie było problemów z realizacją zamówienia, świetny kontakt, szybka przesyłka, zamówiłem tylko kulki, na dodatek w plastikowej butelce, a towar zapakowany tak, jakby było tam conajmniej szkło lub porcelana. Duży + dla sklepu. Polecam

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam.

 

Wszyscy chwalą a ja się wyłamie, mimo tego ze transakcja nie doszła jeszcze do skutku, jestem rozczarowany brakiem aktualizacji bazy produktów, zamawiam towar po 3 dniach okazuje się ze go nie ma i bedzie w przeciagu 10 dni. Nie chodzi tu o wielkie kwoty, ale nie w tym rzecz. Wyrazam poprostu swoja opinie na temat sklepu....

 

Pozdrawiam

Legion

 

PS: Aczkolwiek jesli chodzi o kontakt i obsluge to jak najbardziej wielki +, krotko mowiac czolowka polskich sklepow ASG.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

 

Wszyscy chwalą a ja się wyłamie, mimo tego ze transakcja nie doszła jeszcze do skutku, jestem rozczarowany brakiem aktualizacji bazy produktów, zamawiam towar po 3 dniach okazuje się ze go nie ma i bedzie w przeciagu 10 dni. Nie chodzi tu o wielkie kwoty, ale nie w tym rzecz. Wyrazam poprostu swoja opinie na temat sklepu....

Oferta sklepu jest aktualizowana, ale (zawsze jest jakieś "ale") czasami przy dużej rotacji w wyposażeniu może dochodzić do takich sytuacji. Oczywiście http://capri.asg.com.pl/ stara się eliminować takie niedogodności na bieżąco.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja daję ogromniastego plusa, kupowałem we wszystkich większych sklepach airsoftowych i muszę przyznać, że Capri wypadło najlepiej. Kontakt wspaniały, towar bardzo dobry- widać, że dbają o klienta. Teraz już wiem gdzie będę zamawiać nowy sprzęcik.

 

POLECAM WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA :D (o ile moje zdanie coś znaczy :P )

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Niestety mam problem. Nie skreslam tego sklepu jednak... Ta sprawa jest dla mnie dziwna. Zamówiłem bluzę rozmiar M, na fakturze/paragonie pisze rozmiar L, a na metce XL. Aż tak szybko nie rosnę :-F . Wysłałem już maila i spodziewam się owocnych negocjacji. Jak było napiszę niedługo.

Wyraźnie prosiliśmy by pisać PO ZAKOŃCZENIU SPRAWY !!!

CHEMIK

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ostatnio wyslałem do nich dziką ilosć "dziwnych" pytań, na wszystkie uzyskałem rzeczowe informacje.

Bardzo miłe podejście nawet do kogoś kto jeszcze nic nie kupił.

 

Wkrótce jadę tam z gunem do naprawy (multum wad) a do tego torebeczka z cześciami "to chyba było gdzieś w środku repliki"

Zobaczymy czy sklep zda tak brutalny test :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj malo z krzesla nie spadlem!!!

Oddalem replike na naprawe stykow w zeszly poniedzialek, dzisiaj do nich dzwonie dowiedziec sie co i jak i... ZONK!!!

Malo zawalu nie dostalem jak uslyszalem kwote 220ZL

Okazalo sie, ze wymienili mi kable na nowe, a co sie z tym jeszcze wiaze dodatkowe 120zl za przeglad!!! :evil: :evil: :evil:

Pokliocilem sie z nimi przez 10min przez telefon i kolejne 10min musialem dochodzic do siebie...

Edited by cooler404
Link to post
Share on other sites

(nie moglem edytowac tamtego posta)

 

Zeby bylo smieszniej (chociaz mi wcale nie jest do smiechu!) to na tym papierze upowazniajacym mnie do odbioru jest napisane tylko i wylacznie "wymiana stykow" :evil: :killer: :wink:

Edited by cooler404
Link to post
Share on other sites

Moj drogi 220:

Capri napewno za te "wy-oszukane" 220,00 kupil se nowa odjazdowa bryczke.

Styki sa wew. gearboxa wiec policz sobie rozebranie/skladanie a jak znam CapriASG (a znam) to ci wyczyscil i nasmarowal wszystko jak trzeba (hmm, dostles jeszcze konserwacje).

Nie prowadzi tez zakladu kowalskiego ani nie jest pomyslowym dobromirem-dziergaczem - wiec zakladam ze masz nowiutki caly elemencik prosto w fabryki - ktory tez kosztuje (zapewno kolo 100,00).

Jezeli chcesz zeby ta giwerka posluzyla ci jakis czas to masz teraz powod do zadowolenia.

 

Znajomy znad ramienia sugeruje, ze jezeli chcesz sobie odbic ten dodatkowy koszt, mozesz pozbierac kulki w nadarzynie - lesniczy bedzie wdzieczny.

 

 

Pozdrawiam

Yasiek

 

PS. Osobiscie dorabialem sobie styki do G36 poniewaz nie byl jeszcze dostepny caly element - jest to gowniana robota na 2h a rezultat jest niezbyt trwaly. Jak pojawil sie fabryczny cale element - od razu wymienilem - dzierganka lezy na polce na zapas i ku przestrodze.

Edited by yasiek
Link to post
Share on other sites

Dziękuję Yasiu za opinię. Nie znając tematu trafiłeś całkiem nieźle ;)

 

Wolałem sie nie wypowiadać, bo zwyczaj forum nakazuje wpowiadać opinię po zakończonym problemie, jednak najwyraźniej Cooler nie ma chwilowo czasu, ochoty lub czegokolwiek innego, by odebrać sprzęt z serwisu.

 

Fakty:

1. Na rewersie był opis "wymiana styków" - to błąd mojego pracownika, który przyjmował sprzęt i napisał to co sugerował klient, a nie wytłumaczył z czym to się wiąże.

 

2. Po diagnozie (w trakcie naprawy) trzykrotnie próbowaliśmy się skontaktować telefonicznie z klientem, aby potwierdzić koszt naprawy (w czwartek i piątek).

 

3. Mimo braku kontaktu, podjąłem decyzję o wykonaniu naprawy z uwagi na to, że klientowi zależało na czasie.

 

4. Usługa serwisowa w naszej firmie zakładająca otwarcie GB kosztuje:

- 80PLN dla sprzętu zakupionego u nas

- 120PLN sprzęt obcy

Obejmuje zawsze:

- przegląd

- diagnozę wszystkich podzespołów

- konserwację i wymianę smarów, jeżeli jest to potrzebne

- przestrzelenie i testy na chrono

 

Taki mamy standart i nie planujemy zejść poniżej niego (ani z ceną, ani jakością).

 

5. Mam nadzieję, że nowy nabywca karabinu, będzie zadowolony, że sprzęt przeżyje więcej niż jedną strzelankę

 

6. Podczas wczorajszej rozmowy telefoniczej z Coolerem dowiedziałem się, że nie zależało mu na dokładaniu do sprzętu, który już został przez niego sprzedany.

Czy to jest uczciwe?

 

7. Powyższa sprawa skłoniła mnie do podjęcia decyzji o zmianie procedur serwisowych, co niestety wydłuży czas naprawy, ale wykluczy takie przypadki.

 

8. Jak trzeba mogę przedstawić fotkę okablowania, które ma uszkodzoną izolację, przepaloną na wylot blaszkę stycznika i nadpalony styk spustowy.

 

p.s.

Cooler rozumiem, że nie o tym karabinie piszesz w swojej stopce, bo M15A4 TC, który jest u nas ma 350fps.

Edited by capri
Link to post
Share on other sites

to chyba szanowny kolega 220 pomylil porownywane uslugi:

 

1. wymiana kabelkow - kabelek za 5,00 brt +odlutowanie starego i przylutowanie nowego

2. wymiana stykow - wymiana calego modulu wew. gearboxa, w ktorym sa takze styki. Nie ma stykow w sprzedazy jako oddzielny element, jezeli ktos chce moze sam je sobie wystrugac - np. Ya z koniecznosci :).

 

Wg. mnie na stronie asgshopu ceny modulow ze stycznikiem kosztuja 85-119 zl, ale samych blaszek jakos nigdzie nie widac - wiec prosze o info jak mozna je zmienic inaczej niz wymienic calosc? Moze zanim ktos zacznie smarowac - sprawdzi o czym pisze. Latwo sie pomylic jak ktos niecalkiem wie o czym pisze.

Edited by yasiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...