Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki GFC Rockets


Recommended Posts

Kulasy niedostępne już, szkoda, bo tanie

Cena jak i niezły tor lotu, to ich niewątpliwa zaleta, ale co z tego jak w moich magazynkach kończą zwykle TAK . Magazynki do Sig MAG'a i M4 Boyi (mid capy, ale w hi-cap też rewelacji nie ma).

Problem zacinania się tych kulek jest już widoczny podczas ładowania magazynków przy pomocy szybko ładowarki...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj specjalnie czyściłem i poddałem renowacji moje wszystkie magi i tak:

z 5 magazynków mid-cap do auga firmy King Arms idealnie podają tylko 2, reszta jak im się zachce (parę razy kończyło się nieustannym pukaniem by wydobyć chociażby jedną kulkę)

2 magazynki low cap Boyia do M4 działa wszystko bez problemu

1 magazynek Magpul (wersja ekonomiczna na 70 kulek, nie wiem czy to jeszcze low czy już mid-cap) działa bez problemu.

Co do toru lotu - 400fps, precka Promka, gumka G&G - donośność 70m. Mierzone miarką, strzały do znaku wielkości arkuszu A3.

Link to post
Share on other sites

A ja powiem tyle

Lepiej kupić sobie te BB Kingi bez brandu Gunfire i zapłacić dużo mniej. No chyba ze ktoś lubi płacić ciężki grosz za kolorowe opakowanie, którym chce się na siłę nawiązać do czołowych marek typu G&G czy Madbull.

 

Dla mnie czyste zdzierstwo.

 

Do tego w firmowych BB Kingach nie widziałem pokiereszowanych kulek.

Link to post
Share on other sites

A powiedz proszę Zajaszcze czy tną Ci się w magach? Pytam bo ja testowałem jedną z pierwszych serii (rozdawane sample na bornym sulinowie) i zastanawiam się czy coś się zmieniło od tego czasu.

 

 

 

 

Witaj, sorry ze dopiero teraz

Mam 7 low-capów Bojca i 1 haj-kapa JG i w żadnym się nie tną.

 

EDIT: mały błąd

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Kulki Gunfire Rockets, jeszcze dziś będą dostępne do kupienia w Gunfire.pl

Tym czasem zapraszam na naszego firmowego facebooka (facebook.com/ASG.Gunfire) gdzie umieszczone są niezależne testy przeprowadzone przez użytkowników facebooka.

 

Powiem tak, pewne.

 

Jeszcze Ci "niezależni" którym się płaci pieniądz, żeby polubili Gunfire :)

 

Co najmniej niesmaczne.

Link to post
Share on other sites

Lesio - odpuść sobie. Kupiliśmy do testów po paczce od 0.25 do 0.36.

 

Te kulki zaczeły się ciąć już w szybkoładowarkach.

 

W midach - cięły się tak że nie dało się ich nawet opróżnić. Darkowi nawet w M249 w box'e na 2400 kulek się cięły.

 

Jak już coś opuściło lufę to latało w każdą stronę tylko nie za poprzednią kulką. Masakra...

 

Nie wiem czy pierwsze kulki z sampli nie były z innej partii ( te z bornego) gdyż tamte 0.20 i 0.25 latały jak by lepiej i nie cięły się w szybkoładowarkach.

Link to post
Share on other sites
Powiem tak, pewne.

 

Jeszcze Ci "niezależni" którym się płaci pieniądz, żeby polubili Gunfire :)

 

Co najmniej niesmaczne.

 

 

 

 

Jakby co ja kupowałem te kulki na azteko.pl :P

Bo niestety od gunfire.pl staram się trzymać z daleka...

 

 

 

 

Lesio - odpuść sobie. Kupiliśmy do testów po paczce od 0.25 do 0.36.

 

Te kulki zaczeły się ciąć już w szybkoładowarkach.

 

W midach - cięły się tak że nie dało się ich nawet opróżnić. Darkowi nawet w M249 w box'e na 2400 kulek się cięły.

 

Jak już coś opuściło lufę to latało w każdą stronę tylko nie za poprzednią kulką. Masakra...

 

Nie wiem czy pierwsze kulki z sampli nie były z innej partii ( te z bornego) gdyż tamte 0.20 i 0.25 latały jak by lepiej i nie cięły się w szybkoładowarkach.

 

 

 

A mi latają prościutko do celu... Nie wiem czy znowu miałem szczęście czy dobra partia...

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...