Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lipo Power Bean


Recommended Posts

Sam nie posiadam, ale znajomy ma i bardzo narzeka. Na początku dziadowo chodziło, potem przestało w ogóle. Może trafił na wadliwą sztukę.

 

Zainwestuj lepiej w modelarski pakiet i nie martw się tym, że ma inną wtyczkę. W normalnym sklepie modelarskim mogą Ci to zrobić za darmo.

Link to post
Share on other sites

Sam nie posiadam, ale znajomy ma i bardzo narzeka. Na początku dziadowo chodziło, potem przestało w ogóle. Może trafił na wadliwą sztukę.

 

Zainwestuj lepiej w modelarski pakiet i nie martw się tym, że ma inną wtyczkę. W normalnym sklepie modelarskim mogą Ci to zrobić za darmo.

Akumulatora PowerBean używam już jakiś czas(7.4 2200mAh 25C) narzekać nie mogę, spisuje się bardzo dobrze. Może kolega miał kiepską ładowarkę że mu tak szybko padł?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Ja posiadam LiPo powerbeana 7.4V, jest gdzieś po 20-25 rozładowaniach na strzelankach i dotąd nie miałem z nim żadnego problemu - działa świetnie, nie mam żadnych zastrzeżeń, jedynie cele mi się trochę rozjechały, ale to nic nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites

Jestem raczej na nie. Ostatecznie do sp110. Ostatnio przy -14 st. mimo pełnego naładowania 3 listkowa 3S na sp 120 oddala parę strzałów i cisza.

 

A kto ci naopowiadał głupot, że li-po sa nieśmiertelne w niskich temperaturach ?

Jak każdy pakiet nie lubią zimna. Optymalna temp dla akumulatorów to 15-30 stopni na plusie. Mniej tez sie da ale pakiety to odczuwają. Tym bardziej że masz zdechlaczka a nie pakiet.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Nie polacem akumlatorów jak i ładowarek tej firmy. Zdarzasię że sie trafi na normalną sztukę, i wszystko jest ok, ale często zdarza się że batka nie działa, albo jest zwarcie(a firma "nie przyjmuje zwrotów, bo użytkowanie nie zgodne z przeznaczeniem") itp. Nie polecam.

 

Skąd masz takie informację, że firma nie przyjmuje zwrotów? Co istotne, to nie my przyjmujemy reklamacje tylko sklep, który dokonał sprzedaży, więc to co piszesz to zwykłe kłamstwa i oszczerstwa. A jak mi wiadomo, sklepy od ręki wymieniają wadliwe produkty. Ciekaw jestem czy chociaż raz korzystałeś z akumulatora albo ładowarki Power Bean bo widzę że do powiedzenia na ten temat masz wiele, ale nie stoi za Tobą doświadczenie niestety.

 

Akumulatory sprawdzamy zawsze w firmie przed dostawą do sklepu, więc wszystkie jakie trafiają do naszych dystrybutorów są w 100% sprawne, jedynie użytkownik może uszkodzić akumulator, poprzez niewłaściwą eksploatację.

 

Chyba zatrudniła Cię konkurencja, bo zauważyłem że masz tendencje do wykopywania starych tematów.

Edited by POWER BEAN
Link to post
Share on other sites

Że niby mnie to bawi? A może jestem z firefoksa i chce zareklamować swój produkt :icon_mrgreen: A więc reklamuje: Firefoksy rządzą nigdy się nie psuje, nie przepalają i działają do -50c bez strat w energii. Możliwość negocjacjii ceny na PW. Polecam :maniak_OK:

eeetam to nie chcę...szukam takiej która mi zwiększy FPSy.

 

W teamie jedna fasolka spuchła po miesiącu używania... ale nie wiem jak była traktowana.

Link to post
Share on other sites

Skąd masz takie informację, że firma nie przyjmuje zwrotów? Co istotne, to nie my przyjmujemy reklamacje tylko sklep, który dokonał sprzedaży, więc to co piszesz to zwykłe kłamstwa i oszczerstwa. A jak mi wiadomo, sklepy od ręki wymieniają wadliwe produkty. Ciekaw jestem czy chociaż raz korzystałeś z akumulatora albo ładowarki Power Bean bo widzę że do powiedzenia na ten temat masz wiele, ale nie stoi za Tobą doświadczenie niestety.

 

Akumulatory sprawdzamy zawsze w firmie przed dostawą do sklepu, więc wszystkie jakie trafiają do naszych dystrybutorów są w 100% sprawne, jedynie użytkownik może uszkodzić akumulator, poprzez niewłaściwą eksploatację.

 

Chyba zatrudniła Cię konkurencja, bo zauważyłem że masz tendencje do wykopywania starych tematów.

 

Widzę że pb mnie śledzi :icon_eek:

 

 

Że niby mnie to bawi? A może jestem z firefoksa i chce zareklamować swój produkt :icon_mrgreen: A więc reklamuje: Firefoksy rządzą nigdy się nie psuje, nie przepalają i działają do -50c bez strat w energii. Możliwość negocjacjii ceny na PW. Polecam :maniak_OK:

 

eeetam to nie chcę...szukam takiej która mi zwiększy FPSy.

 

W teamie jedna fasolka spuchła po miesiącu używania... ale nie wiem jak była traktowana.

 

Batki raczej nie zwiększą fps tylko rof.

Edited by lisek9811
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...