Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo (Kłomino) 2005 (Edycja druga) 19-21 sierpnia


Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!! Mam pare pyatan odnosnie tego zjazdu szalencow :twisted: gdzie dokladnie znajduje sie ten teren i jak tam mozna z olsztyna przyjechac ,bo jest mozliwe ze jeszcze nikuska uda mi sie namowic i pare osob z warmii i mazur!! Trzeba w koncu rozwinac skrzydla i pokazac sie gdzies w Polsce!!

 

Prosze o potwierdzenie dokladnej daty poniewaz musze w pracy zlozyc propozycje urlopu bo jestem chcetny do Was przyjechac i zobaczyc czy Wasza grochowka jest tak samo wiatropedna jak nasza :wink:

 

pozdrawiam

/155 Delta Olsztyn

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mycha to bedzie koncowka sierpnia wiec bedzie cieplutko :twisted: jest mozliwe ze odemnie z delty przejedzie ok 5-10 osob i jeszcze moze namowie OGUra i IOAT wiec mozliwe ze z warmi przyjedzie ok 15 osob ale to sa tylko wstepne przypuszczenia

Link to post
Share on other sites
eszcze moze namowie OGUra i IOAT

 

Hyh... troche nas tam mało ostatnio to bez napalania się na tłumy :P Jak będzie kasa to napewno. Ja pewno do irlandców spadam do roboty to ino nie jestem pewien. Jeszcze kupa czasu to nie ma się co deklarować przedwcześnie. Gdyby pieniądze rosły na drzewach.... :roll:

Link to post
Share on other sites

Po niewielkich problemach mamy już nieoficjalne pozwolenie, trzeba jeszcze wysłać pisemną prośbę - później już tylko przygotować teren.

 

Niestety stołówka, która w ubiegłym roku pełniła rolę szpitala w tym roku będzie niedostępna ze względu na jej fatalny stan techniczny.

 

Wyznaczona jest już osoba, która poprowadzi imprezę po jej rozpoczeciu.

Więcej info wkrótce.

Link to post
Share on other sites

Niestety stołówka, która w ubiegłym roku pełniła rolę szpitala w tym roku będzie niedostępna ze względu na jej fatalny stan techniczny.

zimą tego jeszcze stała i spacerowaliśmy sobie po niej troszkę...

Wilku - od zimy wyjęli pewnie ze ścian wszystkie możliwe pręty zbrojeniowe :P

Link to post
Share on other sites
Niestety stołówka, która w ubiegłym roku pełniła rolę szpitala w tym roku będzie niedostępna ze względu na jej fatalny stan techniczny.
zimą tego jeszcze stała i spacerowaliśmy sobie po niej troszkę...

 

Ja tam nie chcę wyjść na pesymistę, ale ta stołówka to już 2 zimy temu miała takie atrakcje jak płyta betonowa, która oderwała się od sufitu i zawinęła śicznie na takim jednym murku... Chyba, że mylę budynki, ale nie sądzę...

 

Świetne miejsce na szpital - ostateczne rozwiązanie kwestii rannych... :roll: :wink:

 

Mam nadzieję, że w tym roku okoliczności przyrody pozwolą mi dotrzeć na imprezkę. W końcu dość blisko mamy...

 

-

Link to post
Share on other sites

Ritter - to właśnie ten budynek. Jest to najlepszy budynek w całym miasteczku, ale niestety coraz gorzej z jego kondycją. :(

Na pocieszenie możemy sobie wziąć wszystkie bloki i część kamienic oraz ten duży szpital przy końcu placu (kto był ten wie o który budynek mi chodzi).

 

Przyjechać może każdy, kto ma ukończone 16 lat i jest osobą odpowiedzialną (osoby niepełnoletnie z pisemną zgodą opiekunów i kimś starszym, kto za nie poręczy i zaopiekuje się nimi podczas zlotu). Regulamin będzie dostępny wkrótce.

Link to post
Share on other sites

małe pytanko ... czy na zlocie obowiązuje jakaś granica fps'ów ?? czy inne ograniczenia mocy ?? albo zasada, że każdy musi przed strzelanką dać wypalić ze swojej broni do siebie ... bo skoro nie ma zaufania do innych to jak ktoś ma mieć do niego ??

 

tak ostatnio czytam te forum i zaczynam się zastanawiać ile trzeba jeszcze aby ktoś naprawdę poważnei ucierpiał ...........

Link to post
Share on other sites

Po 1. W Polsce mocny tuning jak narazie standardem nie jest...

Po 2. Odnośnie ograniczń krzyczą ludzie którzy mają zazwyczaj poniżej 350 fps i co ciekawe mając taką moc repliki starają się strzelać z jaknajwiększej odległosci na grnicy zasięgu czasem są sytuacje kiedy strzelamy na mnijesza odległość. Jak myślisz jak ktoś ma 400 czy 450 fps to jest mało mądrym małolatem myślącym non stop w co tu strzelić czy raczej podkręca giwere zeby na DUZYCH dystansach zwiększyć osiągi.

 

Z tego co sobieprzypominam to w Kłominie nie było walk o pomieszczenia tylko raczej wymiana kulek "obsady" budynku ze szturmanami czyli dystans raczej srednio duzy.

 

Żeby nie było że robie sobie scieżkę do zabawy 500 fps w pomieszczniach, mam półstockowe CA (wymieniłem nieszczelne elementy) i mam na koncie kilka dziur po kulkach zarówno z giwer stockowych jak i dopalonych.

 

 

pzodr.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...