Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo (Kłomino) 2005 (Edycja druga) 19-21 sierpnia


Recommended Posts

Alpha Squad prawdopodobnie stawi się w pełnym składzie

 

co do muzyczki , ja jestem za

np.kawałek Drowning Poola-Bodies lub Bloodhound Gang-The Roof is on Fire czy inne ostrzejsze brzmienia według mnie dodadzą troche klimatu

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może spróbuję wyekspilikowac pewne kwestie bardziej wyraziście.

 

Ileż to lat dobrze bawiliśmy się bez muzyki?

Wiele - prawda. Jej brak nikomu nie przeszkadzał a ona sama nie stanowiła warunku sine qua non (trudne słowo) dobrej zabawy. Natomiast jej obecność może być czynnikiem, który pewnej części osób zdeprecjonuje (jeszcze trudniejsze słowo) dużą część przedmiotowej imprezy.

 

Miast tego amatorom głośnej muzyki i tego rodzaju klimatu proponuję po raz kolejny obejrzeć BHD. Najlepiej przy podkręconej do maksimum muzyce i zasłoniętych oknach.

 

Czy chodzi o to, żeby ASG zamienić w cyrk, z tresowanymi pieskami biegającymi dookoła areny (dla "klimatu" rzecz jasna)? To niech QBS załatwi trochę sprzętu i zrobimy spektakl światła i dźwięku. Może lasery jakieś albo chociaż kilka stroboskopów i reflektor plot. Jakieś dymy kolorowe i koniecznie podkręcone basy...

 

Owszem w czasie pokazu tło muzyczne może być wskazane. W czasie rozgrywek można też puścić w tle odgłosy walki (nie wiem czemu kojarzy mi się to z "odgłosem paszczą" ;) ) względnie jakiegoś muezina, ale bez przesady. Dostojewski pisał kiedyś o butach ważniejszych od Szekspira...

 

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Jeśli muzyka ma działać na zasadzie radyjka na dachu auta . To jeszce to przeżyje ale jesli ktoś myśli o kolumnach ( 100% mocy ) i muza ..... to zastanowie się nad przyjazdem bo wtedy to będzie jak to kolega dobrze powiedział CYRK.

Link to post
Share on other sites

Witam.... i mam pytanie odnosnie imprezy w Bornem. Czy uzywacie jedynie elektrycznych karabinow ?! czy sprezynowe tez moga byc?! Mieszkam niedaleko Bornego i chcialbym z kilkoma kolegami (ok.4) wziac udzial w tegorocznej imprezie. NIe ukrywam ze bylaby to nasza 1 impreza tego rodzaju. I czy mozna by bylo miec 2 bronie ?! tj. krotka i dluga ?! Prosze o odpowiedz, w regulaminie nie znalazlem nic na ten temat. :)

Link to post
Share on other sites

Używamy też karabinów napędzanych siłą wiatru oraz samostrzałów (ale tylko na kulki 11mm). Można posiadać dwie Bronie, Koran zezwala. Niestety bigamia jest karalna.

 

Regulamin zaś o tym nie wspomina ponieważ są to informacje niejawne, które znane sa tylko nielicznym, a przekazuje się je jedynie szeptem i koniecznie po zmroku by nikt niepowołany nie odczytał ich z ruchu ust...

sciana.gif

Link to post
Share on other sites
Czy to znaczy ze jesli bedzeimy miec sprezynowe to mozemy wziac udzial w zabawie !? Powiem szczerze ze rok temu bylem na tej imprezie ale jako przejezdny. W tym roku chcialbym z innej strony na to popatrzec. :)

Jasne, ze mozesz wpasc - Air Soft Gun to nie tylko elektryk... :roll:

Co do dwoch broni, tak, mozna miec ile sie chce...

Eeeeh

Link to post
Share on other sites

Listę uaktualniiam codziennie wieczorem (czasem co 2 dni) ale i tak chyba używamy innego systemu miar - bo ja naliczyłem 63 :wink:

Tak więc uwaga - zostało naprawdę niewiele miejsc. Przypadki zgłoszeń po przekroczeniu magicznej liczby 100 będą rozpatrywane indywidualnie. Brak odpowiedzi na zgłoszenie (gdy lista będzie już zapełniona) jest jednoznaczny z jego odrzuceniem.

Link to post
Share on other sites

Są osoby, które są odpowiedzialne za przygotowanie scenariusza, jednak przygotują go dopiero, kiedy będzie wiadomo jaki teren dostaniemy. Zrobię co w mojej mocy aby wreszcie ustalić to do końca przyszłego tygodnia.

Link to post
Share on other sites
Czyli jak ktoś nie załapie się na miejsce na liście, to nie ma co przyjeżdżać? Czy tylko nie dostanie michy z żarciem ?? Widzę juz sporo ludzi na liście a nie widzę tych właściwych :wink:

 

W innym przypadku sama "lista" i ograniczenie z nią związane nie miały by większego sensu. Powiem krótko: Kto ma być ten będzie tak czy inaczej, a ludzie, którzy zasłużyli na miejsce napewno je dostaną.

 

Co do michy z żarciem - to nie przypominam sobie abym gdziekolwiek o niej wspominał i nie jest pewne czy uda się ją załatwić dla każdego.

Link to post
Share on other sites

Ej QBS jak myslisz czy będzie jakieś (nazwijmy to ,,strzezone,, ) pole namiotowe przy terenie samego zlotu ?? Tam gdzieś z tyłu . Bo od Saszy daleko troszke jest :P I w stanie hmmmmm wiecie ... cięzko bedzie wrócić :P . Pamietam po zeszłej edycji , kiedy zrobiłem 5 takich rundek :/ . Sam pamietasz jak marudziłem :P .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...