Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo (Kłomino) 2005 (Edycja druga) 19-21 sierpnia


Recommended Posts

Do spostrzegawczych nie należę:)) chyba. Najpierw weszłam na główne forum i napisałam:

 

"Cześć. Po pierwsze mam pytanie czy wybieracie się w tym roku do Bornego na Zlot ??? - w zeszłym roku bitwa na czołgowisku była piękna Smile))

Po następne...Zapraszam na stronkę www.republika.pl/zlotborne czekamy na Wasze reportarze ze zlotu i fotki. I jeszcze prośba: chcemy aby z biegiem czasu ta stronka była naprawdę znana i odwiedzana, jak byście mogli umieścić linka do niej u siebie oczywiście linki do waszej strony umieścimy na zlot borne i na stronce www.mplastik1.republika.pl (moglibyście przesłać nam swoje logo abyśmy mogli je umieścić przy linkach:)

Ruda Max"

 

potem znalazłam odnośnik do Bornego :)

Nic to..juz wiem że będziecie na Zlocie i się bardzo cieszę a prośbę swą co do linków ponawiam tutaj i teraz...mam nadzieję że tym razem niczego nie przegapiłam :))

Ruda

Link to post
Share on other sites
  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bylem rok temu w bornym ale niestety nie zalapalem sie na strzelanie ;( mialem ze saba karabin i caly sprzet ale nie wiedzialem ze jest oprocz zlotu akcja asg! w tym roku tez bede i mam zamiar uczestniczyc. i mam pytanie czy trzeba sie zglaszac i bylic za tez zlot?

Link to post
Share on other sites

UWAGA UMUNDUROWANI !

Za rozbicie namiotow, parkowanie samochodów i korzystanie z urządzeń sanitarnych od militarnych nie będą pobierane żadne opłaty!!

Dlaczego ? Jak to funkcjonuje?

Aby uniknąć wszelkich spekulacji i nieporozumień zapytaliśmy o to organizatora zlotu, oto co usłyszeliśmy:

Prezes oraz członkowie Stowarzyszenia Miłośników Historii Militarnej Bornego Sulinowa od początku zakładali, że Zlot Historycznych Pojazdów wojskowych będzie dla ludzi umundurowanych bezpłatny. W tym roku również nie będą pobierane żadne opłaty od militarnych.

Naszym celem jest promocja miasta, z jego niepowtarzalnym pięknem przyrody i unikalną historią wojskową. W trakcie trwania zlotu zarabia całe miasto: sklepy, pola namiotowe, pensjonaty itd. Ludzie militarni tworzą ten zlot, przywożą sprzęt, dbają o atrakcje dla "ludności cywilnej" :) chwaląc się co potrafi ich ukochany sprzęt na czołgowisku pełnym przeszkód. Bez nich nie było by imprezy a tym samym nie zarobiło by miasto. Widząc to Urząd Miasta i Gminy Borne Sulinowo dotuje to przedsięwzięcie wraz z lokalnymi i regionalnymi sponsorami. Media również nie pozostają bierne i czynnie włączają się w tę akcję. Nie brak również ludzi zaangażowanych w tworzenie tego zlotu całym swoim militarnym sercem, dla których jedyną satysfakcją jest obserwacja rozkwitającego z roku na rok coraz piękniej Zlotu Historycznych Pojazdów Wojskowych w Bornym Sulinowie. Wszystkim tym osobom jesteśmy wdzięczni za promocję Bornego Sulinowa i tak wielką pomoc.

No i juz wiem. Niedowiarkom proponuję aby zadzwonili do Bornego tel. jest dostepny na stronie Miasta i Gminy Bornego Sulinowa jak i na stronie www.republika.pl/zlotborne :))))

Link to post
Share on other sites
UWAGA UMUNDUROWANI !

Za rozbicie namiotow, parkowanie samochodów i korzystanie z urządzeń sanitarnych od militarnych nie będą pobierane żadne opłaty!!

Dlaczego ? Jak to funkcjonuje?

Aby uniknąć wszelkich spekulacji i nieporozumień zapytaliśmy o to organizatora zlotu, oto co usłyszeliśmy:

Prezes oraz członkowie Stowarzyszenia Miłośników Historii Militarnej Bornego Sulinowa od początku zakładali, że Zlot Historycznych Pojazdów wojskowych będzie dla ludzi umundurowanych bezpłatny. W tym roku również nie będą pobierane żadne opłaty od militarnych.(...)

Wlasnie znalazlam tego oto linka: http://www.zlot.darlowo.info/

VII Miedzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdow Wojskowych w Darlowie odbywa sie 1-3. lipca...

Czyzby mialy sie odbyc dwa zloty ZHPW, czy moze zmienil sie termin Bornego,

a moze nie wyszlo polaczenie tych dwoch atrakcji... :(

Link to post
Share on other sites

Darłowo jest 1-3 lipca jak zwykle na Patelni w Darłówku :))) Impreza jak się patrzy i z długgoletnią tradycją, Borne natomiast jest drugim zlotem 18-21 sierpnia. Krótrza tradycja samego zlotu ale za to tereny z niesamowitą historią i klimetem. Tak że mamy dwa zloty :))) z czego jestem bardzo zadowolona:)

Link to post
Share on other sites
Darłowo jest 1-3 lipca jak zwykle na Patelni w Darłówku :))) Impreza jak się patrzy i z długgoletnią tradycją, Borne natomiast jest drugim zlotem 18-21 sierpnia. Krótrza tradycja samego zlotu ale za to tereny z niesamowitą historią i klimetem. Tak że mamy dwa zloty :))) z czego jestem bardzo zadowolona:)

Uuufff, to fajnie - szykuja sie dwie super imprezy :D

Link to post
Share on other sites

Mam takie male pytanie do organizatorow. Czy jest stworzona jakas lista na ktora mozna sie wpisac?? Bo z tego co wyczytalem to nie ma zadnego wpisowego na zlot. Ale jakas liste mozna by zrobic zeby orienatacyjnie bylo wiadomo ile osob z jakich miast bedzie!

Link to post
Share on other sites

Przepraszam wszystkich za tymczasowy brak odzewu z mojej strony - jest to spowodowane pracą przy Auto Tuning Show, który pomagałem organizować - zaczyna się dzisiaj więc problem z głowy. Wracam do akcji za ok. 2 tygodnie (dowództwo wymaga aby zdać warunek :wink: ) Wtedy więcej informacji.

 

Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

 

Kuba QBS

Link to post
Share on other sites

Dwoje militarnych ludków, stwierdziło, że nie bawi ich oglądanie gościa w Urzędzie Stanu Cywilnego, ani typowe zachowania podczas ceremonii ślubnej :)( np. kiecka w stylu beza :)). Po pewnych uzgodnieniach i z wielką pomocą Organizatora zlotu, zapadła decyzja, że ślub odbędzie się w czasie trwania zlotu. Będzie to wydarzenie jak najbardziej militarne w klimacie historycznym. Więcej informacji w drugiej połowie czerwca.

Ruda Max

Link to post
Share on other sites

Nastały czarne chwile dla Kłomina.

Jest to prawdopodobnie ostatni zlot na tym terenie.

Dowiedziałem się wczoraj, że decyzją komisji powołanej przez radę miasta Kłomino zostaje poddane rozbiórce.

Naturalną rzeczą jest, że tak wielki obiekt nie zniknie z dnia na dzień, ale w przyszłym roku zapewne będziemy mogli strzelać się tylko na kupce gruzu. Prawdopodobnie będzie to wtedy zlot jakich wiele - czyli użyty zostanie rozległy poligon (wojskom radzieckim wystarczył więc nam też powinien).

Tak więc jest to niejako impreza pożegnalna dla naszej ostoi CQB, uczcijmy to z szacunkiem i wymieńmy tam wiele kulek.

 

Więcej info w weekend lub zaraz po nim - wybieram się do Bornego Sulinowa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...