Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo (Kłomino) 2005 (Edycja druga) 19-21 sierpnia


Recommended Posts

no wiem, że Ci co podkręcają to raczej wiedzą co robią ..... ale jak sobie poczytałem o tych (jak dobrze pamiętam) Szwedach ze zlotu Camo to .... zacząłem się mocno zastanawiać ... a to prawda krzyczę bo będę miał chyba najsłabszego eag'a czyli stockowego Famas'a ;-)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli nic nie wypadnie --=ASG=--s.c--=BB=-- wstawi sie na zlot ale napewno nie w pełnym składzie ale potrzebuje kilka informacji...

-Ile trzeba mieć lat?

-Czy ktoś tam wogule sprawdza tam ile ma sie lat

-mniej+więcej ile będzie kosztować wstep?

-Co jest obowiązkowe?

No a coś o nas bo pewnie nikt nas nie zna (ale pozna)

Jesteśmy z Białego Boru tam gdzie jak moze znacie ASWAT tak jak są a nazwie teamu ostatnie dwie litery "BB"(Biały Bór) jesteśmy zarejestrowani na ASG.pl mozna zobaczyć

pozdr.

radar_666s team>>> "ASG-s.c-BB"

Link to post
Share on other sites

W tym momencie bez dwóch zdań zgadzam się z wilkiem.

Choć w zeszłym roku na zlocie w Kłominie nie byłem, to jednak samo miasteczko (heh, to chyba za duże słowo :wink: ) udało mi się zwiedzić jakiś rok wcześniej i wiem, jak tam wygląda.

Kłomino z roku na rok niszczeje, niektóre budynki wyglądają już bardzo kiepsko (naczytałem się tutaj sporo bodajże o stołówce, która za mojej w Kłominie bytności (późna wiosna 2003) już nie wyglądała najlepiej), leży trochę różnego rodzaju gruzu, a ze ścian i sufitów w niektórych miejscach (nie mówię, że wszędzie :P ) wystają różne dziwne rzeczy :P

Więc, jeśli o mnie chodzi, to strzelanie powinno być dla osób pełnoletnich.

 

Pozdrawiam i załączam wyrazy współczucia dla QBSa, który zaraz będzie miał tu kolejną dyskusję w stylu "Pełnoletni a niepełnoletni" :wink: , więc proponuję mu zajęcie zdecydowanego stanowiska w tej sprawie

Link to post
Share on other sites

Impreza jest kontynuacją pierwszej części ASG Kłomino - i tak samo jak część pierwsza jest organizowana bezpłatnie. Nie ma wpisowego, ale przez to warunki są też uboższe. Co do tegorocznego noclegu - będzie prawdopodobnie pole namiotowe przy Zlocie Pojazdów Militarnych, dla chętnych pensjonaty (odpłatnie).

Co do sprawy wieku - to prawdopodobnie będzie to 16 lat za pozwoleniem opiekunów + osoba, która poręczy i zaopiekuje się nieletnim podczas trwania imprezy, aczkolwiek niewykluczone jest że impreza będzie jedynie dla osób pełnoletnich (z uwagi na charakterystykę terenu) To kwestia, która będzie jeszcze przedyskutowana.

Link to post
Share on other sites

Akurat Dziś mam 16 lat więc pojade tam.

Ponieważ] moja drużyna "HKT"(harcerski klub techniki) dowodzony przez grupę chłopaków takich jak my tutaj, nie pojedzie tam w całym składzie tylko 2-3 osoby.

Odpowiedzialnoś całą weźmie za mnie mój ojciec który popiera moje zainteresowania i sam kupił mi m4. Więc z tym nie ma najmniejszego problemu. Chciałem spytać czy prócz tego trzeba spełnić jakieś inne warunki (oprócz tego że sprzęt i umiejętnści)? :)

Chciałbym tagże dołączyć się do jakiejś drurzyny czy jest taka opcja :?:

objecuję że ta drużyna nie pożałuje)

A propo hkt można wejć na www.hkt.shl.pl :lol:

Link to post
Share on other sites

Nie sądze, aby BlackHawk ruszył się gdziekolwiek gdzie pojawi się ASG :) I mimo tego, że zarzeka się iż się nie boi to wątpię aby jakąkolwiek drogą legalnej perswazji udało mi się ściągnąć tą chudą, aczkolwiek jakże pożądaną atrakcję.

 

Jeśli będzie zainteresowanie możemy pod pretekstem "Happeningu" przypuścić szturm na jego twierdzę zwaną mieszkaniem.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko wyraze swoje zdanie na temat niepelnoletnich - jesli chodzi o Szczecin

to w naszej grupie nie ma raczej nieodpowiedzialnych gowniarzy, a (jesli organizator pozwoli) to chcielibysmy

zabrac na nasza odpowiedzialnosc kilku "mlodzikow".

Moze to i glupi pomysl, ale mozna wprowadzic wymog posiadania kasku/helmu przez niepelnoletnich... :roll:

To tyle ode mnie 8)

Link to post
Share on other sites

Helm helmem ale wazne jest to co pod tym helmem jest w glowie!! Z Nikusem z OGUra strzelam juz od ponad roku!! Jest nieletni a zachowuje tak jak wiele osob mogloby sie zachowywac!! I wiem ze w Polsce jest wiele takich osob!! Tutaj powinni zrobic na poczatku selekcje dowodcy grup patrzac kto jest powazny i odpowiedzialny a kto nie!!

Link to post
Share on other sites

QBS wypowiedział się chyba wystarczająco jasno odnośnie uczestnictwa nieletnich, prawda?

Każdy z nieletnich musi mieć opiekuna na miejscu.

W obliczu tego nie widzę powodu (a już tym bardziej sensu) rozpętywania kolejnej dyskusji z cyklu: "Dojrzali nastolatkowie a niedojrzali dorośli" :? :wink:

 

Uwaga ta nie jest kierowana ad personam, jest tylko uwagą ogólną. Nie chciałbym przy okazji każdego zlotu czy innej imprezy czytać znowu o tej samej kwestii wieku...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...