Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo (Kłomino) 2005 (Edycja druga) 19-21 sierpnia


Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Włąsnie , gdzie sie spotykamy w piatek ?? Jakies konkretne miejsce i czas.

Na miejscu zlotu? :) Spróbuję wydzielić dla nas miejsce i zrobić jakąś autonomiczną bazę ogrodzoną drutem :D

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Organizatorzy Zlotu Pojazdów Militarnych proszą nas o pomoc jeśli doszło by to jakiejś bójki z miejscowymi (w razie czego).

 

Na zlocie prawdopodobnie będę czarnym Jeepem Cherokee - jego szukać.

 

Woda - będzie z tego co mi wiadomo.

Kible Toi Toi.

 

Osoby niezmotoryzowane mogą mieć problem z dojazdem do Kłomina - organizatorzy nie zapewniają transportu.

 

Proponuję dogadać się z ludźmi od bus'ów z Szczecinka.

W razie problemów spróbuję pomóc.

Link to post
Share on other sites

Chyba będę tam kilka dni wcześniej bo chcę przygotować nasz sektor.

 

Chcę to jakoś ogrodzić i zaimprowizować bazę.

 

 

Jeśli nie będzie to dla Was problemem poproszę o zrzutę (5 - 10 zł) na pokrycie części kosztów (paliwo, materiały potrzebne na zlot). Nie jest to wielka suma i mam nadzieję, że nie będzie to dla Was problemem.

Oczywiście jeśli ktoś nie da - nic się nie stanie, ale brak środków może zakłócić w jakiś sposób zlot.

Link to post
Share on other sites

:) Datki to na miejscu - początkowe koszty wyłożę ze swoich, ale nie stać mnie na całkowity sponsoring takiej imprezy. W zamian przywioze trochę sprzętu - aby życie na terenie zlotu było dla nas łatwiejsze.

Link to post
Share on other sites

Scenariusz będzie wystarczająco wcześnie abyście zdążyli się z nim zapoznać. Zapewniono mnie, że powinien być gotowy do końca lipca.

2 tygodnie czasu to wystarczająco aby wykuć go na pamięć :)

Link to post
Share on other sites

A ja mam kolejne pytanie: jak będą dzielone zespoły...

Na przykład nam ze Szczecina, tj SPAT, STReFA i kilku niezrzeszonych chcielibyśmy zagrać razem

ze względu na to, że co tydzień gramy przeciwko sobie i jest to jedna z niewielu

sytuacji, w których mamy szanse zagrać razem... (to taka moja mała prośba, choć nie znam jeszcze szczególów scenariusza)

 

Zabieramy (właściwie ja) paru niemców ze sobą, więc się QBS jakoś oznacz jako organizator

żeby Cię można było łatwo znależć

 

Sorry że piszę tu, ale Szczecin w większości przyjeżdźa w sobotę i zostaje do niedzieli.

 

Co do zrzuty to przekażę to info wszystkim jadącym na zlot maniakom

edit:tym ze szczecina of korz

 

 

Chwała Ci QBS za Toi Toi'e :wink:

 

 

I na samym końcu: Boshe, jak dobrze że będą budynki!!! 1074.gif

1209.gif HURRA[/i]

Link to post
Share on other sites

Myślalem o kombinacji:

Kapral + Wrocław + 3city + GWNh + FST + Toruń + Bydgoszcz + BucNaz + Pluton + BlackHawk Wałcz + Skorpion - Miłosław

 

Szczecin + niezrzeszeni + Dzikie Gęsi + Green Pigz + Gorylas z Poznania (zrzeszamy bractwo nieludzi) + BRT + reszta squadów

 

Co myślicie o takim układzie?

Link to post
Share on other sites

Witam!

Bardzo zadko sie loguje na tym forum z pewnych powodów.

 

Chcialem jednak powiedziec że bardzo sie ciesze na ten zlot,ogromnie doceniam wysilki organizatorów i moge zapewnic że SPAT stawi sie zbrojnie jesli bedzie potrzeba przepedzic miejscowych, lub zaoferuje inną pomoc jesli zajdzie taka potrzeba.

 

over and out

Link to post
Share on other sites

W zeszłym roku była młucka miedzy miejscowymi a oddziałem SS, oczywiscie rekonstrukcyjnym. Potem przyłączyli się sowieci, reszta aliantów, ochroniarze i policja. Generalnie poszło o jakiś głupi text o grupie rekonstrukcyjnej.

 

Co do podziału to FST chętnie stanęło by po jednej stronie z Gorylami bo troche już się znamy, potrafimy się dogadać i działać razem. Zobaczymy jeszcze co oni powiedzą ale mam nadzieje, że będziemy w jednej drużynie.

Pozdrawaim!

Link to post
Share on other sites

Jak macie zamiar się dzielić i łączyć, marudzić itp to może Qbs określiłby termin do którego ostatecznie ten podział się dokona, gdyż dla piszących scenariusz jest to dość istotne.

Podział według mundurów miałby sens gdyby nie to, że tych mundurów i kolorów, różnych ubiorów nie będących mundurami jest masa, ale może coś z tego by wyszło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...