Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo (Kłomino) 2005 (Edycja druga) 19-21 sierpnia


Recommended Posts

Z tego co wiem BD zamierza grac z Bucnazem i chyba niejedna juz osoba sie w tej sprawie do Ciebie, QbS, odezwala.

Ano... coś mi tu nie pasuje...

QBS, czy możesz mi odpowiedzieć na mail, który napisałam z tydzień czy dwa temu? Szczerze: kiepsko mi się widzi granie przeciwko moim "buddy"-m :roll: Akurat dla mnie to ważne, aby mieć pewność, że osoba pilnująca moich pleców rzeczywiście tam jest :|

Link to post
Share on other sites
  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyczuwam nadmiar testosteronu 8)

Uspokójta się, na pewno da się dogadać:P

Na pewno nie rozdzielane będą Team'y. Reszta to kwestia liczebności...

Choć ważna jest też ilość AEGów, gaziaków i sprężyn w obu drużynach... :roll:

Współczuję Ci QBS z tym podziałem - już węszę kłopoty i problemy :?

Link to post
Share on other sites
Wyczuwam nadmiar testosteronu  8)

Twój mężczyzna wrócił z siłowni ? Sprawdź czy nie ma gdzieś schowanej strzykawki :P

Mycha nie żebym się czapiał ale testosteron ma każdy zdrowy człowiek - nawet Ty więc nie róbmy problemu z tytułu jego ilości u różnych osobników :P

 

Qbs - podziel wszystkich jak Ci się podoba i nie słuchaj wymysłów bo podział nigdy do końca nie będzie się podobał wszystkim. Zaraz się zacznie: ja chcę być z Kapralem, a ja przeciwko i będzie boruta.

Podział musi być taki by nie było zbyt dużej dysproporcji w doświadczeniu ludzi oraz ich liczbie. Nikt nie podał jaką broń będzie miał więc nie ma co dzielić na gaziaki, sprężyny i aegi żeby było tego po równo.

Link to post
Share on other sites

Matko Bolesna - czy Wy macie jakieś problemy na kanwie tego podziału?

Jak dzieci w przeszkolu. Qbs podaj to, Qbs podaj tamto... Qbs, a dlaczego tak... Qbs bo my byśmy chcieli inaczej...

 

Swoje sugestie Qbs'owi przekazaliście. A on zapewne na miarę możliwości je uwzględni (albo nie) i tyle. O czym tu deliberować?

 

Jeszcze się impreza nie zaczęła, a niektórzy już szukaja sztucznych problemów.

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Kuba: prosze niezwykle uprzejmie - nie najeżdżaj. A jakby co, może sobie wyjaśnimy na żywo? mam wrażenie że nie znasz pewnych szczegółów.

 

Inna sprawa, że jeśli QBS pisze:

Co myślicie o takim układzie?
to sam prosi o komentarze.

 

 

OOT (w każdym razie na forum OOT)

Link to post
Share on other sites

"Uderz w stol a nozyce sie odezwa"

Moze ktos w koncu zauwazy, ze pisanie zbednych komentarzy bardziej rozwala temat.

Ja przypomnialem Qbs'owi o sprawie w ktorej zwrocilismy sie do niego (ja w imieniu BlackDaggers, Xie w imieniu Bucnazu) pare tygodni wczesniej - mogl zapomniec w koncu.

Po co sie odzywaja osoby postronne, nieznajace szczegolow?

EoT

PS. Z tego co wiem aktualny podzial jest niedokladny i Xie przypadlo przygotowanie nowego (respekt dla niej). Dajcie luzu w tym temacie i zajmijcie sie jakims poczatkujacym na forum.

Link to post
Share on other sites

@PA

Testosteron jest to męski hormon (...) Odpowiada m.in za agresje i wole walki(...)

To taka pierwsza lepsza definicja z brzegu...

Gdybyś jednak nie wiedział, własnie nadmiar tego hormonu powoduje zachowania

typowe dla większości facetów wypowiadających się w tym wątku 8)

I pomimo, że i ja i koleżanki w tym wątku się udzielające posiadamy ten hormon,

to wszystko wskazuje na to, że jego poziom znajduje się u nas na prawidłowym poziomie :wink:

 

Co do podziału na gaziaki, aegi i sprężyny - mi to obojętne, bo 90% procent Szczecina

zaopatrzona jest w AEGi. Mamy chyba ze 3 gaziaki.

A ponieważ będziemy na bank grać razem, a jest nas około 21 osób, więc... 8)

Link to post
Share on other sites

Księżniczko - na pewno nie znam wielu faktów. Na pewno nie było też moją intencją "najeżdżanie" - po prostu taki mam zgryżliwy ton wypowiedzi.

Oboje wiemy, że jedni wolą drugich bardziej niż trzecich. ;) I nie sposób znaleźć w tym winę. Lecz zaryzykuję twierdzenie, że przy tej liczbie uczestników, do przekazywania takich sugestii, czy komentarzy bardziej niż wątek predestynowane są PW czy mail.

 

Jak mawia ludowe porzekadło - Jeszcze się taki nie urodził... Komuś zawsze coś nie będzie pasować i choć można starać się by takich sytuacji było jak najmniej, to ja po prostu nie uwierzę w ich całkowitą eliminację. Zaś granica pomiędzy "rozwiązywaniem" a "roztrząsaniem" jest bardzo cieńka, bo od dobrych kilku postów toczy się dyskusja, której pokłosiem jest póki co powtórka ze wstępu do endokrynologii.

 

A, że właśnie (choć tytułem wyjaśnienia ;) ), udało mi się rzeczoną granicę przekroczyć, na tym zakończę.

 

Pozdrawiam

KZ

Link to post
Share on other sites

Kuba: na żywo

 

Podział jest do zmiany nie tylko ze wsglądów osobistych... wierzcie mi. W zasadzie jesli każdy się mu przyjrzy - zobaczy dlaczego. Nie chcę krytykowac szczególnie na forum publicznym.

 

Nowy podział trwa - w miarę mozliwości będzie zrobiony na podstawie starego. Żeby było jasne dochodzą do listy jeszcze 4 osoby z Airsoft Corps Toruń. Postaram się nie rozdzielać miast, a szczególnie osób powiązanych. Mam prośbę o informacjie od KAPITANÓW teamów (jednej osoby z teamu) na mail, następującej treści:

 

Imię, Nazwisko (osoby zgłaszającej)

Grupa (do której osoba należy)

preferencje podziałowe (z jaką inną grupą chce być po jednej stronie)

stan broni w grupie (szczególnie czy wszyscy w grupie mają AEG)

 

Ważne, aby jeden team wysłał tylko jednejo maila - dogadajcie się w teamie i wydelegujcie jedną osobę do wysłania maila. Nie chcę się bawić w porównywanie preferencji kilku uczestników wewnątrz jednej grupy.

 

Oczywiście osoby, które nie wyśla maila nie mają potem porawa do marudzenia: szczególnie w tym topicu.

Link to post
Share on other sites

QBS: jeści Ci chodzi o moją prośbę co do treści maila - chodzi mi o to żeby nie dostawać informacji od osób niewiadomo skąd... jeżeli jasno napiszą mam na imię tak i tak, reprezentuję team taki i taki, to nie muszę się zastanawiać kim jest tajemniczy pan X o mailu np. kogutek@wp.pl

 

w kwestii listy - juz się zorientowałam że na liście brakuje 6 osób (4 Airsoft Corps i 2 FST)

 

QBS: masz mój GG - pisz prosze tam, zanim na forum

Link to post
Share on other sites

Zapamiętało mi się z rycin że przy zgłoszeniu wysyłane były pełne dane uczestników zawierające imię, nazwisko, ksywę , wiek i ekipę - na liście oficjalnej te dane nie figurują ale de facto były już przesłane - no cóż, ale może źle mi się zapamiętało bo mi alkohol mózg zaciemnia....

Link to post
Share on other sites

Boże... ja chyba nie rozumiem o co wam chodzi :/

Po pierwsze: mam do dyspozycji jedynie listę ze strony - ale prawdę mówiąc to mi wystarcza. Nie rozumiem jednak zastrzeżeń: prosiłam o mail z informacją: kto do mnie pisze i czego ewentualnie by chciał (coś w rodzaju: "dzień dobry, nazywam się Jasio, pisze w imieniu grupy X, prosiłbym o umieszczenie nas razem z grupą Y) Notabene nie chodzi mi o imię i nazwisko - bardziej o nick który figuruje na liście.

 

Jakoś dostałam już kilka maili i dla wszystkich było to zrozumiałe. O co więc chodzi Truskaw?

 

WAŻNA SPRAWA: Chciałabym dziś-jutro skończyć listę. Podział będzie troszkę skomplikowany ale liczę na wasz intelekt. :D (wyjaśnię później o co chodzi) Prosiłabym o przesytłanie maili najpóźniej do wiedczora dzisiejszego dnia. Jest związane m.in. ze współpracą z osobami układającymi scenariusz.

Istotne są równiez informacje od osób niezrzeszonych - ponieważ was nie znam, a tylko przy 2 nazwiskach jest wpisane miasto (do tego wiem że Wallas, SouthMan i Remek są ze Szczecina, a Kapral to Kapral i go "wali" z kim będzie :D ) chciałabym wiedzieć, czy ok będzie podzielenie reszty niezrzeszonych jak mi się żywnie podoba.

DZIĘKUJĘ[/color]

Link to post
Share on other sites

PODZIAŁ:

 

Uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy, 2 po 43 osoby i 2 po 23 osoby. Dzięki temu Możliwe będzie szybkie i sprawne podzielenie do każdego ze scenariuszy. Jak wiemy podczas scenariusza w odkrytym terenie potrzebny jest podział 1/2; na 1/2 - w takim wypadku po jednej stronie stanie sojusz Kondorów i Żyraf, a po drugiej sojusz Łosi i Nietoperzy.

Jeżeli natomiast scenariusz zakłada obronę budynku, a więc proporcje broniących do atakujących powinna być 1/3 do 2/3, do budynku wejdzie grupa Kondorów, albo Łosi albo sojusz Żyraf i Nietoperzy

 

Mam nadzieję że to jest przejrzyste.

 

Póki co w Hargin (Black Waters) nie został uwzględniony co jest celowe, uzgodnione z Hargiem i QBS też będzie zaraz znał szczegóły.

 

Jedynym odstępstwem od preferencji z otrzymanych maili było życzenie połączenia Blade Runers Team z Gorylami (sorki, nie dało się inaczej – może w którejś potyczce wasze teamy się połączą, ale za to jesteście z Gąskami jak chcieliście)

 

A OTO I SAME GRUPY:

 

 

GRUPA ALFA "Kraczące Kondory"

Blade Runners Team Wa-wa 3

Gesi 19

Green Pigz 8

Urban Shadow 1

Team Delta 12

SUMA 43

 

 

GRUPA BETA "Ziewające Łosie"

Bucnaz 2

Black Daggers 5

GWNh (Wit, IVAN-brak na liście) 2

Kapral 1

Royal Blood berets 6

MORS 3city 2

RAI 8

BRAVO Team 3

Black Hawk 3

Soldiers Of Fortune 3

Airsoft Corps (brak na liscie) 4

SoW Wrocław 1

Niezrzeszeni (Wally,Kasia) 2

Niezrzeszony Primohastat 1

SUMA 43

 

 

GRUPA DELTA "Tańczące żyrafy"

Szczecin:

Strefa Szczecin 8

SPAT Szczecin 10

Ghosts 2

Niezrzesz (Wallas, SthMan,ReMeK) 3

SUMA 23

 

 

GRUPA GAMA "Pogujące nietoperze"

FST Poznań 8

FST Poznań2 (brak na liście) 2

Specnaz Skorp. Mirosław WLKP 3

Goryllas Poznań 2

Niezrzeszeni (Carlos VS, Miedza, All, Batiz, Patrycjan) 5

Old Death Sq 3

SUMA 23

 

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE

XIEZNICZKA

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...